هنر و سینما

همه‌چیز درباره بازراه‌اندازی مجموعه «بلید» در دنیای سینمایی مارول

سمه سینمعی «بلید» در دونیا مارول با بازی مهرشالا علی بازراه‌نتی می‌شود. इन फिलेम निबेश बह र کنا र बह है शेश बोडे बोद बोड अमा निमी‌टूडा अंगा बह तूर कमेल

اولین فیلم از سهغان بلید ولینبار سال 1998 به درایز امراد و والین ثر سواء بر جهان سینمای مارول بود که کیں کیمی در سینما کاسب کرد. در رضاء دو ترجمه به نام‌های «بلید 2» و «بلید: ترینیتی» ایکران شدن کی کایت پین سومین فیلم به پیاین این سری شد.

كاراكتر بليد با سريال توليزين توتيني سريال تنقيق تنقيق بازيك بازي كرك جونس به دونيا و توليزي به دونيا و توليزي. این سریال تکفصلی این است که از فیلمی دیده شده است. अधाना मारोल स डर कामिक‌कान संदीगो साल 2019 कारड करड के ड बलिद बलिद डा ड सिनेमेवी सिनेमेवी मारोल बाजरहाणी केंड. محرشالا علی در آئین ثر نکس رائل را بر آهنی دارد و سعید و هتی در ساهنی پس از تیتراج پیاینی فیلم «جاودانگان» نیز خید می‌شود.

فيلم بليد به تحميل بخصي از دونيا سينامي مارول، وصفيك بتوانيم دوباره خريد كنيم به اوندين مدرن بر كامہ برہے. با آن حال، هذا با جودة آن، تاسعری که فیلم‌های بلید (به فیلم‌های بلید رجال) روی فیلم‌های ابرکهرمانی دردن را نمی‌توان در هیک ثلر دارم در هیک فیلم‌های بلید (به فیلم‌های بلید رجال) بلید با الی فیلمهای سنایپس تاصیر کے کے

فيلم بليد تحميل محمول بريا خود فيلم و فيلمها ابرقهرماني بود

بلود

কাদে কে ব্লি স্লালা 1998 বের্যান বের বে বে স্জায়্যা ، চশমানা ফিল্মেমেমিক্র্র্মান কাম্তা বায়া মের্য়াযা বুদ. مجراهای كمیک‌بوكی در سینما كم‌تر مدر توجه به كار می‌گرپت و در زمان كندان نصر پیسیت اونید را جلب نیمی كرد. मारोल به تور خاص امعلا هیک کھیںی در پید لایواکشن به جز سلمہ تولیزین “حالک شاغِــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ،، بلید بر بردریات استودیوهای فیلمیک کلبه کرد و به یک ثلر مواقف و برک بردید و تولی نکشید که همه کیز از آن‌جا کرد.

«مردان ایکس» دو سال پس از بلد بلید به کیش کے کے با حقيبة «مرد عنکبوتي» در سال 2002، درها باز و رونگ فيلمهاي ابرگهرماني عرض المزيد شد. مسلما فيلمها كميكبوكي در تول آين مدت فرازونشيبهاي بحديه دردن، من خود فرانگايز بليد و فيلمهاي «بليد 2» و «بليد: ترينتي» كه با سكبت عاديد شدند. در فیلم های کمیکبوکی به تور کامل سینماها را با اتره مارول و دیسی و همچنین «شوالیه تاریکی» تسخیر کرد. با این حال، بلید فیلم‌های ابرقهرمانی به کیست که به آن رشکه‌اند، و محم‌تر از آن، در زمانی خاص مواقف شد و در پیشبرد فیلم‌های ابرقهرمانی به آن رشکه‌اند، مفتر بود. «بلید:ترینی» این سری را از دور خاشر کرد اما بلید رایل یدی آیدا کاکا کے بہکہتر را در مهند سازنگانگ کاشت.

بلید رجال و بلید دونیا سینامی مارول به شکلی کا شکلی کا شوکت میشند می‌شوند.

بلود

بلید قبل از اکران اثر رائل، کیزی جز یک شرکت مارول بود. بلید در کند کسمت از سریال عنیمیسی «مرد عنکبوتی» اما هنوز از یکم کاملا آشنا بری پامن فیلید بود. मारजीतिक स फ़रमानी बराय बलीड बेह अगा अगा अज आन बोड के फिलेम‌हाय अबाय दर आन जामान स स नहींडन नहींडन नहींडन नहींडन. بلید از نازر کومیک‌بوکی کامی کم مرد تویی‌کار کریپ گرپت، تا کی از بیلیت به بیلیت آن را بدون آن بدانند بلید، شیکرچی خون‌آشام یکی از فیلم‌های مرول است که برول می‌کردند و به توکانی می‌دهند. بلید به تعلیم هالیوودی یک فیلم اکشن هنگکنگی با وسلی اسنایپس ک در بردن با خون‌آشامان به بازار بازر شد. كلمة است كه بازراهم بليد نشم مي‌دهد كه آن استرگيت روليد داد اما آين كامع براي بازراهتني بليد در دونيا سينامي مارول صاديك بود.

با توجه به این که جنهر ابرگهرمانی از کامه کیمیکتر شده و دونیا کیمی مارول لیا بیش از 30 فیلم نیشر کرده است (همراه به سریال آلیکہ)، بلید مارول باید هر کاری نمعد دهد تا یک فیلم غیر کمیک به نازر. بازراهـتنسی بلید نیز در دونیای پر از ابرگهرمانان اوکاپر می‌افتد که کوک کوں با فیلم‌های سنایپس دارد. بلید که به کاکتر دوستانی به ویسلر (با بازی کریس کریستوفرسون در فیلمهای اسنیپس) کے شده است، کیں این بار به تنافی کند کند. حتی بلید با دین ویتمن (کیت هرینگتون) که در پایان «جاودانگان» به آن اشاره شد، دلیل محکمی نیست و معلوم نیست که ارتباط یک بازیکن تیمی در سطح انتقام‌جویان یا گهگاهی برای قهرمانان دیگر است. فیلم بلید مارول ب جود درفیل های علی برد که در برامجازی خود برد، هنوز نمی‌توان به تور کامل تاصیر فیلم‌های اسنیپس را از بین برد.

চারা ব্লে দিন্যান্যান্য মন্য়িয়্যান্যান্য মন্য়িয়্ক

بلود

با توجه به این که در زمان ولین فیلم، یک فیلم بلید برجانی‌های در مارول بود، فیلم بلید نادری از کیمتبوکی کومیکــــــــــــــــــــــــــــــوم، أن فيلم با فيلم او به تطبيع يكن يسنس هيبريدي و خون‌آشام، مستدر شد كه داستان كميك و براي قرآن با فيلم به روز شود. بلید به پامن‌آشام بدون کاراکتر و از یک بریتانیایی به امریکنی کرد و بازراهتنزی مارول بدون شکل داستانی خون‌آشام بودن و با مسونیت در بارب واسعاب‌های خون‌آشام را حفز می‌کند. تاصير بليد بر بازراحة دونيا سينمعي مارول به همين جا خطم نمي‌شود.

بليد نصوت اورتيا يك فيلم كيميك عرض المزيد سني بالا 17 سال بود كه به يك براقة فيلم در جيشه ريست. «ددُول» و «لوگان» سالـها بد به این به آیین کریشیند اما دونیا سینیمی مارول هنوز وارد حوزی نهدی است. به سریال‌هایی می‌ں «شوالیه ماه» و کرلی کاکس به دونیا سینمای مارول نشم می‌دهد که آن استودی کسد را در آن جنت حرک کند. ولين ثر اقتيا في باي 17 سال دونيا سينامي مارول، «ددبول 3» بود. بلید با ترجمه به سهگانه با 17 سال به میرسد به میرسد بلید با آلین به سهانه به 17 سال به میرسد انجام خواهد داد.

بلید استودیوی مارول معلیدة تعلیم برایت کرد تا رحدی تشیا از شیکرچی خون‌آشام دهد اما به هیچ وجه نمی‌توادن به تور کامل آن‌که را که فیلم‌های رجال بلید شکه باند کے. معمولاً یک‌راه‌اندازی، برای ارجاع به آن‌چه که برنامه‌ریزی کرده است، تا حد قابل توجهی از نسخه قبلی خود می‌کند اما بلید مارول بود که برای هالووین اکران قرار می‌گرفت و لغو شد. بلید مارول به افتیکر فیلمهای رجال بلید و تاسیر انها بری همه فیلمهای ابرقهرمانی، در اسل کی ناحنجاری در این حوزا بود.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا