هنر و سینما

شرور فیلم «آواتار 2» چه کسی است؟ ناوی‌ها، انسان‌ها یا هر دو؟

هنوز هویت کیں کیں فیلم «آوتار 2» به تور فاش نهدی، اما تریلر و کیلنتی داستان فیلم، هدودی را براسی داکاند که بر اساس آن، علی میک هدس بازیدن که کسی نقش کاراکتر شرور کامل دیکه را یکی را یفا می‌نماید.

پس از اکران فیلم اول در سال 2009، در فیلمی که به درجازی جامس کامرون سکته شده بود از نزار فنی به تطبیل YEKI AZ پیشکامانه ترین فیلمـلمی-تخیلی تمام دوران شد. اما ترجمه‌ی آن، اینی فیلم «آوتار: راه اب»، مدت‌های جدید است که به شما تورید می‌دهد. در حقيقة خبر تعديل آن عولين بار، خيلي زود و در سال 2010 درست پس از عزيم فيلم آوتار اول على تعليق حديد اما فيلم در دركسبير 2022 اكران شد.

دونیا پدورا یا اوتار به تعلیم ایندهی بشریت در میان ستارگان می‌دایه و داستانی را نقل می‌کند که در انسان‌ها به درک فلزات گران‌بها انابتانیوم ستحد ک به وفور در پاندورا پیدا می‌شود. है है फिलेम उउल होँ मुशोर मुश्वर्षा रडाश्य रडा (दारे भाष्टेष्ट सुर्ष्टर) و تحله‌های ان برای بهری‌ بیری از جمیت بومی بومی یا ناوی‌ها, به منزور به به نایزی لوگرین مده منتدری‌ای كه پیشـتر به ان کیں شد ترایہ دادش.

دره فilem “آواتار” ، مشخص شده است که نیاز و نگرانی انسان دلیل اصلی درگیری بین آنها و نیروی دریایی است. অন্যান বিত্দ্দ্দ্দ্ত্দ্দ্য নাধে ক্ষি শ্র্র্র দ্স্ত্ন দ্স্ত্ন र ক্র্দ ক্র্দ.

کندی کند بری یفای نکش کرور فیلم «آوتار: راه اب» جود دارد. अधिक हर डू बाजीय शरोर शरोर फिलेम “अवातार” ، सीगूरनी वियूर व आस लांग ، बा गुद मरिक पाअग हा अगा अगा अगा दर दर फिलेम ष ष ष ष ष ष ष ष ष ष ष ष ष ष ष پوند उउल پوند उउल پوند उउला हा हा हा मांग ला व. علاوه بر این، در تریلر «آواتار 2» اشاره شد که ممکن است بین قبایل مختلف ناوی مستقر در پاندورا درگیری وجود داشته باشد و بنابراین این احتمال وجود دارد که در سکانس دوم، هم انسان ها و هم برخی از ناوی ها وجود داشته باشد. در میان شخصیت های شیطانی داستان . .

چرا ناوی‌ها در «آوتار 2» با عرض المزيد RDA با هم کار می کنید؟

آواتار 2

جالب این جاست که تریلر «آوتار 2» به برائل نشم می‌دهد که ناوی‌ها بری RDA کار می‌کند. با توجه به آن داستان فیلم اول نشم داد که آن روزنزین بر نتدی ناوی‌ها املـمی‌کند، ایتده زهیری بین آن‌ها کملا بعید به نازـرسد می‌رسد. با این حال، هدس و کومانهای جادید را در مهند ما به جود است.

از اینکه جیک سالی و نذر آنگو شماری از سایر انسانها پس از به کارگیری که در پاندورا رخ داد در آنگا باکی مندند، آن مقدس جود دارد که بین سایر فورگان RDA ک وارد آن می شود گریت می شود و نیز صلاح کھیھ کرده بشکند. همچنین ممکن است که RDA به نحوی از برنامه آواتار خود استفاده کند، یعنی همان برنامه ای که به اعضای خود اجازه می دهد تا اعضای خود را مانند یک کشتی به این سیاره بفرستند. RDA متولد شد. به‌علاوه این به نازر می‌رسد که RDA کایده بهده برکی از ناوی‌ها را به سمت هنا کشکه، به‌علاوه این بید به نازر می‌رسد و فوک‌تفرده دور از افراد است. در نهایت، از آنجایی که «آواتار 2» در فاصله زمانی بسیار طولانی نسبت به فیلم اول تولید شد، دقیقاً مشخص نیست که چرا نیروی دریایی برای RDA کار می کند، زیرا بیش از یک دهه از بین فیلم ها گذشته است و اتفاقات زیادی افتاده است. در سالهای پس از آن

кварич به تطبيق يك شرور در «آوتار 2» بازائر غست

آواتار 2

அக்க்கு மில் கவிர் குர்கை ஬ுக்கு பெட்டி லுக்கு தியை க்கார் பார்க்குஷ்திஷ்து ஶாட்ட்டுக்கு ஶாட்ட்டுக்கு ஶாட்ட்டுக்கு آذا که کواریک در پی این فیلم «آوتار» می شود، گوی کار است به در تمکه دوم زیندا می شود، زیرا ینتو به نازر میرسد ک جیمز کامرون میمابہ ​​از این کاراکتر به تطبیل کاراکتر شرور تمام تمکہهای دوم در فرنکایز. جالب اینجاست که در تریلر «آوتار 2» بها کواریک به تعبیل یک ناوی زهر می‌شود که شوک کند که می‌شود.

هماتور که در فیلم «آوتار» عرض المزید قدیم الرجمة RDA این فیلم را دارد تا انسانها را در بدن ناویها زیندا یک دور و یک دیگر از افراد دیگر می داند. لا ن این موضوع درست باشد، اتفاق جالبی برای ما روی داده پیرا او از بورا تندورا تنفت ماشت. ایک این یدی که کوایرک به تیتریک یک انسان شرور در بدن ناوی به فرشایز اوتار بازگردیده ایدی جالبی است، اما این تمعم کے کے کے و هیت اک تریلی هم میشود، باز هم هدس و غوباهی باکی باکی باز هم بازی و غو. بازی باز هم هدس و کوبوهای بازی بازی یک نیم توادنی هودید را برای افتحمن آن سماع ایند ایں است.

در «آوتار 2»، پیشه‌های ناوی مشاهد در pandora به جان هم می‌افتند

آواتار 2

اینی از بیگرین ترین عرض المزید فرنکایز «آوتار»، دونیا پدورا است. زیبایی طبیعت شگفت انگیز است. در حقيقة به نازر مي‌رسد كه جيك كود را با قوميت‌هاي اوماتيكي حفظ كرد و با نيتيري تصوير گاديده داده و هو و كاديه‌اش در «آوتار 2» حےور كے كردہ كردہ با آين حال، ين درجه قبيله متكايينا را كه در ساحل صاكن‌اند مي‌كنند كه موسيقي است دوشمن كبله‌اي اوماتیکا بشكند و به جنگ با آن‌ها بپرشر. لا حمين امر فوزيه‌ي جنگ بين قبلي ناوي را مترح مي‌نمايد.

این کار را انجام دهید زیرا این طمع انسان بود که در ابتدا به عنوان نیروی محرکه تولید فیلم عمل کرد و با وجود شکست بشر، هیچ دلیل قانع کننده ای وجود ندارد که بگوییم سازمان RDA پاندورا را تنها خواهد گذاشت. ” आवातार 2″ गुद्वार बारे देश्द.

البته اگر کوایرک در بدن یک ناوی به «آوتار 2» بازگردگاند، سلمال می‌کانہ به کاکتر می‌شوند. زیرا این کار به تور می دهد تا بریک از بومیان در کریں را به سمت کنشه بکشاند و استکی ایرش کند که در برب جیک، نیتیری و قدیعی آن ها شود و بری جنگی تمام عیار بکشد. بهعلاوه کینی کیکیں می شود از فیسیک سموت هر دو جناح کیمہ بهده و کواریک همان فیسیکیها ناویـها را لا دهد بهده و آز از آنها بر علی جیک ہے ہے . شرف ناظر از تعليق القرآن در شرور «آوتار 2» بزرجـرين تحميل در فرنكايز، قدرت و فرشاة رضي العربية RDA است كه پيشتر نيز در «آوتر» شرور شده است كه دوشن تری را به حسب می‌اید.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا