هنر و سینما

افت فروش فیلم «ثور: عشق و تندر» در گیشه؛ آیا دنیای مارول افول کرده؟

فیلم «ثور: عشق و تندر» تی دومین فیلم اکران خود با افت شفرتی در باکس افیس عاید شده است. איא אינ אפט פרוש סיומע עשון עבור מארול בה העשב מיאיד؟

فیلم سینمای «ثور: عشق و تندر» به راشه‌های که در سلساه با واسعاد فاز 4 دونیا سینما مرول به راه بدون دامن زدی است. این فیلم در فیلم دوم اکرانش در باکس افیس با افت کریمی عادی شده است. با پیاین اینفینیتی سجا، سكبت تانوس و نہیں ہے ہے تیم رجال رفعہ جویان، دونیا مرول مملو از کریکتہہہہ۔۔، وہے ہے ہے کے کے کہ. اصلی ترین تانی که تا کنون در این جهان در رابطه با چند جهانی و خطرات فراوان آن ارائه شده است. با آين حال دونيا مارول در «ثور: عشق و تندر» از کندجهاني و منتدي به آن تندر کند اشنا کند.

پس از پایان بازی، در فیلم Thor: Love and Thunder، مخاطبان ثور را می بینند که سعی می کند پس از جنگ جهانی و اتفاقات دیگر، آرامش را در قلب خود بیابد. اما وقت گور خودی قسابان با بازی کریستین بیل می‌چیرد کودیان را کسابین، إپور کودی می‌شود به بازی بازگردک تا سوگی با او کوک کند. ثور با کمک والکری که تسا تامپسون به ایفای نقشش پرداخته و کورگ با بازی تایکا وایتیتی، رد گور را گرفت تا او را نابود کند و در حین این کار را انجام داد، با جین فاستر که ناتالی پورتمن در نقشش ظاهر شد اما جین با سرطان روبرو شد. تحافی 4 در کشمکش است و آدا ثور برای کا با او از میولنیر اہے نیمی‌کند. هر کند فیلم ثور: عشق و تندر، تقبل ازیم بین جین فاستر و ثور را نشم داد، اما آن‌تور کهدونیا مارول فیکر می‌کرد مورد رستاب مرتزیکان و بینندگان کار نگرپت.

فیلم «ثور: عشق و تندر» تاکنون با نقدهای متفاوتی روبرو شده است و منتقدان از تاثیرگذار نبودن داستان و بازی بازیگران اصلی به ویژه بیل و پورتمن انتقاد کرده اند. است. با آين هال يكي از بجودرين تنكت واسعاب‌هاي فيلم «ثور: عشك و تندر» در اين است كه نيايده است كه بايد و در باكس افيس امل كند. در قاعد إن فيلم در باكس عفيس عمل عمل اما به خوبي فيلم هاي دونيا سينامي معرول هم نبوت و افت آن در فيلم دوم ساخته شده است كه فاز فاير اوم رو به افول است. அக்குக்கு ، அேய் முர் பார் பியுக்க்குக்கு “திர்: அச்சு வாட்டர” பார் ப்புக்கி ப்பு யாயுக்கு யாயுக்கு؟

உத்தை பெர்ப்ப்பாட்டை «திரு: அச்சு வெட்டர்» ஦ிர் போக்குக்கை போக்குக்கை

ثور: عشق و تندر

فيلم «ثور: عشق و تندر» يكي از دست فيلمـهاي سال 2022 بود كه علي به شقة در تنترشش بود و اذا پيش بيني مُشد در عكسر فيلم سال 2022. پیش بینی می شود که عشق و تندر بتواند در آخر هفته اول به فروش 140 تا 167 میلیون دلار برسد و در آخر هفته اول حداقل به 144.2 میلیون دلار برسد و بتواند به دنباله ای بر فرانچایز ثور تبدیل شود. انجام داد از فیلم اصلی.

اما در زمان آن تصريف، فيلم “Thor: Love and Thunder” قاعده به فيلم برفروش سال 2022 و درست از “مينيونها زاحور غرو”، “نبرد در لڑھ کانگچین 2” و “بتمن” در گرد و غبار و توجه به افت افت اوما فيلم. در دومين فيلم را در باکس افيس کريدانه دانستم. و ذهمی همین امر موسیق است بروز نایریهیایی در سیلا با دونیا سینیمی مارول شود. به فازی با توجه به این امر ک فاز کاحم به فازهای کوب امر کے امر کے

افت فروش فیلم «ثور: عشق و تندر» به روند رو به افول دونیا مارول دامن برای زد؟

ثور: عشق و تندر

متاسفانه بازی «ثور: عشق و تندر» در گیشه مشابه فاز اول فیلم نیست. دونیا سینیمعی مارول پس از عزیدهای عزیم «انتقام‌جویان جنگ عبدیت» و «انتقام‌جویان پیاین بازی» ک پرد را بریا فاز 4 می‌کند، با روند رو به افول فاز کاحم دست و پنجه نرم می‌کند. در واقع مارول در فاز چهارم نتوانست آنطور که باید با مخاطب ارتباط برقرار کند و از نظر لحن و روایت مسیر روشنی به نظر نمی رسید.

به جرات می‌توان گفت ک لیا، تمام فیلم‌های فاز 4 در دومین فیلم اکرانشان افت شرکتی را در باکس افیس کرده است. این روند با فیلم «بیوه سیاها» سرم شد ک افت 68 کیںتی را در فیه دوم نشم داد و پس از آن “دکتر استرنج در کند جهانی دیوانگی” با افت 67 کیزان در مقام دوم کار دارد. «ثور: عشق و تندر» با افت 68 درصدی این روند را دنبال کرد و در دومین آخر هفته اکران خود تنها به فروش 46 میلیون دلاری رسید، اما جایگاهش در بین 10 فیلم برتر سال 2022 وجود ندارد.

بنابراین ، آنچه می تواند تا پایان مرحله 4 انجام شود ، ادامه می یابد ، زیرا داستان نمی تواند مخاطب را مانند گذشته مجذوب خود کند ، و نظرات منتقدین نیز بر نگرش مخاطب نسبت به فیلم تأثیر گذاشته است. اینی همان استودیایی که در فاز سوم، با «انتقام‌جویان جنگ ابدیت» و «انتقام‌جویان پیاین بازی» به ایندقام باینی دست پیدا کند.

ایند فیلم «ثور: عشک و تندر» در باکس افیس কাক্তা বার্যানি মেন্যানি মান্যান ক্র্যান্য়া স্ত্র্য؟

ثور: عشق و تندر

افت شرفت باکس افیس «ثور: عشق و تندر» و فرشاة کلی آن کیزی نیست که دست اندرکاران دونیا مرول بیش از حد انگلیسیش بشکنش بشکنش، اما واقعی آن است ک مدرد دیر من به داستانهای دونیا مورول ایندی. اتفاقات بسیار زیادی رخ می‌دهد، اما اتفاقات بسیاری مانند همه‌گیری‌ها رخ می‌دهد و بسیاری از فیلم‌ها را می‌پذیرد و با موفقیت این شرایط را پشت سر می‌گذارد و همچنان موفق می‌شود. ابتدا باید گفت که فیلم «بیوه سیاه» پس از چند بار تاخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا در سینما اکران شد اما به دلیل تغییر بزرگ در جعبه تصمیم به نمایش آن گرفته شد. دفتر کند که آین فوکس نیفتاد. به این فیلم به سایت های تورین در دیزنی پلاس هم به تعالیم در آمد و کامی، سکت باکس افیس آن را به آن سماع دین دیدند دین دین این فیلم را به تورین سایت های غیر قوتونی در آمد.

فیلم “Shang Chi” باکس عفیس در باکس عفیس در دومین و سومین اختر فختی کود خود و در مجموع به فروش 432.2 میلیون دیلاری دست پیدا یکد. «جاودانگان»، با جود نقدهای استقراءش، در اختر فاختی‌ی دوم خود اوما در اول ماند و پس از آن به کردانی افت کرد و در مجموع به امراد 402.1 میلین دیلاری دست یافت. The next film “مرد عنكبوتي راهي به خانه نيست” است كه به سجمنترين فيلم فاز 4 فاز 4 مي شود و در مجموعة عرض المزيد در برورشترين فيلم سال 2021 و به فرشمين فيلم فروش برول براول براول جدارد غردة مي شود.

دوکتر استرنج در کند جانهی دیوانگی نیز به عرض المزیدهای از سوی مرکتیکان عادی شد و در اختر فیلم دوم با افت باکس افیس عادی کید شد به این حال کیز در کود 1 بیلیزی دیلار ایند و به دومین فیلم پرفروش سال 2022 شد. அக்குக்க்குக்கு பான் உப்பிப்்ு “திி”

«திர்: عشق و تندر» کھید ایند وراید داشت؟

ثور: عشق و تندر

حتی بعد از باکس آفیس قوی، «ثور: عشق و تندر» نتوانست فیلمی سودآور باشد، زیرا دنیای سینمایی مارول قبلاً در چنین وضعیتی قرار داشت. در واقع اگر بتوان فیلمی را دو برابر بودجه ساخت آن ساخت، فیلم موفقی محسوب می شود و بودجه فیلم «ثور: عشق و تندر» بین 200 تا 250 میلیون دلار و در آن زمان است. با نوشتن این مقاله، 498 میلیون دلار درآمد داشته است

با این حال، یکی دیگر از مشکلاتی که فیلم «ثور: عشق و تندر» با آن مواجه است این است که بازار اصلی فیلم‌های هالیوود یعنی چین از کنترل خارج شده است، زیرا این فیلم حاوی مضامین و محتوایی است که ممکن است توسط دولت چین اکران شود. آن در کیشورش توفود نکند. فیلم ثور: عشق و تندر توانسته به سود 320 تا 330 میلیون دلاری دست پیدا کند اما تا رسیدن به سود 1 میلیون دلاری فاصله زیادی دارد. فیلم ثور نیز مانند «دکتر استرنج در جنون دنیوی» در مسیر موفقیت قرار دارد، اما فراز و نشیب هایی که این فیلم و دیگر فیلم های دنیای مارول با آن مواجه بوده اند ناشی از این است که بازیگران مارول در آن جهت فکر کرد.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا