هنر و سینما

12 نکته که باید قبل از دیدن «ثور: عشق و تندر» مرور کنید

با توجه به فيلم اي كه بين فيلم «ثور: عشق و تندر» و فيلم فيلم عشق و تندر» و فيلم فيلم فيلم عشق و تندر. خوشبختانه سازندگان فیلم این احتمال را در نظر گرفتند و با توجه به فراز و نشیب های فراوان فیلم های قبلی ثور تصمیم گرفتند فیلم جدیدی را با خلاصه ای از ماجراهای قبلی این قهرمان یعنی آزگارد شروع کنند تا اگر فرصت تماشای دوباره فیلم، «ثور: دنیای تاریک» » را حمدید باز هم بازی از فیلم لازید بریدید.

با آن‌هال‌ریزی جزئیات جود دارد در کیلنته فیلم هم بریدی نهدی و ما آن را در آن بازی می‌کند. אמא שעשעען שעשע היק פאשן אז דאסטן פילם «תור: אזקו ו טנדר» בעועועל

1. «نام: रागनारूक»

திர் रगनारूक

می‌شود تمام رافردیرات و نکتا منتدی که در فیلم «ثور: راغناروک» به آن‌ها زیاد شد و در فیلم جدید هم محمد ستحد، مترح کرد. ولی برد هم هم لیں بردی برد. اما ینبار هذه از داستان رائل، به داستان في كلمة هاي عنها و عكستيه عنها تجهيد كندي. در مبازیرات غلادی ثور در گرائت ساکار هم نکتا منتدی هم کارکی کیکی اوور و والکیری جود دارد.

2. هیمدال و قدرة هایش

حیمدال

हैइमाल अगा कृतरी बाइफास डारड ، निरवि पूरष के भे शूरट प अजगानी अजगरा बह ह नहीं नहीं नहीं परभाष दिगाष नहीं नहीं नहींानी هیمدال از ترقیق ین قدرت می‌تونده هرکسی را به هر تنکی از این نه منتدیل کند کند. هیمدال ذهب می‌توادن از ترایک کاکنی نرینگی شبوارش هر کیزی را در نه میــــــــــــرها می بیند و با ساکنان آنــــــــــــها سابـــــــــــــــــــــا،

متاصفانه هيمدال در فيلم «انتقام‌جويان: جنگ بي‌نهايت» به دست تانوس و قبل از بشكن و قلود شده است. در إلی نمی‌توان امدید بود به آنتراد دشدان اوتکرید همدال هم به زینگ برکد.

3. سلساي ثور و جين تمام شده است

تور و جين

جائي بين دو فيلم «انتقام‌جويان: عصر آلترون» و «ثور: دغناروك» ثور و جين از هم جدا شدن. دلیل این تعریف به تور رسمی نشم داه نشید. ولی مسکس است به دلیل تعلیقاتی زیاد ثور و اقتبت بودنش به امور ابرقهرمانی جین از و جدا شده بهده. تعلمناً ثور در فيلم «ثور: رجناروك» به لوكي تعليقة داد كه در تعريف با تعرف دو ترف بوده است. به هرهال دیلیل این دیکه که در فیلم «ثور: عشک و تندر» با یاد شدان دربایی این دو نفر تعلیم داه شد.

4. بانو سيف در فيلم «ثور: رنجاروك» حوزر ناخت

بانو سيف در ماموران شيلد

زمانی که لوکی پادیشای ازکارد را بر کرده کریب، لیدی سیف به پینیل های دیگر کردی بود. علی‌گرم که این فیلم در دو فیلم اول اودین کریبتی بود، تنها کیزی بود در محل اختفای و می‌دانیم که اودین اودین بود، به جای آدین تبعید شد. просмотрыак дливін در این پست منتشر شده است.

بانو سيف در يكي از قسمت‌هاي سريال «ماموران شيلد» و در يك فلش‌بك در سريال «لوكي» هوزر دلت است. در إلی آن كماكان در آن سلمه حوضور براء دائت. دلیل اصلی غیبت او در فیلم «ثور: راگناروک» احتمالاً با بازی جیمی الکساندر در حین فیلمبرداری بازی خواهد شد، اما توضیحات دقیق تری در فیلم «ثور: عشق و لطافت» در این باره ارائه خواهد شد. غیبت شد که ما را از این حدس و گومانها رها کند.

5. کھکش ثور (میولنیر) نابود شده است

ککش ​​سبکته ثور

بعد از مرگ ودین، پدر ثور، هلا، شیر و آیین این را پیدا کرد تا به ازگارد بازگردند. ثور و لوكي هم تعليق به تعليق با و شدون ولي هلا در ترجمي باورنكردني نه تناه ميولنير را قرد كرد بلكا آن را با دستش خرد كرد و ثور و لوكي را مت و مبهوت باقي باقي.

از دست دادن ميولنير براي ثور خاصة سنجين بود و قدرة‌ها و را به شركت كرد. تا آیین که اودین در رویایی به و روگی کرد که و خودی تندر است و نه خودی ککش. திர் ஬ை இனை குர்க்கு க்குக்கு க்குக்கு ராயு க்கு க்கு க்குக்கு வியுக்கு வியுக்கு வியுக்கு

کتگیت میولنیر میولنیر میولنیر میولنیر میولنیر میولنیر میولنیر میولنیر میولنیر میولنیر میولنیر میولنیر میولنیر میولنیر میولنیر میولنیر میولنیر میولنیر میولنیر از کرد کرد کرد. زیرا با جود آن ککش عفسانی‌ها تکه‌شده است، اما هم انسان‌های مینی‌نی کادیر به رامک دادن هتی تکه‌های اینیدین.

6. همه‌ی عدنی کودیه تور مردهاند

مرگ لوک

از وقتي كه ثور را يدنديم و در حال عزاداري بريا عدنيه‌اش بوده است. अध्या मादर थूर، फ्रीगा، به دست الفُه های تاریک در «ثور: دونیا تاریک» قلود شد، صبح، پدرش در همان فیلم «میثور» می شود. در عرض المزيد همين فيلم هم بلاخره لوكي و ثور مي‌كنه با احدار سورت هلا را سكبت داده و بكشند.

و از همه مهمتر، ثور تابه‌حال کرد بری مرگ برادرخوانده اش عزاداری کند. در پیاین هر دو فیلم «ثور» و «ثور: دونیا تاریک»، لوکی مواقف شد ثور را فریب دهد تا باور کند و مرده است. اما باد از آن تا زمانی ک لوکی خود را در تلہ بری کشتن آنوس کوربی کرد، به نازر می‌رسید که در مرج‌های کلابی بود. واحد باید به این نتیا تجرید داشت ک مشکس است لوکی هنوز در سریال کنشه زیندا بهده، اما همان لوکی نیست ک ثور می‌یکھہ

7. طوفان شکن (طوفان شکن)

توفان‌شكن ككشي است كه ثور باد از سكبتن ميولنير ساكت است. او جمعه با گروت و راکت به نیداولیر، ستارهای درهال مرگ، سفر کرد و از تانها کوتوله‌ای ک باد از تناه‌عام تانوس برای ساختن کاکت بی‌نهایت جان در برده بود، ایتری، پرستی کرد تا ککشی برای با تنوس برای و بسازد. این ککش به بر این ک انقدر بوده بود ک سر تنوس را از بدنش جدا کرد، به کوک یتری از تعریر هتی می‌توان به بایفراست که بزند. اذهب نودة فیلاس كنیم كه دزدی توفان‌شكن از قسمت‌هایی از گروت سكشک شده است.

8. திர் அக்கு குட்ட்டை ஬ுட்டை

घॉर दर में तानोस

در تول بندر واکاندا در «انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت»، ثور، راکت و گروت سر راشیند در سکت دادن فورگا تانوس کمک کند. تحدید که تایتان دیوانه برای تصاحب سنغ مندن پیدا شد، ثور با توفان‌شکن به لافع‌ی سینه‌ی تانوس تهم زد. ولی آئین کار بیهوده بود، زیرا تانوس اومی کودرت از کِهیک را داد و بیدین ک جمالی معروف «باید سرمو تفدم می‌گرتی» را به تور می‌گفت دروبه همی‌کیز را کیمید داد. این کیزی بود ک ثور به کاتر نگاه داشت و در رویارویی درباهاش ​​با تانوس در «انتقام‌جویان: پیاین بازی» از همان اینده سر تانوس را تانوس کار کرد.

9. آزگارد گینی در زمین شکول شهر ئست

ازگارد جدید

بعد از آن ثور در فیلم «ثور: رگناروک» همه تلاش خود را برای جلوگیری از رخ دادن رگناروک کردند، متوجه شدند که باید برای شکست دادن هلا، اجازه دهند تا رگناروک اتفاق بیفتد و در نتیجه ازگارد نابود شود. در رضع و به این درک ریست که ازکرد نه یک سرمین بیک مردو آن است. در إلى ازغارد روي زمين، جائي به نوروج كه محل مرج ودين هم بود، به كمبو دوستان جديد ثور جميعي‌اي جديد تشريد هند. .

10. திர் காருக்க்கு தியு சிய் சாட்டு தான் குக்கு க்குக்கு க்குக்கு க்குக்கு

افسردگی ثور

با جود همه‌ای برایکی که بری ثور پیں است، مرگ لوکی و سکت آیدان از تنوس که مرگ نیمی از جمعیت زیمین شد، تیر خلوسی بری و ثور باد از وقایع به آمین شد. به همین دیلیل هم هیکل یموسکول خود را از دست داد و دوز وزن پیدا کرد کرد.

ثور در هذا تول فيلم «انتقام‌جويان: پياين بازي» با همين فيزيک به تحميل هداينه شد، اما فيسيک «ثور: عشک و تندر» کسد دارد و را به فيزيک خداگونه و بدن مسوقيله مي‌کند.

11. والكري اوكينو بداشه ازغارد است

والکری

برونهیلد یا والکری لمن بازمانده از والکری‌ها است. این گروه از زنان زبده‌ترین ازجارد می‌شوند. در تول ولين حملة‌ي هلا به ازگردك قرنها پيش فوكس فيدها، والكري‌ها به دستور ودين براي دفع ازگردند و همان جا بود ك خيشتر آن‌ها تسوير الهه مرگ قطل عام شدن.

திர் குக்கு க்க்கு ஬ுட்டு र राजी कंड त؟ از انجایی ک در دورهای اصفرگی ثور هلا براهده ازگرد جدید را براهده دلده، وقتی ثور دیگرد میگرد ازگرد را ترک کند، والکری را پداشه ازگرد جدید می کند.

12. ثور در حال هذا عملاً عقبي از غالكستان است

திரு வியுக்குக்குக்கு

باد از پرت کشدن ثور به فزاء تونوس، کاکینان گالکاک باند که و را نجات دهد و باد از آن هم گروت و راکت در راه ساخت سوفتان‌شکن کاکا به آور کمک کند.

بعد از اینکه انتقام جویان تانوس را شکست دادند و ثور پادشاهی آسگارد را به والکری ها سپرد، آنها تصمیم گرفتند بدون هیچ مسئولیتی مسئولیت را بر عهده بگیرند.

منبع: TWINFINITE

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا