تکنولوژی

بازار گوشی های تاشو هوشمند در فصل اول 2022 از نگاه اعداد؛ تسلط گلکسی Z Flip 3

عرضه گوشی های تاشو در سه ماهه اول سال 2022 نسبت به فصل مشابه سال قبل 571 درصد افزایش یافته است. گلکسی زد فلیپ 3 سهم بازار 51 درصدی را دارد. گزارش کامل را در همان خواندن.

گوشی های هوشمند هنوز هم عملکرد خوبی دارند. طبق گزارش DSCC، سه ماهه اول 2022 سومین سه ماهه برتر این نوع گوشی ها است. اگرچه این رکورد به رکورد سه ماهه چهارم سال 2021 نرسید، اما با 2.22 میلیون فروش، نسبت به سه ماهه اول سال 571 درصد افزایش داشت.

شهرت سامسونگ برای تولید گوشی های تاشو

گوشی های هوشمند همچنان در بازار محبوبیت پیدا می کنند. در لیست محبوب ترین گوشی های تاشو، جایگاه اول با 74 درصد بازار متعلق به سامسونگ است. در میان گوشی های تاشو سامسونگ، گلکسی زد فلیپ 3 به تنهایی 51 درصد از کل گوشی های عرضه شده را به خود اختصاص داده است. گلکسی Z Fold 3 دومین گوشی هوشمند محبوب در سه ماهه اول بود.

بازار تلفن همراه تاشو در سه ماهه اول سال 2022 از نظر اعداد.  تسلط گلکسی زد فلیپ 3

همانطور که انتظار می رفت، سامسونگ با اختلاف زیادی همچنان رهبر بازار باقی مانده و 74 درصد از بازار را در مقایسه با هواوی در اختیار دارد. با این حال، سهم بازار هوآوی در حال افزایش است، به طوری که این شرکت در سه ماه اول سال جاری 20 درصد از گوشی های تاشو را به خود اختصاص داده است و تقریباً تمام پول به Huawei P50 Pocket می رسد.

بر اساس گزارش DSCC، سامسونگ به دنبال Z Flip 4 و Z Fold 4 بالاتر است. تحلیلگران این اهداف را نشانه ای برای قیمت پایین تر می دانند. انتظار می رود قیمت تاشوهای جدید سامسونگ کمتر از 1800 دلاری باشد که برای Z Fold 3 ساخته شده است.

به طور کلی انتظار می رود تا پایان سال 2022 تعداد تولید گوشی های تاشو به 16 میلیون برسد. تلفن همراه کتاب های تاشو گران و نسبتا کوچک هستند. اما مانند سایر گوشی ها از کمبود قطعات رنج نمی برند و این نکته مهمی برای کاربران است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد گوشی های هوشمند چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید همان اشتراک گذاری

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا