هنر و سینما

مجموعه «هری پاتر» با وجود مخالفت بعضی از بازیگران اصلی بازسازی می‌شود؟

«هری پاتر» یک از فرنکایزهای که هیک هلیوود است; அக்குக்கு முக்கு அட்ட்டு குக்கு முக்க்கு மார்க்கள் மாட்ட்ட்டுப்ப்ப்ப்பு மாட்ட்டுக்கள் மாட்ட்டுக்கள் மாட்ட்டுக்கள்

فرنگایز محبوب «هری پاتر» که جانوری 2022 وارد بیستمین سالگرد خود شد به کاتر جادویی که روی سینمای پرده‌ای به پا کرد کھیں می‌شود. این سری فیلمها داستان پاتر و دوستانش را در هاگوارتز نردیت می‌کند. این سلمها در کل به فروش 7.7 بیلیں دیلار دست لیں و به کاحرمین فرنکایز پردرامد تاریخ برداد شود. اگرچه آخرین فیلم از مجموعه «هری پتر» در سال 2011 اکران شد، اما این فرانچایز در قالب فیلم‌هایی مانند «هری پاتر و بچه‌ها نفرین شده‌اند»، سریال «جانوران شاگوگانیز» و سریال‌های سری جدید نیز می‌باشد.

از جملة بل در «ديو و ديلبر» و در حال حاضر بسياري از بازيگران «هري پاتر» در آثار ديگري از جمله دانيل رادکليف که اخيراً در نقش «شهر گمشده» ايفاي نقش کرده و در مقابل ساندرا بولاک و چانينگ تاتوم ايفاي نقش مي کنند. مغ مارچ در زنان کوگر تلفن سال 2019 به یفای نکش است. به تعلیم کروہ کروگ این فیلم، بیستمین سالگرد فرنکایز پاتر را جشنت کرد و بیست از آن‌ها کرد که در فرنچایز “حری پاتر” بریشان کرد اما دوست نداشتند در.

این فرنکایز که هام بهبوب است ام کاکر کسی است که این فیلم را به روسیله رشکهااند ک سَهمی «پاتر» پیاین ها و داستان آن به اخری رشکه است. هم اینگون فرنکایز و فرنکایز «هری پاتر» به فیلمهای عتیری اسعلامند و فرنچایزهای عتیر من «جانوران شاغلانگیز» را در لیست فیلمهای مورد اسیاولهای خود کار می کنند. اینی همان فرنکایزی ک لمتن کسمت آن تحت تطبیل «اسرار دمبلدور»، در فروردین 2020 نیشر شد. از کا که هم اکینہ کے کیں کرینتہہ۔ہہہہہےہاند، کے کے بر این اکیدہ و ک دیر نیازی به رکہےہین فرنکایز نیست. با این حال، نازر و عقدی‌ای آن‌ها باعث نیمی‌شود که دست اندرکاران این فرنکایز به فیکر رکیں مجددیل آن نیفتند.

চার ব্ত্র স্ত্র স্ত্রাদ্র বাদ্রার্क

हरी पात्र

من هر فرنكایز كما موافقی، استودیهای فیلمسازی موسیقی است به آن فیكر بیفتند كه در آن فرنچایز میتوانست و یا هتی كادام قدم میتوانست بیشتر امل بریند. ب تعریف های ک در بردی جلوه های فیلم و توبر و صدا دیگال شده، شهمه دست اندرکاران در فرکایز وسوسه می شوند تا نشریی جدید و رکھیل شده اند از این فیلم ها را کا کیدیال کند. زیرا اگر نگاه عمیکی به این فرنکایز بیندازیم دید که برای بری خلک استیرایی جدید جود دارد، همان‌تور ک «بچه کاراته باز» به جکی چان داد تا کوهه میاگی را به پا کند. در قاعدۀ راحت دوباره فیلم «حری پاتر» مشکس است کیک از راهیں فرنشیز را حل کند و مست شود از داستانهای روسکای از آن فرنکایز دلم می گیرد و داستانهای بیتیرک کے کے می شود.

هم‌و‌تور که فرنگایز «بتمن» دی سی، در کان‌دختر برها و بارها راه‌رفته و ما شهد بتمن‌ها و دریگران در آن فرانگایز بودیم و هر درجازری سنت‌وای خود را بار آن نیاده، می‌توانم در فیلم‌ها رازیز به‌ورز جدید و درجادری بهتر. کیمین راه راشتیک کرد و به کھیلییی انها کیمید را به سمت سینما کشاند. அத்து தின் ருக்கு க்கு க்கு க்குக்கு க்குக்க்கு வியுத்து அய் வாட்ட்ட்டு ப்ப்ப்பு அட்டை. با این حال، تنظه‌ای راجلی‌ای که دست اندرکاران در فرنکایز باید آن را مد نزار کاردهند، ایندرهای از فیلم و پررونق بودن بازار است. برای شروع کار برادران وارنر باید بودجه مالی لازم را برای راه اندازی مجدد کل مجموعه هری پاتر در نظر بگیرید، به این امید که مخاطبی پیدا کند، هر چند این کار بزرگ برای این شرکت خواهد بود. در قاعد تا زامین که یک سلمه بندق بندق بهد ​​و داستانش به بهم بندق به کوش آیده هیک رقمی در ریکر آن جود درید، اما بید دید که ایا راه راحتی مجدید پاتر می‌توادن نسل جدید بینندگان را به سمت خود ایزدان YA خیر.

அக்குக் குக்கு குர்கு கார்க்குக்கி

हरी पात्र

در کمال تکیں، کشتر پیگر این فرنکایز تندیسی به راه راشتی مجددید آن نهدین. Danil Radklif, bagazir naksh xri pater, dr newыmbrya 2021 dr тый информацияй گفت: من از فيفاي اين نقش به شعد رازي بدوم و حوزورم در اين فرنشايز مست فيتكرام است اما اين كاري نيست كه بابايي درباء نمع دهم. زندگی افرهای من به جیندگام را دگرگون کرد و آن کیزی نیست که من ببھاهه.

تام فولتون که در این فرنچایز نقش شخصیت شیطان را بازی می کرد، چندین بار نظر مثبت خود را برای بازگشت به فرنچایز ابراز کرد، اما در نهایت گفت که فکر نمی کرد رولینگ بتواند به زودی فیلم ها، کتاب ها و داستان هایش را بازسازی کند. در حال مصیدم که در 20 سال اینده در سلمه کیا راه راه شد و جلهای فیلمی آن نیز به شرکت علیه پید کرد کرد. کریس کولمبوس کارگردان اولین فیلم این مجموعه گفت که دوست دارد از این فیلم راضی باشد و اجازه دهد دوباره فیلم های کلاسیکی مانند «جاداوگر شهر اوز» را بازسازی کند. زیرا هیچ کینتی پستیفی در رجالی این فیلمها حود درید.

ایور فیلپبس، بازیگر نکز جورگ ویزلی، در بازیاگ مجازی بیان کرد که فرنگایز «پاتر» همیک کاس کاس کشنا را دارد. در حقيقة إين فرنشايز يك فرنشايز نمادين است كه به طور خاص از ديگري مي‌شود و آدا شما را به همين سريكه‌ها مي‌دانيد. ক্র্তা ইন ইদ্দ্যা আজে অন্যান মন ইদ্দিে বেদি বেদ বোদ জের্যা ম্র্যে স্ত্যা মান্যার বে জায়্য়্যান মালা ক্র ক্র্ত ক্র্ত هم ایگنون فیلمهای جادید «جانوران شاغلون» یا «کودک نفرین شده» جود دارد و می‌توان به همین‌ها اکتفا کرد. অন্যান নিয্যান নিতি কায়া ক্র্য ব্র ব্র ব্র্যান্য জাদ্য বার্বা বানান বানায়ে বানায়ে “রিরি পাটর”

अमा वाटसोन ، बाजजी नक हरमाइनी गाइनी ، दर जानुरय 2022 बियान के के ड हाला के कहा कहा 20 साल साग साग सकाग सकाग सक प nia ام در كل كامل فيلم فيلم سبر بروز تعلاقي در زيندة يشنا شده و بشكل از زينجدهشان بوده ام ام اقوند در دوست عن دور به عن كردند كا ذهم آن فيلم سبر بروز تعالجي در زينگا يشانه شده و بشك آن از زينجا شده است و بشكل آن از زيندہشان . من. در فيلم به تحميل زياد اما وتنا بازياجري است كه نازر و با نازر دير فيلم درفة دارد.

تا че هاد این پروبыть жудь дард ک franchayz خری پاتر geariansька шод؟

हरी पात्र

برای ایک یک استودی بازید یک فرشیز حماسی هشت فیلم را کا کراست کند، کنتمن فیلمها باید خاص خاص باشد تا دست اندرکاران را کے کے کے کے کے را راه راه راہیں و کھے سےمہی “هری پاتر” تومی راھاست. این فیلم که در طول 11 سال تمام سوابق گیشه را شکست ، به مجموعه ای تبدیل شد که طرفداران چند نسل را به خود جلب کرد و به یکی از محبوب ترین مجموعه ها در هالیوود تبدیل شد. वसुसे बेह नाजर अध्या.

با آين حال، درامد اناثاء فروش اين سري فيلمها به جود اورد. विदा जामान जादी तुल मिक मिक त फिलेम भह फिलेमी फिलेमी क कासिकिक शुद शुद व बा तुजे बेजा बेह कर दरह हरी पातातातातراری ، बा बाकैटीत अना कैटीताकैटीत बाकैटीत बाकैटीत पाकैटीत दासिकिक दाचीजी اما با تعليق به آن داستان در فرنكايز يك داستان يمكناجي است كه تمامش سكه مهند رولينگ بوده است، ويد علمي در آن ك دير نسخ شده و كيبر را كبل را نهدين مي‌تواند درك كند.

إن تعليقة كه سملوهي «هري پاتر» كملا كرده و در فيلم‌ها هنوز هم در بين علي‌ه موبائل خاصي را در دست مي‌گيرند كه دست اندرکاران را در سموه علي کامه از نيکه کي فيلم براي راهيں مجديد عن فيکر کند. அத்தை हम अक हिच परणामाई दासाय گار ह मुज फानाई “हरी पातर” हैं है है है है है हैं हैं हैं हैं हैं हैं हैं हैं हैं हैं हैं हैं हैं हैं हैं है है है है है है है है है है है है है है है है है है है है है है है हैं हैं हैं لیائة فرنکایز «هری پاتر» به ترکه به هیأت خود رضاده دارد و باعث توردین فیلم‌هایی از «جانوران شاغلون» و «کودک نفرین شده» شده است. این فیلم‌هایی که از همان داستانی فرنکایز «هری پاتر» پیروی می‌کند،. به‌علاوه بر تقرب برک بهک کاشهاتی که به کوش می‌رسد کار سریلی نیز در آن کیش توردگرد گرد است. مشقب است این سریال به ناریت داستانهایی در سلسه با همان دوره زمانی هری پاتر بدیسه و یا با داستانهای جدید درب را برای ساخت فیلمهای خیشر باز کند.

در اینده برای فیلم هری پاتر که کے کے

हरी पात्र

समुहोस् «जानुरान शागवाग अंगीस» के लिया से फिलेम आन सुच्चा स्धेदान् व उलिन फिलेम आन दर साल 2016 شد شد, برای اسمالمندان فیلمهای پاتر ین مجموعة را صفال اورد تا تومه جادو و سکانسـهای ایکھی را بھشند. به در سال 2018 دونیا جادویی با داستان «هری پاتر و باستان نفرین شده» کرد و کیشتر فیلم‌ها کرد و کرد و تیرین انداندند تا به کودیدی آن داستان ب دونیا جادویی این سلمه فیلم‌ها شهر شوند. به‌علاوه به وجود تمام راش‌های ک در آن سیلا به گودستی و کاکساتی به گوش می‌رسد که نشم می‌دهد سریال بر اساس داستانی رولینگ اسکشد شود.

در كل به نازر می‌رسد كه سملوهی «هری پاتر» كیده لامسینی را ك بر دوش دلد به كی كه می‌كند و را از كود رازی نهاد درد و به فروش كامیكی هم در باكس افیس دست ابید. اما با بالا بردنا سن حری پاطر فرشیز، آن سلمه در جمره فیلم كلاسیكا برای كریپ و هل همه كیز به انگركان این فرانکاز درد دا با با بلا بردنا كه ما از هما از حری پایر به سینماها بروند و به تحمیل راه راشتی. مجددیل آن بنشیند. अधिक जीजी शुरी पाटर ”बही तथ؟

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا