تکنولوژی

آغاز رسیدگی رسمی به پرونده متخلفان ارزی از فردا

رسیدگی رسمی به پرونده اختلاس کنندگان ارز از فردا آغاز می شود. بر اساس اطلاعات دریافتی اسامی متهمان و محتوای جلسه در رسانه های رسمی منتشر می شود.

به گزارش ای بی سی مگ، بالاخره رسیدگی رسمی به تخلف ارزی آغاز شد. پرونده این جنایتکاران از فردا رسیدگی می شود. با افزایش نرخ ارز و نوسانات آن، شاهد افزایش تخلفات در این حوزه بوده ایم. بسیاری از واردکنندگان موبایل، خودرو و… با پول مردم کالا وارد می کردند، اما با پول مفت می فروختند. این جرایم مالی بعداً کشف و بسیاری از متخلفان دستگیر شدند. زمان بررسی و برخورد با این افراد فرا رسیده است.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

بیشتر بخوانید: انتشار لیست واردکنندگان خودرو با اعتبارات دولتی; شناسایی جرایم واردات وسایل نقلیه موتوری


رسیدگی رسمی به پرونده اختلاس کنندگان ارز از فردا آغاز می شود

پردازش رسمی مبدل ارز

رئیس اتحادیه فروش تلفن همراه گفت: رسیدگی رسمی به این پرونده تخلف ارزی از فردا آغاز می شود و اکثر مدیران 40 شرکت واردکننده گوشی تلفن همراه دستگیر شده و تحت رسیدگی قرار خواهند گرفت.

ابراهیم درشتی، رئیس اتحادیه فروشندگان تلفن همراه با بیان اینکه اکثر واردکنندگان تلفن همراه ارز 4200 تومانی دریافت کردند، اما سعی کردند این اقلام را به صورت رایگان بفروشند، گفت: به قول خودش اشتباه کردند و باید جریمه بپردازند، با وجود اینکه اجناس این واردکنندگان توقیف شده است.


بیشتر بخوانید: وزارت ارتباطات فهرست واردکنندگان تلفن همراه با بودجه دولتی را اعلام کرد


آیا واردکنندگان صنعت فناوری اطلاعات نیز متضرر از تخلف شده اند؟

رسیدگی به پرونده های پولشویی

سیدمهدی میرمهدی، رئیس اتحادیه فناوری رایانه تهران با بیان اینکه در دادگاه رسیدگی به پرونده اختلاس کنندگان، هیچ فردی از حوزه فناوری اطلاعات حضور نداشت و هیچ فردی دستگیر نشد، گفت: وی گفت: تنها واردکنندگان تلفن همراه دستگیر شدند که در مجموع 40 شرکت واردکننده هستند و 38 نفر از مدیران آنها دستگیر شدند و فردا محاکمه می شوند.

پر طرفدارهای ای بی سی مگ
رندرهای گلکسی A33 فایوجی منتشر شد

رسیدگی رسمی به پرونده اختلاس کنندگان ارز از فردا آغاز می شود. این افراد با وجود اینکه واردات پول دولتی می گرفت، با پول مفت کالا می فروختند. اقدامات این افراد باعث هرج و مرج در بازار و اعتراض شد. اما بعدها مشخص شد که این گروه تخلف کرده اند و وزیر ارتباطات قرار شد فهرست شرکت های دریافت کننده وجوه دولتی منتشر شود.

بیشتر بخوانید:

.

منبع: farsnews

آیا در زمینه خاصی مهارت و تجربه کافی دارید؟ دانش خود را با کاربران ای بی سی مگ به اشتراک بگذارید. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا