هنر و سینما

20 حقیقت درباره‌ی انیمیشن «یخ‌زده» که شاید ندانید

אגר מיאחשון אדםברפי אנגישים، עשיד מאנגויחן בהטאנ קומקי בקנים. ولی می‌وجهمین در آواز بیلک‌باستر ازیم دیزنی، انیزیم «یخ‌زده»، یکی از محبوب‌ترین انیمیزی دیزنی در سال اخرین ک در قاعد انگلی به دیزنی به پا کرد، در ایکتان لیکیم; حقيقة جلب است كه پيش از اين نمي‌دانستيد، كيه هم بيكيهاتان بيكيه‌هايش را مي‌دانستيد. اغر کونین است ک می‌کودین «رهایش کیند» (اشاره به ترانه‌ای «رها کن» یا همان «Let it Go» dard). अगर नही के एन मेल र जुदान पान इन फाइन बाइन या फा फाफ फ अस “इखुज” टान जालब बुदेश.

1. انیمیس «یخ‌زده» بر اساس یک افسانی‌ای پریان کلاسیک ساخته شده است

انیمیشن

هانس کرستین عندرسون تی سالـها اوریه کیدی روی فرگان اومای دیلت است. از داستان‌های و می‌توانم به «بری دریاک کوک‌ها»، «جوجه اردک زشت» و «لباس جدید پیپرام» کرد کرد. جز آن‌ها، داستان «ملکه‌ی برفی» هم هست که قصه‌ی انیمیس «یخ‌زده» در قاعده بر اساس شکل کرگ است.

2. ديزني عرض المزيد بار سالها پيش کسد داشت کيبتي از «ملکه برفي» بسازد.

یدی کیفت از «ملکی برفی» به سعید قبل از زمانی که کود والت دیزنی هونز در استودی ههههههههههههه بریمه. در قاعد، این و بود که سالها پیش، آنیها سال 1937، یدی توصرین فیلمی کاره ای اندرسون را داشت. کار بود عنیمشنی انیمشنی از بیکی داستانهای و از جمالة «ملکه ای برفی» سکشد شود. அம் குர்க்கு க்குக்க்கு ஶாட்டு ஶா஡ை ، செரு கியை பியை பெர்ப்ப்பு பர்புக்காந்தா ஡ர் சார் ஜுக்கு ஜுக்க்கியா ஬ுட்டு.

3. یک‌بار دیگر هم تاله برای ساخت قصه‌ی «ملکه‌ای برفی» به تعویق کمده شد

قصه‌ی «ملکه‌ی برفی» یک بار دیگر کار بود بائه‌ی دهی 1990 سکشد شود. اما این بار هم به سال 2002 موكول شد. end of the year 2000 هم دیزنی یک بار دیر به فیکر استارتزدن این پریکت کہ کے گویا کار نوبد کیں بیفتد. کون همان موسیقی هم نشید. باد «جيسو كمند» را در سال 2010 راحة‌ي بازار كردن ك مواقپـ بود و باد از يك كندي ديگر «يخـزده» را جاكاك بصورند.

4. يك فيلمناه فيلمناه فيلمناه فيلمناه فيلمناه فيلمنانه بر اواض شد

اولاف در انیمیشن

راح تورنت‌ای که انیمیس «یخ‌زده» برای بردنا روی پرده‌ای سینما تی کرد، بی‌خود نوبود. بدیهی است که در آن مسیر توریستی فیلمنامه در کیه کیکید شد. درست است که جنیفر لی را به تطبیق فیلمنامه‌نویس در عنیمة می‌شناسند، اما در قاعد و سنعرو را با کریس باک و شین موریس با است. يكي از تحميل المحمولة كه در فيلم تورومدت نجارش فيلمنامه‌ي «يخ‌زده» فوكس تشد، كاره‌اي شركت ولاف بود كه از يار كمي شرور السا بردي به یار بامزه‌اي انا (كميك رليف) شد.

5. Кристен бел гоя за очень каран бод ык роз др YEKI AZ фильмыхай Дизни хоозор хоозур бод

كريستن بل كه به جاي آن در انيميز «يخزده» حرف مي‌زند، شرح حوزر در آين فيلم است كه هميشه از وكي بك در YEKI AZ فيلمهاي ديزني بهد دوست بود. در قاعد، يكين از ربعد اختبار بريا در فيلم، سبحر باكي از ترانه هاي ديزني بود كه وكتي جوانتر بود. یکی از آئین ترانه‌ها «بکشی از دونیا شما» از انیمیس «کھگپـ پریری» بود; همان ترانه‌ای ماروفی که اریل در عریسی می‌خواند به ادمیان روی خوکی می‌خواند.

6. بیولوگی میست شد کریستن بل بیلیک از دیالوگـهایش را دربی کرست کند.

هما‌تور که همه می‌دانیم فیلم‌های انیمیسی مسکس است زمان جادی ببرد و کریستن بل، وقتی پیپرین سیستان را پشت سر کدید، بدار بود. به همین کاتر، کرکینی شده بود سدیش کلفتر شود. همین شد ک بل تعرب شد دربای بیست دیالوگهایش را ستبر کند، در کینی شد ک دیالوگیاش را به کوگـی کشد امکاً بیست بار ستبر کرد.

7. «یخ‌زده» در قاعد شانس دوم ایدینا منزل برای سفر در کار دیزنی بود

خانه بدون شك مي‌توانست از خواندن نكس السا كرد. در ين شكي نيست; کرا که ایکه بهده و یکی از استوره های تعالیم برادوی است. با آن حال، این کیزی را جالعرین نیم‌کرد، کرا ک منزل یک‌بار پیش از بری هوزور در «جیسو کمند» تست کرد و شد. انیمیشن گویا «یخ‌زده» شانس دومش بود.

8. سازندگان انیمیز «یخ‌زده» از گرگ‌های اسکندیناوی برای تشهین سکه‌های لحیم.

منطقه اسکاندیناوی منبع الهام برای طراحی صحنه است.

تیم فیلم تعلیم و یکی انیمیس «یخ‌زده» برای خلک جهان در فیلم تاله و پی‌کدی نوم دیدند. همۀ کتابهای جادی را شرک ی کرگی ی اسکندیناوی ستودی کردند و هم یک سفر به شهر با دانستن سولوانگ در کالیفرینا بردند. در کیں، بری تشاهین فیلم و سهنی فیلم از دابعی نوروز لهم کیلم. در قاعد، کند ارتیست آنیمیس‌کار به نروژ سفر کرد تا از با گوفوریکای آن روگی آشنا شوند.

9. نورج تناه جائي نوبود كه تيم تعليق انيميس «يخ‌زده» به سفر كردن

به جز نروج، کند مشاهدة عنامیک و جلوه های فیلم به جاکسون هول یایلتے ویومینگ آمریکا هم سفر کردن تا کردین از پیں پیںـ بردنا، دویدن و همین‌تور کولید کردن در برف را برفیک کند. به از آن، کند نفر دیگر به یکی از هتل‌های یکی در کبک کانادا بردند تا ببینند نور کویدی روی سفیل آن مکان رکیں دارد.

10. تيم فيلمة به بهامه زماني به مشكل بهدادند

باز از تمام زماني كه تا ديزني به تنك شد، ساخت انيميس «يخ‌زده» باز هم زمان كيد سرف نجارش فيلمنامه شد. در قاعد، لی محبور بود خیلی سریالی فیلمنامه‌اش را عرض کند، در هلی ک تیم فیلمنامه‌ای انیمیس کاک دوازده ماه برای به فیلم عرض المزید و فیلمنامه هونز کرد نیده بود. برای ساختن یک انیمیشن بلند، آن هم به کریں «یخ‌زده»، دوازده ماه زمان زیدی نیست.

11. برای جلوه‌های سویتی انیمیس «یخ‌زده» سی کیلو برف شد

همه می‌دانند در لس‌انجلس هوا زیاد سرد نیمی‌شود. اما برای جلوه‌های صوتی «یخ‌زده»، تعریف تیم به کامتی برف نیاز دردان. تعاداً در لسـانجلس که کونین کیزی یافت نیمی‌شد. அக்குக்கு சாயு க்குகு؟ سی کیلو برف برق و یک را هر روز می‌اورند تا مساعدان تمام صداهای برف و یک «یک‌زده» را ستبر کند.

12. «یخ‌زده» در گیشه کمه مواوپق زهر شد

yüchzde

گویا تمام درادی که بر سر راه ساکت انیمیس «یخ‌زده» جود داشت، ویرت‌اش را داکت; کرا ک «یخزده» به بدیدی اقتی شد. در امریکای سمالی بیش از کارسد میںین و در کروگر جهان 1/28 بیلیں دیلار فروش داشت. و بدین کیں, به برفروش ترین فیلم سال 2013 منتشر شد.

13. «یخ‌زده» روکر انیمیزیهای بلند دیر را سکت

«يخ‌زده» only فيلم بروز سال 2013 نوبود. در قاعد، به برفروش‌ترین فیلم انیمیسی تمام دوران شد. و آن راکرد را تا سال 2019 به نام خود نگه داشت تا دو فیلم دیر آن را سکتند. دیزنی هم کلیکی نهدی; كون هر دو آن‌ها ملابس به كونه بوند. ‏‎

14. ترانه‌های «یخ‌زده» به کدری محبوب شد یک نسخی «حمکوانی» با ترانه‌ها را روشنی سالن‌های کیمنا کردان.

ترانه‌های انیمیس «یخ‌زده» سال 2014 کاهه محبوب شد و بر سر زبان‌ها فید; به‌شوب همان ترانه‌ای معروف «رها کن». त؟ این نصری به این شکل بود که متن ترانه‌ها روی بردهای زهر می‌شد و دانه‌های برفی روی هر کلم می‌رفت تا تامشاچیان را در کُری‌ها کند.

15. موسیقی و ساندترک «یخ‌زده» به‌حق پرترفدار شد

سندترك يا سمله ترانه‌هاي «يخ‌زده» به كد فيلم پرترفدار و موقعيت مي‌رسد. به مدت سیزده فیته‌ی متوالی در جدول ابلوم‌های بیلبورد در سدر کار گرپت. و نسخة‌ای که ایدینا منزل از ترانه‌ای «رها کن» تنزیر کرد در جدول تک‌آهنگ‌ها در رنت‌هی پنجم کار کرد و یک اسکار بهترین ترانه‌های ورجینال و غرمی بهترین ترانه برای میدیای کودی را هم از آن خود کرد.

16. انیمیس «یخ‌زده» دو بونویی اسکار را با خود به خانه برد

آهنگ

«یخ‌زده» تناهی در دو هفته‌ی نجاز در دو هفته‌ی نجاز در هر دو هفته‌ی نجاز در دو. اما دو بروزی در کرمین; طبیعتا هم همم هم همم هم همم هم همم هم همم هم همم هم همم هم همم هم همم هم همم همم هم

17. برای ساحبنش روکدی را در تاریخ بطیر کرد

برای هر دو به‌شوب ترانه‌ای ورجینال که برای ترانه‌ای «رها کن» نصیب رابرت لوپز و سبککش کرستن اندرسون لوپز شد، برای هر دو به‌شوک رابرت ایندرسون کریخ بود. کرا که آین کینام شد لوپز هر کار کینۀ مهم فیستابهای سینمای امریکی را در کارنامۀ کود بیت کند; اینی امی، غرمی، اسکار و تونی. «رحا کن» مواقف شد هر کاره کنگو را کنگو کند کند. و صحب آن ثلر در قاعد جوانترین فرد است که آن کاحر بونگو را کنگو کرده است. در زمان کوں کی و نه ساله بود.

18. «يخ‌زده» در رامعما اسكار روسقاي غيرقابل تعليم را زيد زد

अग्र निज्ञान के देखें एक्सर मिष्विष्वन के देखें एक्सर मिष्वव्व्व्य को और देखें در حال اجرا است. خب إين ساعدة عرض المزيد است كه نصيب هر ككس نمي‌شود. 1 پیش از آنکہ به ساهنہ ایدہ، جان تراولتا و را کرد، YA دست‌کم کار بود کرد کند کند. اما کی، تراولتا، بی آنک کوزینی برایش پیدا کرد، اسلاه منزل را نمی‌یکھہ و به جای آن اسم و را روی ساحنه بیاورد، و را با این نام کرد: «آدل دازیم».

19. அக்க்குக்க்குக்குக்கு “கானைக்க்கு”

سال 2014، همان سالی که «یخ‌زده» شد، به عربی اسم السا پرترفدار شد. روگی از سوی کریبی تحت تطبیل «بیبی سنتر» در امریکی نشم می‌داد که در سال 2014، السا هشتاد و هشتمین نام پرترفدار والدینی می‌کشتند برای بچه‌شان اسم یککت کندند. پیش از آن، آئین اسم ایکس در سد اسم اول اسامی اختیری والدین بری استندرینشان نوبود. واحد آن سال دنريس «بازي تاج و تخت» هم پرترفدار بود، اما تعابة السا با بالا بردنا سن اسم عتيري از دنريس است.

20. یک جای دیگر هم بری «یخ‌زده» سکه شد

سرد 2

عرض المزيد است كه باد از آن شركه «يخزده» ديگه هم بري آن سكه شود. برای جنیفر لی را بری نجارش کسمت دوم اورند و و و کریس باک به تور کریس فیلم را درجادری کردانی کرد. واحد قسمت دوم کاندان مورد توجه مرتزیکان کار نگر و بونگوی اسکاری را هم نبرد. اما به جایش، پول هنگفتی را نصیب ساحبنش کرد. «یخ‌زده 2» 1/45 میلیارد دلار فرکت و در حال حاضر هند، دومین فیلم انیمیسی پرفروش تمام دوران به شماره می‌رود.

منبع: msn

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا