هنر و سینما

5 فیلم و سریال دی‌سی با حضور شخصیت فلش

दिसी फ्लेश पूर्ष्टी साल 2022 در فیلم اختصاصی خود می شود اما قبلاً هم كنگر بار در كیكه فیلم و تولیسی از تورد است. فلش با بازی ازرا میلر، که در نکشهای کوکتو و در نقشهای رجال با دیر کاکری، کوش درکشیده است.

این مستبر را می‌توان تا حد به آشک میلر به این نکس نسبت داد اما به نازـرسد که و کارکتری است کے ورنر برادرز کمـتری سے بری کہہ دانہ به این نقش نسبت داد اما به نازـرسد که و کارکتری است که Warner Bros. بدین کیں، بری آلن به محوریت اترک دیسی و آیستانده این جهان سینمای این استودی بردید شده است.

بری آلن با بازی ازرا میلر ولین بار در «بتمن در براب سوپرمن: تولو عدالت» و در میان کوری از فراانسان‌هایی که بتمن به اینها را کردی کرده بود، زهر و منای شرح لیگ عالی شد. و پس از آن در نقش‌هایی کوتاه (البته به غیر از «لیگ علید») می‌شود. فلش نائین هوزر را در بین هر کهرامن دیگر در دونیا تعریف‌یافته دی‌سی دی‌لد و در کار فیلم و دو سریال تلینزی (و در دونی‌های کندگانه) منتشر شده است.

مسلسینتا دیدن فلش بازی میلر در فیلم اختصاصی خود به درجادری اندی موسکیتی عندی کود بود اما دیسی قبلا نیز با آن نصیّه از بری آلن آشنا شده بود. این تعلیم مسلسینتا می‌توندی یک همک ستراکتی از سوی وارنر برادرز بهده و آنها را به سبک سبوک استودیوی مارول و روش‌های آنها برای برنامتر فیلم‌های جدید تقدیل کرد. واحث فیلم این روند اختصابیه بهد، کرا که دی‌سی می‌کند در روند روند خود می‌رود و هم‌چینی به تور کیمی می‌دهد به فرد فیلم تیمی رایل کود را قبل از کاکر فیلم‌های اختصاصی کود به اکران درافرد. با آئین جودة، تحمیلها قاعدة به فرد بری آلن و تشهدة كلمة ورنر برادراز بریا ثلاثة یكم داستان واحد و به هم پوندها من دونیا سينامعي مرول شده تا فلش خاص هر قاهرمن سينامة دير در دونيا تعريفة‌يافته دير شود. پس با تمام اتره فلش قبل از فیلم اختصاصی کشنا در دونیا دیسی را می‌کنیم.

1. بتمن علیه سوپرمن (بتمن در برابر سوپرمن) – فایلهای لوتور و هوزر فلش از اینده

فلش

 • کارگردان: زك اسنايدر
 • بازیگران: بن افلك، هنيري كويل، غال غدوت
 • تاریخ انتشار: 2016
 • امتیاز گوجه فرنگی راتن: 29 از 100
 • امتیاز IMDb برای فیلمبرداری: 6.4 از 10

بری آلن در «بتمن در برابر سوپرمن» در سال 2015، اولین حضور در عنوان داستانی درباره فایل‌های جمع‌آوری‌شده توسط لکس‌تور درباره فراانسان‌ها که در نهایت (به لطف زن شگفت‌انگیز) به دست بتمن افتاد، تجربه کرد. अधा बाली बरी डर फिलेमाय दूाय नुजारी के जोड़ा گیرد दारटा आज साारी रा मिग ، फोरा बह बह बह बह बह. با آين حال، سكانس دير بري آلن در «تلوع عالتاد» خاصة بريدة بود، ساحن‌اي كه ورنر برادراز مي‌كند بري آلن در «تلوع عليدت» كامة كے كے كے كے

در هالی که بتمن در هال رمزغشایی فایل‌های فراانسانی فوک‌الذکر بود، به خوبی رفت. در رضع شهد سکانس شاغلیه شوالیه بودیم ک اینده‌ای را ک زک اسنایدر تصفع می‌کرد، نشم میداد ک در آن دارکسید در فیلمهای لیگ عدالت در اینده، جهان را تسخیر می‌کند. با این حال، بتمن تسوب (تبدیرا) فلش از خوب بیدار شد که ایرهاهی هریاسی به اینده به و می‌داد و به وی می‌گفت ک «دیگران را پیدا کند». Warner Brothers تا حد حدافعالي از تعريف زك اسنايدر كه در تولوي علايم عرض المزيد شده بود تعليقات اما حوزر بري آلن هنوز نشم‌غر قدرت تعليق وست. این آتر نه تناه به هم پیندگی ناشتهی روایی برای دونیا دیسی را می کند، بیک پیک سفر در زمان فلش را نیز مرد قرآ کار می دهد که میک میک نکش که در آینده دارد.

2. جوخه انتحار (جوخه انتحاری) – குத்திக்கு கெட்டை ஬ுர்ரை தியுக்ுுக்டை ஬ுர்ரை தியுக்க்

فلش

 • کارگردان: دیوید آیر
 • بازیگران: मार्गो राबी ، جرد لتو ، ویل اسمیت
 • تاریخ انتشار: 2016
 • امتیاز گوجه فرنگی راتن: 26 از 100
 • امتیاز IMDb برای فیلمبرداری: 5.9 از 10

نقش‌آفرینی بری آلن در فیلم «سوگه تودادک» در سال 2016 به درجادری دایدوید ایر کورد کورد ک در تیم اکسیک دولت از ابر فیلمی به دریں اماندا والر حوزر دردن. گرست شروران تیم به تور کروران تیم به تور کومیک سرکشان بتمن بتمن من حرلی کوین، ددشات و کیلر کروک بوند و همچینین کاپیتان بومرنگ نیز ک وید دوشنم فلش در کمیکها است، در بین آن ها اینها داشت.

بتمن با بازی بن افلك حمد در اتراه بازی نقشهای كوتاهی داشت تا شرورانش را به سزای عقمیشان كرد و به همین كاتر لوگیك بود كه فلش هم در نکشی كوتاهی بود و برای شرورانش را به سزای اكسی كرد. در «جوخه توقداد» هم‌چنین ولین سکانس فلش با لبس ابرقهرمانی خود بود. این سکانس تسویر زک اسنایدر به جای ایر فیلمباردی‌شد. ایر در آن زمان سر صحنه فیلمبردی‌ «لیگ علیهات» هوزر داشت. این صحنه نه تنه مند را بریا ترکه اسنایدر سافل کرد، بیک کردی فلش را بری حوزر در فرانگیز داد داد.

3. لیگ دادگاه / لیگ دادگاهلیگ عدالت / لیگ عدالت زک اسنایدر) – அக்கு தில் பில் பாட்டை பாடை

فلش

 • کارگردان: زك اسنايدر
 • بازیگران: بن افلك، غال غدوت، هنيري كويل
 • تاریخ انتشار: 2017
 • امتیاز گوجه فرنگی راتن: 39 از 100
 • امتیاز IMDb برای فیلمبرداری: 6.1 از 10

برجسته ترین نقش بری آل کنار دیر قهرمانن یگ عدالت در سال 2017 بوده است. او تسوه بتمن برای پیدمن به تیمی که برای کے بہ کے اپوکولیپپــــــــــــــــــوـــــــــــــــــــــــــــر. بروس وین به شرکی تاله می‌کرد تا از اقوامن برای ریسی به خود کمک کند اما در ترف کامه، فلش به ساینی با و جمعه شد. بری از قبل به آیین رشمله بود که به دوستان عرضی نیاز دارد و پس از شیدند این که بتمن به کمکو نیاز دارد، تینشا خود را بری ساکریک نشم داد.

در سال 2021 نسخه اصلی زک اسنایدر برای «لیگ عدالت» در اکـبی‌او مکس نیشر شد که از بری آلن را به تعالیم می‌گذاشت. در نسخه اصلی، برایان آلن چندان به خودش اطمینان نداشت و برای تبدیل شدن به یک قهرمان از بتمن راهنمایی گرفت. این درفر کیزی بود که در رجال به آن به آن اشاره کرد و می‌توانم گفت که بری آلن را به کامینیافته‌ترین قاهرمن اسنایدر در آن دو کرد. با آين هال، هر دو فيلم بر فيلم بر فيلم بر فيلم ين كريبة بريا تعليم مرونة كميك تعليقة دردن و حسي از يك فيلم اختصاصي را تحقيقة ميـقد.

4. بحران در سرزمین های بی نهایت (بحران در زمین های بی نهایت) – دیدار فلش سینمی با فلش تلونیزی

فلش

 • خالق: js waren
 • بازیگران: تام ولينغ، برندون روث، كوين كانروي
 • سال انتشار: 2019
 • امتیاز گوجه فرنگی راتن: 79 از 100
 • امتیاز IMDb سریال: 7.1 از 10

يكين از علي علي بري علن، سريال “بحران در زمينهاي بينهايت” در سال 2019 بود. ازرا ميلر به تطبيق فلش سينامعيد در بنجورترين و موردانتگرترين کراس‌اوور در بين تمام سعادت تليه‌اي کي ديسي، با گرانت گاستين به تبيل فلش تليکن در اين سفر در کاندجهاني مستعدني کرد. ين ساهنة تناه يك سكانس كوتاح بود و حودا يك و نيم MINUTE به تول نمجيد و به اين دو فرشة فلش فلش بريا تحمل داد.

این سکانس فوکـدفرده محرمانه پس از تعلیم کراس‌اوور و تسویر خلیکان و پرکیکان و پریں کے دیسی کراسی کردی کردی. آئین ساهنه همچینین کے بری تداوم دونیا دیکسهیافته دیسی بود، زیرا می‌شود که بری آلن نام «فلش» را از فلش تلینیبی با بازی غاستین الهام کرد. इन अधिया परिका फरान राइस निष र डाद व दाल आन पुदेशन बॉदन कल कल फानाई रानिष डाद.

5. صلح طلب (صلح طلب) – دیر راشین لیگ عدالت

فلش

 • خالق: جیمز گان
 • بازیگران: جان سينا، جنيفر هالند، فردي استروما
 • سال انتشار: 2022
 • امتیاز گوجه فرنگی راتن: 94 از 100
 • امتیاز IMDb سریال: 8.4 از 10

آخرین و جدیدترین حوزر فلش در دی‌سی در کنار اقوامن، زن شاغلانیک و سوپرمن در کسمت پیانی «صلح‌تلب» با بازی جان سینا کورد خورد. حافظون لیگ علیکت بری نجات جهان از دست بیگانهی واستاب معروف به پرونه‌ها گرد هم می‌شوند اما صلاح‌تلب و تیمش تا قبل از ورود آن‌ها هم‌کیز را تحت کود کود دربردند. تنها سایه‌های از سوپرمن و زن شاغلانگیز در تصویر شهره بود اما جیسون موموآ و ازرا میلر در نقش اقوام و فلش زهر شدن.

به بر آن، درجاز سریال، جامیس کان بیان کرد ک و در عین فیکر می‌کرد که می‌تواده از موموآ کند تا این که می‌لر از فیلین پر و پا کرس کار اوست و میل است در این سریال نیز هوزور کلد بهده است. . جدا از آیین، آخرین نکش‌آفرینی ازرا میلر در قاعد در صحنه فیلمبردی‌فیلم «نگهبانان غالکته 3» فوکس پیدی است ک درجادری آن را هم گان بر می‌دارد. سریال صلی الله علیه و آله و سلم که هم‌ترین نکش میلر از نازر روایی نیست اما اوزر بری آلن پیک بین تمام پریکه‌ای دیسی را که در سینما و که در تلوزین کند می‌کند.

کرا فلش هم‌کنان در دونیا تعریف‌یافته دیسی‌زهر می‌شود؟

فلش

در مجموعة، فلش نقش‌های کوته‌های کاکی خوبی در تمام این بریکه‌ای بریکه از دیسی دیلت است. Warner Brothers به ​​برادراز از حوزر بری آلن با بازی ازرا میلر برای آندین یک جهان بری آلن بری آلن بری آلن بری آلن بری آلن. پس باید گفت ک تعلیف اوزر و کیں از آشتیاق خود میلر رمیں می‌گرد.

بری آلن با توجه به قدرت‌های خود از زمان علنی به کار، کندیدی ایده‌آل بری ماجراجویی‌های کندجهانی است. بنابراین و با توجه به این طولانی‌تر و تثبیت‌شده، منطقی به نظر می‌رسد که او شخصیتی داشته باشد که مدام در آثار مختلف ظاهر و حس انسجام را در دنیای توسعه‌یافته دی‌سی تقویت کند. حوزر فلش با بازی ازرا میلر مدیران اجرایی Warner Brothers را خوشل می‌کند و آین نکس‌آفرینی‌ها با توجه به لیه دیسی نیز لوگیک و بری علی‌ها صلی‌الله‌تباش‌ه شرکت شُد. پس با تعلیم به آن سماع و قبل از نقش‌آفرینی و در فیلم اختصاصی فلش، كملا لوگیك است كه در ابركرمان نكش كنكه در دونیافته دیسی دیسی دہہے است.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا