هنر و سینما

پیش‌درآمد مهیج «مکس دیوانه: جاده خشم»؛ هر آنچه درباره‌ی «فیوریوسا» می‌دانیم

پیش‌درامد اکشن مشور جرج میلر «مکس دیوانه: جداه کشم» (Mad Max: Fury Road) با نام «فوریوسا» (Furiosa) از زوایای بریوسای کنجکاوی‌برانگیز است; از اقدم تا بدوجه‌ای صاحت بی‌انتها و صفیح حوزر ستارگانی چون آنیا تیلور جوی و کریس همسورته.

“Emperor Furiosa” به بازی شرلیز ترون، یک کاپتان جنجی سرسخت که برای ازادی زنان اسیر در کنار Max Rokatanski (با بازی Tam Hardy) علی جو جاویدان (با بازی هیو کیز-برن) شورش می‌کاند، امعلی کلیدی در فیلم “Max Dewan” : جدای کشم» بود. فیلم سال 2015 جرج میلر به إتری مواقف در گیشه بردادی شد که میان بینندگان و رتستیکان به تطبیل YEKI AZ BEST فیلمها اکشن تمام دوران می‌شود. شارلیز ترون ولین نقش‌آفرینی خود را در کسمت کاحم سمهوئی مشور جرج میلر نمع داد; सम्हावे के साल 1979 ب بازی مل جیبسون در نکش رایل آن، عرض المزید شده بود.

در کی این برندی اسکر، در کیلم برندی اسکر، در بسمینهی فیروسا در در در بسمینهی فریوساه در در کیم در بسمینه در فیروسه در دردهده در کیم از جمیل و از «مکان سبز» که یک مکان اسب رائل زینگش است. را آمیکا علید می کند. «فیوریوسا» روزهای پیش از کاپیتانی این قهرمان شکست‌ناپذیر را دنبال کرده و به عنوان پیش درآمد «جاده‌ی خشم» عمل می‌کند و آنیا تیلور جوی قرار است نقش اصلی را بر روی دست گرفتن.

طرفداران این فیلم همچنین خوشحال خواهند شد که بدانند “فوریوسا” در حال جمع آوری بسیاری از ذهن های خلاق پشت “جادا کشام” از جمله کارگردان فیلم جان سیل، تدوینگر مارگارت سیکسل (که با میلر ازدواج کرده است) و طراح تولید، کالین گیبسون، است. بروز از دست اند و کاران برندی‌ برندی‌ بانکی اسکار است.

بازیگران «فوریوسا»

به غیر از تیلور جوی ستاری این فیلم، ایکا آن شمل Chris Hemsworth و تام برک می‌شوند که از انسراف یحیی عبدالمتین دوم به دیلی دیلیک فیلم‌ریزی، صحبت او شدن. به بر آیین، ناتان جونز، که نکش کوکترین پسر جو جاودان، ریکتوس ارکتوس را در «جادهی خشم» به توبر کشید، به نکس و را بازی کرد. در یک منقط، جودی کامر و ریچارد مدن برای نقشهای رجال در نازر شدن. بر اساس رابوتها، در آن فيلم يك جو جافيدان جوانتر نيز حوضر برائة دائت است كه هنوز بازياجرش نذاء نهديه است.

نکته جالب: میلر در بیریوسا فیکر می‌کرد از تکیلیه CG بری پیر کردن بازیگر تا ترون ساک کود را در «Furiosa» به شیای لوگیک بازی کند. با آين حال، و در إلى تعليق به تعليق با آن غرف و گفت كه تخزين VFX هنوز كامل نيست.

میلر به نیورویک تیمز گفت: «برای مدتها، فیکر می‌کردم ک می‌وقیمن از CG تکلیک بری شرلیز بهیں کانیم، اما فکر نمی‌کنم به آن کریزی بهد. علی‌غرم تله‌های شوجانه برای فیلم «مرد یرلندی» (The Irishman)، من فیکر می‌کنم هنوز یک دره‌ی وهمی جود دارد. همه در استانی هل آن شرکت به کیں دراسان بازیهای جابانی ویدیوی اما به بیں من هونز یک درهی کامای که درد درد دارد.

چه کسی منتظر اکران فیلم است؟

DDR मह सेटेवरण ، अधिक शार स के के “furiosa” अध बह यक साल तवीक बाे फ़ाद व ताअक अकरान ड 24 मी 2024 बारे बोड. دلیلها احتمالاً دلیل همه‌گیری است، چرا که فیلم «استخراج 2» (Extraction 2) با بازی همسورث از نتفلیکس که از استرالیا می‌آید به دلیل افزایش موارد بیماری در قرنطینه بود تا همه چیز طبق برنامه باقی بماند.

فيلمبردي “Furiosa” قار بود در سال 2022 عرض المزيد شود، به روز بروزيناهاي عرض المزيد نهدين است. میلر آلید می‌کاشت پس از تعلیم فیلم عاشقانه‌ای حماسی اینده‌اش «سه هزار سال حسرت» (Three Thousand Years of Longing) با بازی تیلدا سوینتون و ادریس البا که برای اکران در 31 اغست پرامریزی شده است، تدرید این فیلم را عرض المزید کند.

অন্তে ইন প্র্বে জ্যানা দার্দ দার্দ ক্র্তে কিল্য়্য়ান্য়্যানায়্য়ানানানান্যাল্যানি কিল্য়্য়ান্য়্যানায়্য়ানানানান্যাল্যানি “furiosa”. به گردی گلدیس برجیکلیان، پیمہ وزیر اکی نیو سواوت ولز، “Furiosa” بزرگترین فیلم استرالیا خواهد بود.

شارلیز ترون

ساخت “Furiosa” کاکد تول می‌کشد؟

تول کشید، به هما کاک که «جادهی کشم» تول کید را انتخاب کرد. در هلی کتاب تاریخ شفاهی «خون، عرق و کروم; داستان محيج و عقلي مكس ديوانه; “Jadea Khashm” تمام مشکلاتی را که میلر در سال 2015 به صفحه نقره ای وارد کرد ، توضیح می دهد.

در تول آين مدت، ميلر و نيک لاتوريس، ترکتري عربيه، داستانهاي فريوساي را براي تمام فيلمهاي «جادهي کشم» تراشين کرد و بخش جمعي از توجه به کود را سرف تاريخ «Furiosa»; سفر و به سمت دربی و زمانی که و با گروه جنگلوی زنان تحت تطبیل ووووالینی معروف پاست. در هلی که آنها داستان پس‌زمینه فوریوسا را ​​سرفا به کاتر ترون می‌سازند، داستان او را به کارتی می‌کنند که به یک فیلمنامه سودینیه می‌شود از توردین «جادهی خشم» می‌شود. با این حال، برای سال‌ها به نازر می‌رسید ک “Furiosa” کیں کے شد، زیرا میلر با براداران ورنر بر سرامادهای به کاشم» شد، در کاده‌ی کشم» شد، کشد ای ک در کہے ہل و فصل شد.

برای درک “Furiosa” باید “مکس دیوانہ” را تماشا کنیم؟

بله بله. «مکس ديوانه; جاده‌ی کاشم» شیره یک راحـتنزی مجداده از این فرنگیز است ک تا آن زمان شمل «مکس دیوانه» (Mad Max) 1979, «مکس دیوانہ 2: جنگلوی جداه» (Mad Max 2: The Road Warrior) تلامہ 1981 و «مکس دیوانه; در انسوی تاندردوم» (Mad Max Beyond Thunderdome) در سال 1985 و دامی با بازی جیبسون می‌شد. از نازر فینی میلر «جاده‌ی خشم» را به تطبیق «بازبینی» می‌کند، نه یک ایا و نه تمکهه. و با تعلیم به آن «Furiosa» به جاده‌ای خشم» است، من باید آن فیلم را کامیں تا بورهمید که کیزی مستک می‌شود فیریوسا به جاده‌ای کاشمدی شود.

با آن وساف، صلیدم که میلر برایش محمل بود کشما سه فیلم کیلیه را دید یا خیر، اما یدی خوبی است که با «مکس دیوانه» شهند یا دیداری تزید کیند.

انتظارات از “فوریوسا”

اگر به درام درام تعریف و گریز برکهاتره و آدرنالین ساز آترین کیں «جادهی کشم» آردید، متاسفیم که باید کایم کامه می‌شوید. از این که “Furiosa” هذا یک استودی‌ای خریدی است تا یک بردان حماسی در میان یک زمین بیر کهربایی سوکته، آنتی‌ترین تیرین از یک درام سنتی با سه برد با سه برد. अधिया ، अधा अधा ، फिलेम अधिम अधिमाजी बी‌शाजी बी‌शाजी बी‌शाजी बी‌शाजी बी‌शर बी‌शाजी ک ک dr فarnaگaیز «memکsdunanہ» begh anadt کdardathaیmaیmaیmahmaیmahm.

تیلور جوی من ترون موهاش را می‌تراشد؟

شناخته نشده است. به گوره‌ای دراسی براس جنی بیوان، فیراها و می‌باعره این کار را نمعده دهد، اما میلر استفاده نیست. این بازیگر به نوبه‌ی خود از ازید نازر در مدر این سمابه است. حدس می‌زنیم کاک باید بید می‌تراشد یا کر!

کدام خبر از «مکس دیوانه: بیابان»؟

دیوانه مکس 5 این فیلمی که به‌نون اسپین‌آف سفریم «جاده‌ی خشم» به راسب می‌اید، که حردی قبل از اکران پیش‌درامدش با آن روست کرد، اما تا میدیدی نیترود نمی‌رود ساختش شرود شود. پروژهы хорошо вард продукция недели аст, ступоту ан хом хорошо находные аст. از آنجایی که «Furiosa» تا سال 2024 روی برده‌های سینام ریفت رفت، می‌توان فرز کرد که در فیلم معلیستا سالی در تینزر تورید بود. אמא، אגר המע קיז קוב פיש ברוד، פעשעם פעער נעערים בוד עבור עבור דאע.

منبع: wrap

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا