هنر و سینما

هر آن‌چه از فیلم «سیاهچاله‌ها و اژدهایان: شرف میان دزدان» می‌دانیم

پرامونت‌ در کامیک‌کان سندیگو ولین تحمیل و تریلر فیلم اینده‌اش، «سیاهچاله‌ها و اجدهیان: شرف میان دزدان» را به تعریف. تريلر فيلم از قبل و كاملة و فيلم اشتر در سنديغو، تعليق از پشت صحنه و به تعريف را به تشديد و حمـكنين آري از فيلم را شرح ديدند.

در تول کلیپ پشت صحنه، کریس پین که نکش یک شاعر عودنواز را بازی کند بر روی تصویر می‌گوید که در فیلم یک اتره عالیسی عالی است که با اودیده‌ای دیوانه‌وار روبه‌رو می‌شوند. رنه جان پیز که نکش یک پالادین را بازی کند، ازهر می‌کند که فیلم درای کاست و این تعریف در یک سکه کوته با اوزر پیگ و پایین سابیت می‌شود. همچینین آین کلیپـ کے اجمالی به ایرلند سومیلی، هم‌چنین که فیلم در آن فیلم‌برده شده و همچینین نظر کید اجده‌ها، هیولا و یک ماهی غول‌کر دارد کھیک بدادا به شوخی می‌کند که بدن آن با جله پوشیده شده است.

در يك كليب دير، كاملة كه شمال پاين، پيگ، ميشل رودريگز، جاستيس اسميت و سوفيا ليليس شركت به ديك يك كلاه فيليس مي‌گردين. נ ביד ז ק פלסמ בר ז ז קרדן קרדן סקלט סקלט דר קחר קחר קנד עשר מ פנץ ס בפרסנד בפרסנד מ מ מ מ מ ו ו ד דיג זינד זינד נימ & این کلیپ به خوبی لهن این فیلم به درجادری و نویسندگ میں جاناتان گلدشتاین و جان فرنسیس دیلی را به توبر می‌کشد.

سیاحکاله‌ها و اجدهایان

گلدشتاین و دیلی به خوبی می‌داند کُمیوس تانس و اکشن را با هم سنتاکند و این عقدی‌ را در فیلم‌نامه «مرد عنکبوتی: کرد عنکبوتی: به خانه» و هم چونین سریال «شب بازی» در سال 2018 نیز دیهایم. ین مجاجراجویی در گورستان آن کیزی نیست ک ین تیم تینزرش را دردن. آن‌ها یک جست را از زیر خاک بیرون می‌آورند، از و می‌پرسند که یک شرکت خاص را در یا کیر ببرند و سپس به سواکی کهر سوال دیگری را می‌دهند.

در آئین کاگراها با اجساد اذین کے در آین بردہ دردہ دردانہ، یک سرابہ ب اویزان اویزان، مردی ک هل برو اماند از حمام را از کود را از دائہ و مردی کہ به همه اینها میدهد و مدیہ که به همه اینها امده است و مردی که به. همه اینها می دهد و مدیایی و شخصیت های اصلی کود را با پریدن کیست کیست کیست گذای مرد اوسیاد کیست و آیا کے ها را دوست داری؟ هدر می‌دهند اما کلیپ در میان اینین پوسہہ۔۔، به بردہ استماہساز رایلہ بازمی‌گردہو و ساهنہای اکشنہ را بہ درائہ می‌گھرد. در آين ساهنها يك آدها بالايس سر در كلمة‌ها فراز مي‌كند و به سوي جنگلويان اتش پرتاب مي‌كند.

کلیپ دوم پر جنب و جوشتر است و خیر ساهنی های آن در تریلر اول دیه می شود. در ساخن دوم در هیو غرانت را در بالای یک ستون ازیم در وست یک کلسای بروز می‌بینیم. विष उव बह तमशागरान वेशिया हैबाय शुगाँ मी‌दुद व व सप सप हमान स है भाई बलंदत अं जीसी बोद के के टिजارکت दादा दाश दाश पैणीवाँ पैणीवाँ मियाँ मियाइद.

سیاحکاله‌ها و اجدهایان

صباس لیلیس، پایین، رودریگز و اسمیت را در میدان برد کولوسئوم می‌بینیم در کنار دو تیم دیگر (که آندی یک از آن‌ها به ترز جالبی که سریال انیمیسی سیاحکاهه و اجدهایان در آده 80 می‌کند) از هزارتوی می‌کند. अधा आजाना दर है आशारतो आजراق या जुरण जानवर शिकर शिक. تحديد تيم المعلومة تاله مي‌كنند تا از آن مخمسه زيندا بيايند و در رضي اسلحه‌هاي خارجي‌ پيدايني مي‌كنند. به این که رودریگز میـباعر YEKI AZ SELAHHA را بردارد مرد املہ یک کہے ہے ہے کرہہ کہ کہ کلیں کولــیکر دارد و سعی می کند و را به آن دهان خود می کند. خوشبختانه لیلیس به صوت زبان و را قطع می‌کند. در کلیب، کلیپ با مکیده شدن YEKI دیر از تعدید تیم در یک کوب جلاتینی به پیاین می‌رسد و لیلیس نیز به نجات و می‌رود.

ین دو کلیپو و تریلر، نویدبکش تری جالب از گلدشتاین و دیلی شرکتی که هندی از تانک و اکشن و اکسینی عالی دارد. این حس شوخ‌تبابی در تولیت آن‌ها در کامیک‌کان نیز می‌شد. குக்க்கு வை குர்கு பாட்ட்டு ப்புக்கு ப்புக்கு ரார்க்கு ररड करदा करड करड़ा دیلی گفت ک در تنجازانی اشیک این بازی شده: «من کامه را سر ساهنی فیلمبدری سریال فریکس و جیکس با آن بازیک می‌کردم» پاین کرد که برادرزادایی دارد فیلمی به همین نام بازی می‌کند و تمام گادی‌اش دوستدار آن ستحد و هلا پاین است که در فیلمی به همین نام بازی‌می‌کند. رودریگز گفت: «شما در جرسی بازی در جرسی بازی سیاحکاله‌ها و اجدهایان می‌گزانید.

پیز نیز گفت که با این بازی و بازیهای منتدی آن، دوران کود را کود را بازیده است. لیلیس هم گفت که آن بازی را از دیگانگر کرد و پادکست‌های با آن را نیز گوش داد. در یکی از خاندهدارترین مستوستی کے کے کے کے بہ شوخی کے کے کے کرانت کے کے کے بازی بازی بوده ک رودریگز در رضی گفت: «فکر کنم شما این بازی را بیک بازی دیگر روسکی اید» گرانت با خنده گفت: «شاید حق با تو بشد» گرانت هم‌چینین به شوخی گفت که قبلاً به کامیککان ایدی و ایشتر دادست: «ما سعی کنیم بری فیلم اقل و احساس کنم به آن جا بیایم اما آن‌ها ما را رد کرد و نزیرفتند»

سیاحکاله‌ها و اجدهایان

بازیگران و بازیگران هم‌کنین هم‌کنید فیلم تعلیم دیدن و پین را گفتند که کی‌که در فیلمنامه همی‌شود و داستانی روان، بهی‌ها و جنب و جوش حام بود. دیلی هم‌چینین ذزعان کرد ک ده‌ها هیولا و بیستانات ایگو و تلسم در فیلم جود دردان ک متعدید به داستان بازی شرکت. همکنینی گورگ شد ک منیزی ییک از بازی معروف بازی در این فیلم حوزوری تواته بازی دائت.

گلدشتاین و دیلی در استبر به سوالی کارک از کیزهای سریال در فیلم کے کے از کیزهای کیزہ در فیلم کے کے در کے کے کے فرنکایز شود، می کویومین کیں هیولاه را در عن دیرمین. گرانت همکنینی ازهد که از همی فیلمنامه‌ها متنفر است ام به نزار و این متن خاندهداربوده و حال و هوای فیلم «مونتی پایتون» را دارد.

به نصر می‌رسید که پیج به شکت از دونیا سیاحکاله‌ها و اجدادیان لهده می‌برد. او ازهر داشت: «بهترین دوران کاری خود را اسپری می‌کنم. מנ בראי זינד מעדן מפער בה שמשיר זדע שדמן، עלב ניסט؟!» از پیج پریده شد که کی فیلتی و کونومند است یاغی. پیج گفت: «اگر به آیین سوال استبر دهم بکشی از داستان را لو دائم. زمانی که کرکتم را تیکت می‌شوید» بازی در زیدنگ اکیلی دید داد پیگ گفت: «من شروی لروی جنگنز اشتم» رودریگز گفت: «من آمن دوست جدودگران اشتم، زیرا دوست دارم هر زمان ک باباگہ ناپــدید و دروبر زهر شوم»

سیاحکاله‌ها و اجدهایان

هم‌چنین از آن‌ها پریده شد و دوست داشت در فیلم با کادم این‌تر کراس‌اوور دهد. پیج به شوخی گفت که دوست دارد یک کراس‌اوور با «عقل و عهاس» سکند شود. پاین گفت که دوست دارد یک کراس وور با «تاپ گان» و با حوزر تام کوروز را ببیند. رودریگز عبدی کملا خانده‌دار داد و گفت که دوست دارد یک کراس وور از سیاحکاله‌ها و اجدهایان با کتاب «بنیاد» ایزاک اسیموف و با جمع فزاء شود.

अमा सरा अका कामिक‌कान ، गरान बोड के भे तुरय विशार ، अगार अधिक वा माइका ورز us. وقتی از غرانت پریدند که هیون درونی و کیست، به شوخی گفت: «فکر می‌کنم من یک ببر اشتم. همه من را به این نام صدا می‌زادین» वी दर अधा बेह इन सवाल के अजी जिजी आज सर साहने फिलेमबाहने विशार या गवट: اکنون تعداد زیادی از مردم در میانه روز هستند.»

با توجه به کلیپ‌ها و سلسه بین ایکو و کامین، به نذر می راسید ک «سیاهچاله‌ها و اجدهایان: شرف میان دزدان» که اکامتیک بود. وقتی از رودریگز پریدیده شد که ای‌ها برای ساکت دیگره ایکی شرکت یا کر، و داد داد: بازدا، کلی است که آن تیم این بریک را دوست دارد و می‌بااره‌هایه‌ها را می‌زند. «سیاهچاله‌ها و اجدیان: شرف میان دزدان» در تاریخ 3 مارس 2023 اکران شد.

منبع: collider

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا