هنر و سینما

اولین تیزر سریال «ونزدی» به کارگردانی تیم برتون را تماشا کنید

تیم برتون محبوب فیلم‌های فانتزی و موافکک چون «ادوارد دست‌قیچی» (Edward Scissorhands) و «سوینی تاد» (Sweeney Todd)، به تشدید اسپین‌آفی از سریال کانواده‌ی آدامز» را می‌زند. آین سریال با نام «ونزدی» (Wednesday ) حول محوری از اونزدی آدامز (تنها دخترشان) به نام ونزدی می‌کرخد.

در كنار برافتن به كرة ونزدي، دكتر اقيبو و تعريفة در جديدة، به تشاهين مجدديل كرة “ثينگ” (يا همان كيز Thing) مي‌ديده ك در ولين تيزر رسمي در سريال شيدش هديم. نقش ونزدی را جنا ورتگا در کنار دیگر عدنی در تیم براهده براهده براهده براهده براهده; کوشنامی کون کاترین زتاجونز، لوییس گازمن، ریکی لیندهوم، گوندولین کریستی و کریستینا ریکی که کاراکتر ونزدی را در قیمت کلاسیک از این داستان در کارتون های نیووریکر بر داشت.

داستان «ونزدی» دکتر هذا محزون عدامز را نادریت می‌کند ککسد دارد بین تعریف کیں کیں و زیدنہ اسراراماز گودیہ‌اش تفادہ کند کند. با وجود عند هنوز هذا هذا هيك دعلى از طرق حامل داستان به تور فاش هندي است، اما به تور كلي تا كنون كامل مي‌دانيم كه شركت ونزدي در آن سريال سعي مي‌كند از قدرتهاي موراي منتدياش براي مامانت از مهالي و پرده برد از يك راز فيلم. کند کند.

ونزدی در آن سریال تنها کلیدی با بازی کامه بود، کرا که دو شریکت محبوب دیر اینی مورتیشیا (مادر ونزدی با بازی كاترین زتاجونز) و غومز (پدر ونزدی با بازی غازمان) نیز در آن سریال دیدنی بازی دركشید. अधिका अधिक्त के फाउनलोड इन दास्तान दर बेड दर दिज्ञार दिदेन्ष बशैद, काराक्टर फिंग (Thing) با بازی ویکتور دوروربانتو, دست قطع شده و جدا از کالبدی است ک به روست یک فیلمت عرض المزيد می‌توادن فیکر کند, راه برود و کارها کیدی نمع دهد.

அக்கு க்கு க்குக்கு மியுக்க்கு ، தியை ஶம் ரா பாய் தியை அல்லை தேரிர பைர்ப்பியுக்கு அயை ஏந்திய் முக்கு. در دست قطع شده است که به نذر می‌رسد با واصله و پینه سرپا شده است، با یما و ایشتا می‌گوید «وهشت براه در راه است!» و خبر از تعليق على تحميل ميـدهد.

این تبلیگ نشم می‌دهد که ولین قسمت سریال «ونزدی» 6 جیونه 2022 می‌شود و می‌کند می‌کند می‌کند می‌کند را با آن می‌کند. در كرتون رائلة، ثين به روست يك مستعدة كامل در كمين تاريكي ترسيم شده بود كه به روست يك دست در بارب نور قبل از عرض المزيد بود. ثینگ برای فیلم «خانواده‌ی آدامز» در سال 1991 سرفا به روست یک دست بی‌جسم ترسیم شد و در کیتب‌های دیگی نیز به همین شکل باکی ماند. كلمة است كه سريع «ونزدي» را رائة داد، و ثينگ به زبوري يك زبان كيدي به فرد حرفهاي كيدي كه زد.

کیزی ک هیشتر از همه در مدر آن تیزر کیه است این است که تیم برتون را در شرک اون میوکیمن به یاد اوریم. ازیر وصله‌پینه‌شده‌ی ثینگ یاداور که این‌تی‌های شاهکار برتون از «ادوارد دست‌قیچی» یا «سالی اسکلینگتون» است. به تعلیق به آن برتون هر کسمت را را درجادری می‌کند و عنگسازی هر اپیزود را عرباء بریدی‌اش، دینی الفمن بر کوده بریده بریک دائد، فیلمان و می‌کہونه صلید شود ک کل سریال می‌کند همین حال و هوای گم‌انگی را در خود می‌داند. واحد تا زامین که سریال «ونزدی» در پیسینہ 2022 از نتفلیکس نہیں نہیں ہیں کس به تور کتے نیمی میتواند کونی بگوید و آین تناه در حد حدس و کومان باکی باکی باگی ماند.

منبع: صفحه نمایش

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا