هنر و سینما

چرا بتمن هرگز از سلاح گرم استفاده نمی‌کند؟

به نظر می راسید ک شیره های کشیه های در فارگان پاپــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــو، شخصیتهای قدر قدّه آنها را در مقابل ریب خیابان ببر شخصیت کل داستان را برای شما خواهد گفت. حمــــدــــــــــــــــــــــــــــــ، ـــری دانتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ، بابانویل از کرــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــات، بابانویل از کلسیسی های کرـــــــــــــــر. اما در تول 50 سال می‌توانم کتابهای موسور را نیز نام ببرم به این گروه پینده اند. به هر حال، به لتف ترائر عربامً بُـایان قیپتــها، دوباره ساختن و بازخوانی داستان از طریق فیلم، کمیک و سریال و فرتر از آن، amrooz chand nefer Strand ke nedannad merd эnkbuti kist؟

همین حرف را می توانم در مرد بتمن هم گفت. از زمان خلق ين فينقة تسوير باب كين و بيل فينجر در سال 1939، داستان مبازرة پارتيزاني بروس وين براي كامين كيمت حميك بر جمه به ميلينہہ روش بهيں شده است. اما محمل نیست داستان که بهده، فاهراه حمد همان بریتی درتاست در داستان جود دارد. یک، پدر و مدرش جولی کشم و به قطل راشیند. دوم، و در روسلة إين عدادة عرض العربية بريا برادلة دشدن به جرامنيه فرازيل عالدة عرض المزيد ديد. و سوم، در شهر غاتهام با جرم و فیلمة کومة می‌کند، اما بدون واحد از سلاح غرم.

اما دلیل مرد سوم کیست؟ अध्य डिलिव दर तुल आन साल‌हा प्रेष्टेश्ड स्धे स्थे कह मारु तरीन अंधा पुमानाएक दर फिलेम “श्वाली तारिकी बर्मी‌गुर्द” Frank Miller, क्लावस ​​​​जानसोन و लिन वार्ली است كه در ان خود بتمن میـگوید: «این تفنگ دوشن ما است. ما به آن نیاز نداریم. ما هرگز دوباره از آن استفاده نخواهیم کرد.» با آين حال، در سلمه‌اي جديد از دي سي كاميكس با تطبيق «بتمن: شواليه»، در بتمن از زلاح غرم انجام شده است.

تمام دونیا لانتی را خلع سلام کندی

بتمن در طناحانی تحت نزار زرگترین تیرانداز جهان، لوکا جونگو معروف به MARK سویسی اموزش دید.

نویسنده کمیک «بتمن: شاوالی»، چیپ زددارسکی (بیشتر به خاطر کارهایش در کامیکس مارول از جمله «دردویل» و «هاوارد ارداک» و همچنین هنرش در فیلم تحسین‌شده «جنایتکاران جنسی» از ایمیج کامیکس شناخته شده است) قسمتی از داستان بتمن که به تور کامل شده است، با Carmine Di Giandomenico و Ivan Plascencia صوربای کرده است. در هلی ک بھش‌های از این دوره زمانی در فلش‌بک داستان‌ها می‌شود، در سلمه‌ی ده به کوره‌ای می‌رسد که در دوره‌ای زمانی از قتل‌های گاده‌ای وین تا کوک بروس به گتهام در نقش بتمن می‌آید. و در نموع ششم، زددارسکی بلاخره نشم می‌دهد کرا بتمن اینده کینی بیزاری آمیکی از سلاح غرم دارد.

بقداً بکشی از این حس عربت به شرکتی که وین جوان از مرگ مدر و پدرش به زرب کلّه جو چیل کردا است. پس از یک تراجدی این‌چینینی، کرا بروس از اسامه متنفر نادید؟ اما دلیل محمد‌تر این نفرت، درس‌های تیرانداز جهان، لوکا جونگ معروف به MARK سویسی است که بروس مدتها تحت تعبیر او بود.

تحت نازر جونگو، بروس و دوستش انتون سینیه از ایرام را از اپیدتند. با آيين حال، مربي آنها تناه در تعليق رازي به تعليقات آن‌ها شد كه اينها قول دادند از خرج خود عليه خوب خوب نكنند. در قاعد جونگو کوبول کرد خراهتُهای خود را به صیپرینانش بیاموزد تا به دوشمان کود را بشناسند و آنها را خلع سلاح کند. در قاعد، و از آنها می کوست ک «اگر می‌کودین، تمام جهان کلعنتی را خلع سلاه کندن». متاصفانه، این کیزی نوبود که بروس این جنایت کرکی‌های خود را با جرم و فیلمنت به آن می‌گوید.

با سلاح غرم خیلی ساده است

بتمن میتست بود کشتن با تفنگ خیلی ساده است

بروس در تول تفعلش، علی‌گرم محرطی که در کار با تفنگها داشت، نفرت خود را از کار با سلاح گرم نشم داه است. به بر این که با هر شلیک و کہہہ روہ روحی کیکتہاش را به خاطر می‌ورد، از این که اسان و غریزی به زلاح غرم عادی کرده بود متنفر بود. اما «آسان» در آنجا آمنتی دوگانه دارد. نه تنا شاهدان ماشه برای و اسان است، لا از بین بردن دوشنم با کله نیز اسان بود. در اینده و به تعریف بتمن هم بروس به جای سلاح گرم از کیں کرکشنده و مشت‌های خود برای تورید کردن پیپر اشرار می‌کند، زیرا کوب YA بد، و عدالت کھیلبه‌فرد خود را اجرا می‌کند. با جود آن که آن قرآن خودخاسته او را از کشتن باز می‌دارد، قدم‌ها هنوز هم روش‌های جادید جود دارد که بتمن استگر اشرار را از آن تریک تریبیا کند.

و گویی این ربیدی برای دور کردن بروس وین از کافی نوبدند، اوکوک ائین هم به تیر تیر خلوسی به این نفرت رخ می دهد. پس از عرض العربیة دانشـاموزان از شیکر، لوکا از آنتون سوال می‌کند که کرا به آهویک کرده و به سرش شلیک نیلی است. لوکا میدانست آنتون قاطلی است که از اموزه ها و در حمایت از قول هایش را نهد و از اموزه هایش بری کاهم می شود، می شود. این کار و مستدر شد بروس هم آرام خود را به سمت استادشان کند و به دست و شلیک کند. मारक सुवीसी के ह؟

منبع: اسلش فیلم

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا