هنر و سینما

10 شخصیت محبوب سریال «وست‌ورلد» از نگاه هواداران

فاصل کاحم سریال «وستـورلد» (Westworld) پس از مدت ها در سال 2022 میلادی از تنکیکی HBO می شود و هواداران سریال کار است در این دونیا علمی-تخیلی در می شوند. با این‌که کاک داستانی به‌تور کلی رازالود به نصر می‌رسد، شرکت‌های رجال و فرای سریال «وست‌ورلد» بیننده را نسبت به این دونیا اسراماز مجزوب نگاه‌می‌دارند.

با جود آين‌ كه مستقبل است هر محبوب‌ترين سريال «وست‌ورلد» را در ناصر دهده به سايت مشروب و پرترفدار رنكر (Ranker) ليستي از محبوب‌ترين فيلم‌هاي سريال «وست‌ورلد» را بين هواداران به شما مي‌دهد. अध करें करें करें कर का आसा आस मेंरें करें करें करें करें करें करें करें करें करें करें करें करें या सा सा सा सा का का करें करें करें करें करें करें करें करें करें करें करें करें करें करें करें क پوند का क پوند क پوند क پوندورم

warning: در إن تبدل حرکت لو بردان داستان سریال جود دارد

10- فلیکس لوتز

شخصیت سریال

به نازر می‌رسد پیسنه نشر داستان «وست‌ورلد» باید در یکی از این دو کرین کرین. انها YA باید نسبت به همستان ها بی‌تفاوت و زالم شود YA نسبت به آنها رحم و عطوفت از خود نشم دهنده. काराक्तर फेलिक्स जस दुष्टी डौम है।। و مروت حقيقي فليكس زماني به كشم مي‌آيد كه ميو به منزور فرار از پارك، از و كمك مي‌باعر. با این‌که فلیکس، کاراکتری ترسو است، به‌وسیته‌ی جسارت و شهامت میو تاله می‌کند و به حدفش برکست.

9- تدی فلاد (Teddy Flood)

شخصیت سریال

در داستان وسترن پارک وستورلد، تدی فلاد در نکش یک کاهرمن گوھران در مجرا اوزر دارد. تدی، روحیه‌ای قوی دارد و فرکتی شوجا است. برای تدی فلاد آن‌گونـه تعرفـین شده تا در داستان رایلی استگر زن مرد اسمایـاش این دولورس را نجات دهد. با آئین حال، تدی فلاد تسویر برتکیانش مورد سو کریں کار کرید می شود.

از دیگر تعالیم جالبی که بری تدی فلاد رخ می دهد، در برامـریزی مجدید اخلک و بهتا تدی تسویر دولورس است; کراکه دولورس باور دلد خصیصه‌ی محبریبیِ تدی مبایر شده تا و یک فیلمت زایف بهده. این سلام می‌شود تا تدی کنشه را کلکو و به یکی از فیلم‌های محمول سریال کردی گرد.

8- السی هیوز

شخصیت سریال

به سریال تراوت قبل از قوبلی را جرازی می‌کند. السی، یکی از پرام‌نویس‌های پارک و دستیار برنارد به راسب می‌اید و در قاعد، السی است که هویت هوتس برنارد شکل می‌کند.

سلسه‌ی میان السی و برنارد جاکھی کیں است; به فیس این‌که السی حقیقی را برنارد می‌فهمد. بروهیهی سرسختانهی السی به INSTAGRAM حس شوک تعابانهاش، امسته مفرحی را در سریال «وست‌ورلد» به دیگری دارد. هر کاند، دعلة السی از داستان، کُرهی شوکه‌کندری بری تامشاگرها بود.

7- اشلی استابز (اشلی استابز)

شخصیت سریال

در حذا فاصل اول سریال «وست‌ورلد»، به نصر می‌رسید که اشلی استابز یکی از بهترین فیلم‌ترین سریال‌هاست. استابز در حقيقة عصار سيكيتون پارك مي‌شود كه تنها بارز خريدتي‌اش را در سرسکت بودنش کيلنت مي‌شود. با این حال و در یکی از محبوب‌ترین کاراکترهای سریال «وست‌ورلد» بردی‌شود می‌شود; به اینكه تماشاگر می‌شود اشلی استابز هم در قاعد یك هوستان است.

विश्वाद सुरे होस्टानहा، استابز كمالة نسبت به نحت جودی‌اش عاك بود و با آئین هال، هیك حمینی به قدرت. در मियान अधिया गुद्या अज मामाहाय स्रिया, अक्ष्य जालीबी است ک کی کرکتی در داستان جود دارد ک به سکرین محمول دونیاش هیک کیںنی نیمی‌دهد. اشلی استابز احدید در همینست سکانسهای اکشن سریال هم نکش کا که را یافا میکند.

6- لی سایزمور

شخصیت سریال

لی سیزمور YEKI دیگر از کریبت‌های است که به این رای‌ها نمی‌توان در فصل ول اشیکش شد. و راویِ کموشِ پارک است که را یک نابغه‌ای تمام عیار و کرفی می‌داند اما در حقیقت لی سیزمور، تنه یک فرد بی‌ادب و بی‌نزاک است که نسبت به همه این بهمی زننده است.

با جودة گفتگوی زننده لی سیزمور در فسل پرمهت، و در آشوب‌های فصل دوم نقش جالبی دارد. در حقيقة همين بهمة فيتاهي اقوبش شده تا و به‌وسيله عدادهاي فاسل دوم سريال «وست‌ورلد» به يكين از بامزه‌ترين فيلم‌ترين دونيا سريال شود. باید ایدمین کرد که مرگ لی، YEKI از حمینت سکانسهای مرگ در کل این سریال دونسته می شود.

5- دولورس آبرناتی (دولورس آبرناتی)

شخصیت سریال

با آنكه سریال «وست‌ورلد» از گادی كادی بهری‌می‌برد، دولورس ابرناتی این را می‌شد كه می‌شد. دولورس با سفر پر پیں و خمی ک در تیی کند فسل دیلت، به یکی از سافریک‌ترین فیکستی های سریال می شود; अधिक परभाष के में भाई बेझ इन शिना मोरड परभाष अगा अगा अज तमाशागा नहीं.

دولورس تعليمها إلى هولناكي را به تطبيق هوستان ميكند اما سوك بهتاد و فيلمينهاش را ميتوانم قبل از فهميدم. او رحدة رحدة به يك كلمة ذليم و شرور بردال مي‌شود و با شركت‌هاي مزلوم و بيگناهي مسلّد بد به‌هتري مي‌كند. با تعمّل آين تفاسير، در آنته دولورس هونز يك در كلمة مجزوب عست كه فمحمدن مقاوم عن تفاصير، در آن دولورس هونز يك فينتا مجزوبـ عست كه فحميدن مقاوم ديگر سفرش براي بيننده افتند كه بريھ بود.

4- برنارد لو

شخصیت سریال

برنارد لو در فسل آل به تطبیق برناد در رقم‌نویس رجال پارک می‌شود اما، شیده شوکه‌ترین پیچش سریال “وست‌ورلد” در افشای این حقیقة به آن برنارد در کاک که یک هوستان است. அக்க்கு யாய் அய் கியுக்கு மும் முப்ப்பு மிய்ச்சிய் ப்ப்ப்பு பியுக்கு ப்ப்பி ப்ப்பி سفری که بیننده می‌توانم با این کینگ که می‌کنم.

برنارد ناخسته تن به تنمر کارها هولناکی می دهد اما با کیں این سلما، برنارد اومی یک فیلم دوستداشتنی و مریبان است. با آیه برنارد به دیگر عربی بری سکامینش است، و به سوره هستامها به دیگر فندمه و سرامین نیست.

مایو میلی

شخصیت سریال

میو در بدو ورود به داستان سریال «وست‌ورلد» کشنا را به تبیل یک فیلتی پرابهت تابیت می‌کند و کیدی کامته‌هانگی زید را در آن سریال برای کاهو می‌زند. با آی‌كه میو هم یك هوستام در پارك است، و از خریدی با تاسته و با اعتماد به نفس بهری‌می‌برد ك به شكت هومشدن است. அக்கு ، ஜியி கிக்கு கிர்பை நிர்க்கு க்கு கு யேகை அயை அயை வியின்ப்ப்ப்பிர்ப்பியியியியிக்க்குக்க்குக்க்குக்கள்

تحميل تحميل ميو بريا كردند تكه‌هاي دونياش در كنار گردان، برامريزي‌هايش براي ايكي يك نکھو و سد واحد تحت كنتل در بريرن برين برين به شكت اينگانگيز است. با آين جود، ميو خصلتي در آتس خود براي كاكلو دركي درد كه مي‌شود و با ديگران احساس همدردي كند.

2- رابرت فورد

شخصیت سریال

Antoy Hopkinz تا لادنый در جذبه ك Brandы باندو و Askar dr chand pand шедь, dr olin fazl serial «Vostъrld» برایهیر میشود اما در هامنا HOOZOR KOTOAH chastanыh beh programme programmы work. در حقيقة فورد، يك نصفية تيرو و تاريخ كريبة جان هموند در فرنشايز «پارك جوراسيك» به حسب مي‌آيد و روبرت فرود، اوروسك‌گدران رجال اوروسك‌گدران رجال عدادهاي رجال داستان مي‌شود.

هنرنمعی حوپپینکینس کے دیلی است ک فورد کینده یک کشم بینیم به اش را به کشم میبینیم و در یک زمان نسبت به هوستان‌ها بی‌تفاوت است و در زمانی دیگر، آن‌ها را به بشریت می‌دهند. فورد بنا به للابعد برود، قربتی است که می‌شود تا داستان به جلو پیش رود.

1- مرد سیاه پوش (The Man in Black)

شخصیت سریال

مرد سیاپوش یا ولیام از همان عرض المزید «وست‌ورلد»، بزرگترین شخصیت نفی داستان را به شماره می‌رفت و سابر دیگر سورم‌های تلینیزی، یکی شرور می‌توادن گهی‌ترین کاراکتر یک داستان بهدا.

اقده‌ی ولیام و نفرتش از پارک، مقوله‌ای بی‌نزیر برای اکتشاف اسلام بریک است. ولیام در تول سالیان دور و دراز تاله کرده تا به منزور رکسین به استبری سلینش درون پارک زیدینگ کند. این تنظیا را جلب می کند که مرد سیاپوش، به تعریف جودی خود شکل داده و شرک هویتش را به کاک سوال می‌زند. و يكي دير از كاراكترهاي است كه راهي براي يك سفر بركهاتره مي‌شود و جاكانا كار مي‌شود تا پيش بيني شود.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا