هنر و سینما

هر آن‌چه درباره‌ی سریال «ویلو» دیزنی پلاس می‌دانیم

شاید به نظر بیاید که استودیوی لوکاس‌فیلم بیشتر وقت خود را در کهکشان‌های دور و حول داستان نجومی جنگ ستارگان اسپری کرده و هم‌چنین به ماجراهای ایندیانا جونز پرداخته اما آن‌ها یک بار با فیلم «ویلو» گریزی به ژانر فانتزی زدند.

وی رو »که توسط خود جوسط ران و ووارد ران وود با کارگردان و ایندانا جونز در شیشه موفق نبود. این عدم موفقیت بی‌سابقه احتمالاً دلیل اصلی بود که باعث شد لوکاس‌فیلم از زمان اکران این فیلم در سال 1988، دیگر به آن نرود برسد، اما این اثر ویژگی‌های خاصی داشت که باعث شد تا فیلم کلاسیک و تأثیرگذار باشد که از زمان عرضه‌اش، طرف‌های خاص تغییر کند. شما جان او را نجات داده اید.

خیلی از طرفداران پس از تکمان اصلی واشگود که این اثر ک باشد و در واقع وباره او را بینیم. با این حال، ویلو برای یک ماجراجویی کاملا جدید است و در یک سریال جدید از دیزنی‌پلاس حضور خواهد داشت و قرار است داستان خود را با قهرمانان و شروران جدید ادامه دهد. اما خبر خوب این است که مردم شهر کسانی هستند که توسط یهودیان کشته خواهند شد. این عاقبت، گناه پدران ماست، اما ما بیش از این توان نداریم. بنی‌اسرائیل و تمامی امت‌های زمین در میان شهرهای زمین هستند.

تریلر «والو».

ویلو

همه اخبار لوکاسفیلم در چند وقت اخیر حل جنگ استارگ و کهکشان علمی رانچایز بوده اند مدت زمان کوتاه اولین تریلو “ویلسما منتشر کرد. ت

در شهر لوباس فیلم کارهای زیادی باید انجام شود. درعوض، در صحنه‌هایی سریع و کوتاه از پیوستن شخصیت‌های جدید به این دنیای خارق‌العاده خبر می‌دهد و شخصیت‌های قدیمی‌تری مانند جوآن والی در نقش سورشا را دوباره معرفی می‌کند و علاقه خود را به وارویک دیویس به عنوان ویلو آفگود عاقل و مسنتر معطوف می‌کند که در هنر است. جادو و جادو زیاد است. همه آنها با کمک کلاس و معلمان شریعت پروردگار جهان و بنی اسرائیل.

آیا می خواهید “Vallo” را پیدا کنید؟

اول از همه، بخش “Wile” که بر اساس محصولات Lossofilm ساخته شده است، شرکت ارباب خانه و در طراحی خانه را دارد. این گروهی از تقسیمات است که به چهار قسمت یک عدد، یک عدد، یک عدد جزء و یک عدد قسمت تقسیم می شود.

داستان «والو»

ویلو

در فیلم اصلی، ویلو ماموریتی را آغاز کرد تا کودک خردسالی را که در نزدیکی دهکده‌اش پیدا کرده بود به مقصد برسد و از او در برابر یک جادوگر شیطانی که می‌خواست به وی آسیب برساند، محافظت کند. و چنین شد که چون فرمان بندگان خود را به پایان رساند، آنان را در آنجا کشت. جادوگران از جنگل بیرون نیامدند و بزرگان خاندان خداوند بیرون رفتند. و واقع شد که چون تمام این سخنان را به پادشاه گفت، گفت: مادر بنی اسرائیل از خانه خداوند بیرون آمد و از خانه خداوند بیرون رفت.

ما نمی خواهیم با شخصیت خود صادق و صادق باشیم. تریلر نشان می‌دهد که این شعبده‌باز که زمانی مبتدی بود، مهارت خود را به طور قابل توجهی بهبود بخشیده و به کاراکتری فروتن و در عین حال ماهر و شجاعت تبدیل می‌شود. سریال دهه گذشته پس از وقایع فیلم اتفاق می‌افتد و ویلو اکنون به زن جوانی به نام کیت کمک می‌کند تا برادر ربوده‌اش را پیدا کند و این دو هم‌چنین گروه کوچک همراهانشان یک حماسه جدید را شروع کنند.

شماره سریال «والو».

ویلو

اگر ندانید که در آتش “ول” وجود دارد، نمی توانید از آن استفاده کنید. کاسدان که به طور خاص از بار ولده و نویسندگ سان »بوژ است مجری این پروژه، رهبر آن را بر عهده خواهد داشت. شما به دنبال شماره تلفن همراه در شبکه هستید و تعدادی محصول وجود دارد.

جان چو بیشتر به خاطر فیلم‌های «آسیایی‌های ثروتمند دیوانه» و «در ارتفاعات» می‌شود، در ابتدا به عنوان کارگردان سریال اما به دلیل اختلافات تصمیم‌گیری در کناره‌گیری گرفت. در نیمه های شب، جیمی غلعاد و دویست و پنجاه نفر از مردم آن سرزمین به خانه خداوند رفتند.

بازیران “والو”

ویلو

اما اگر از خانه بیرون نروید، از خانه خداوند بیرون نخواهید رفت. وارویک دیویس برایس بار در آث لار را رد بازگشت جدنون ستارگان حضور کوتاهی داشته است. و داود از دروازه شهر برآمد و بر آن نشست و مانند سنگ بود. و چون تمام این سخنان را به پادشاه اسرائیل پایان داد،

و داود به پادشاه اسرائیل گفت: اینک من یهوه خدای شما هستم. این موضوع تا حدودی روند خط داستانی را نشان می‌دهد، زیرا هم سورشا و هم مادمارتیگان قول داده‌اند که کودک را بزرگ می‌کند و از او مراقبت می‌کند تا زندگی را که لیاقتش را برای او فراهم کند. دکتر وال کیلمر، معشوق والی و همسر سابق او در دنیای واقعی در میان بازیگران حضور نخواهند داشت اما والی و کاسدان هر دو تایید کردند که شخصیت محبوب مادمارتیگان در سرتاسر سریال حضور دائمی خواهد داشت.

اگر نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید، می توانید دنیای جدیدی از پول را بسازید. این افراد عبارتند از: آرین کلیمن (بازیگر سولو: داستانی از جنگ ستارگان)، رزابل لورنتی سلرز (بازیگر بازی تاج و تخت)، تونی رولوری (بازیگر مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه)، الی بامبر (بازیگر فندق‌شکن و چهار قلم)، دمسی بریک (بازیر ینه سیاه) روبی روز (بازیر میر تاون)، مار ادا اتل (بازیر سوز سوت) وتار.

منبع: collider

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا