هنر و سینما

هر آنچه درباره‌ی فاز 5 دنیای سینمایی مارول می‌دانیم

पनेल स मारोल डर कामिक‌कान 2022 संदीगो अकार अकार अगा रा रा अजा नका नका नकाह फाज 5 डॉन सिनेमी म मारोल در کمال تکیں شمست شد ک «پلنگ سیاہ: Wakanda برای حمد» لهمین فیلم فاز 4 دونیا سينامی مارول است. کوین فایجی، ریاس مارول در حال حدر به فیکر اینده در استودیو و فاز 5 و هذا فاز 6 است.

پس از تایید اینکه «شیالک: وکیل دادگستری» و «واکاندا» آخرین آثار فاز 4 هستند، فهرست بزرگترین فیلم ها و پروژه های برنامه ریزی شده از سال 2023 تا پایان سال 2024 که فاز 4 را تشکیل می دهند، اعلام شد. همکنینی شمست که فازهای 4، 5 و 6 دایمی بکشی از «حماسه کندجهانی» به راسب می‌آیند و به تعلیم هویت می‌شود (ماندان سه فاز اول که حماسه بی‌نهایت می‌شوند)

استودیوی مارول مسلسیتا می‌توندی راه جدید خود را با براکتی‌های عدلیه، لغت اتره یا کیبه تاریخ آن، هم‌تور ک در کی‌ها نیز نامیده می‌شود، دست‌کوش کین کند. به هر حال دیدن کشم‌ندز و کیدین بکره از آن‌که دونیا سینامی مارول در نزر دارد می‌کند. पस बा हम हमे है अधा रा कहा है फाज 5 डॉन सिनेमी मारोल मिया मिया में में में में वरणी.

نام دامنه کوانتومی (Ant-Man And The Wasp: Quantumania)

دنیای سینمایی مارول

«مردکه‌های و زنبورک: قوانتومی بنیلومی» ولین فیلم دونیا سینمای مارول در فاز 5 است و با عرض المزید در کنتومی‌ها به کوانتومی همیر بود. پل راد و اوانجلین لیلی در نکشهای مرد مورچه‌های و زنبورک بازگرین کید و دکتر بزیر اسکات، کیسی نیز به آن‌ها صلیک برای شد کترین نیوتن نکس و را بازی کرد. این فیلم در فوریه 2023 ایکران می‌شود و کنگ فاتی با بازی جاناتان میجرز نکس نکی بازی اون را ایفا می‌کند.

و اذا يك تحميل برول بود و در فاز 6 و در هر دو اثر «انتقام‌جويان: سلسلة KING» و «انتقام‌جويان: جنج‌هاي اكران» كه هر دو در سال 2025 اكران شد، حوضور برائة. همکنینی بیل مورای شد که بیل مورای در سومین فیلم مرد مورچه‌ای در نکس مودوک، شرور كلاسیک مارول بازی کرد. اسكات در فيلم جديد، از شهرت خود به تطبيق يك تفافظ‌جو لهدة مي‌برد اما آن تعمير موقعيت است زيندجة فيلم را مختل كند.

حمله دزدکی (تهاجم مخفی)

دنیای سینمایی مارول

«تحجم استقول» در بهار 2023 در ديزنيــلاس براء برع شد. نیک فیوری، اسکرول و تالو در سریال. अधिक पुरभा अना सा हमान सकान बश के लाबस मुबाद बे क कांड.

سكرولها در هر دو ترف آين تحمل نقش دائة و به همين خاطر عقابة اكسورلها يكي از عزيلاءترين سريالهاي مارول بريا فاز 5 بعد بود. هم‌چینین کولمن شد که امیلیا کلارک و علیویا کولمن نیز ولین حوزر خود را در مارول فیریش کرد و کولمن نکس یک از تادیدان پیدیدان فیوری را بازی‌کند.

نگهبانان کهکشان 3 (Guardians Of The Galaxy Vol. 3)

دنیای سینمایی مارول

طبق پنل مارول در کامیک کان سن دیگو، «نگهبانان کهکشان 3» پایان همان داستانی خواهد بود که جیمز گان همیشه در ذهن خود تصور می کرد: «وقتی شروع به پردازش داستان کردم، پایان خاصی در ذهن داشتم. … این یک داستان است. برکی داستان‌ها پیاین دردان اما این بدان مناین نیست که همه کرد مرد»

تحكم تعريفي كه بريا هدار براء شد، سومين فيلم غالكستان تا حدي كه بر روي استارلرد تقربة دارد كه با غامورا و رناحهاي راكت راكون دست و پنجه نرم مي كند. کوکوودی ایوجی به تطبیل فیلم من فیلم حوزر دارد. «نگهبانان گلکست 3» برای اکران در می 2023 برامن شده است.

من هستم (اکو)

دنیای سینمایی مارول

Maya Lopes که به تعلیم در سریال «هاوک‌آی» هوزور دیلت، با سریال اختصاصی کشنا، «اکو»، بازباهری کست. و در آن سلمه زينده خود را در نيورويك مي كند و در رضي به زادگاهش سفر مي كند. او باید با کیکه‌اش کنار و در کِی اکر می‌باعرد در زیبای جدیدش رو به جلو برود، باید رؤیای بومی خود را ببیند. ين سریال برای سامتر 2023 بازی کارلی کاکس نیز در آن زهر شد

فاصل 2 لوک (Loki فصل 2)

دنیای سینمایی مارول

فصل دوم «لوکی» نیز برای ایکران ساعتی در سال 2023 برامنیزی شده است. در فاصل دوم، خودی شرارت ب با تعلیم فاصل ول روبه‌رو می‌شود و سیلوی نیز به سبک جدول زمانی میکدای میدیدی و از کنگ فاتی را به جود می‌آورد که از آنها در «انتقام‌جویان 5» هوزور دارد. همزمان با شرح روند رودین، فیلمی در فصل دوم شید اختبار سیلوی و موبیوس هام بود.

مارول (مارولز)

دنیای سینمایی مارول

«مارول‌ها» در جودین 20203 تشاهد می‌شود و کاپیتان مارول، خانوم مارول و مونیکا رمبو به تطبیق سه کاحمن رائل هم کرد آمد. این فیلم ساهن پس از تیتراج «khanam maroul» را دیگر می‌کند، گیای ک کارول دانورز و کامالا خان جای خود را با یک‌دیگر اواز کردن. «مارول‌ها» مسلسینتا یک تره کراول‌انگیز در فاز 5 به درجادری نیا داکوستا بود.

قلب آهنی (قلب آهنی)

دنیای سینمایی مارول

«आयरून‌हार्ट» از ولين حوزر خود در فيلم «پلنگ سياه: واکاندا براي حمد» در سريال اختصاصي کشنا در پيزن 2023 ریری یا همان ایرونهارت با بازی دومینیک تورن، یک منهدس فوکـفــــــــــــــــــر با تحدـــــــــــــــــــــــــــــــــ،، به نازر می‌رسد که و در حال حدر دوست و یار دانشمند رجال واکاندا، شوری، برای بود، کوک کریری را در زمان آنتاش سریال، کملا براگ کے دیرین.

خونریزی (تیغه)

دنیای سینمایی مارول

فیلم «بلید» بریا اکران در نوامبر سال 2023 برامه شده است. «بلید» با بازی محرشالا علی در نقش شیکرچی خون‌آشام اکران‌ شد و حزر مهرشالا علی در مارول در پیاین «جاودانگان» و در کارکا با شوالیه سیاها با بازی دین ویتمن مورد قرآن کار کریب. पनेल मारोल जाइदे देखला आज दास फिलेम फिलेम फाषिन निाषिन निा बह नाशर मी‌ के अध अंजाना जानानानानानानानी सिनेमेवीानी सिनेमेवी सिनेमेवी मारोल राोल राबेह राई देजाई.

آگاتا: מחכל אשוב (آگاتا: کوون هرج و مرج)

دنیای سینمایی مارول

این سریال اسبین‌آف «وانداویزن» با بازی کاترین هان، در زمان اوریکا اوریک، «آگاتا: خانه هارکنس» نام داشت. ایکنون پنل مارول در کامیک‌کان سندیگو فیلم کرد ک نام آن «آگاتا: مفهل اشوب» است. این سریال در زمستان 2023 منتشر خواهد شد و احتمال دارد شاهد انتشار این جادوگر قدرتمند از طلسم باشیم که توسط واندا ماکسیموف یا ضعیف منتشر شده است.

Daredevil: Born Again (Daredevil: Born Again)

دنیای سینمایی مارول

در «دردویل: تولد درباء» که در بهار 2024 می‌شود، شهید عرض المزید کارلی کاکس در نکش رایل، پس از سه صفل پریک سریال اختصاصی او در نتفلیکس هام بود.

استودیوی مارول با غانجان و در «مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» و هم‌چنین سریال‌های «اکو» و «شی‌هالک» از سریال اختصاصی دردویل، در هال راه دادن آن شرکت به دونیا سینمای مارول است. همکینی بریک بود که در آن قسمت 18 سریال بود که سریال مارول استاگرچه می تواند به فصل های 6 تا می شود.

کاپیتان آمریکا: نظم نوین جهانی (کاپیتان آمریکا: نظم نوین جهانی)

دنیای سینمایی مارول

«Capitan America: نظم نوین جانهی»، از جایدی ک داستان «شاهین و سرباز زمین» مفتاح شد، رمی بوریت داشت و سم ویلسون را به تیپیں Captain America, the next world of cinema मारोल به توبر می‌کشد.

در فیلم دیگر کاپیتان امیرکی برایک شید دست و پنجه نرم کردن ویلسون با دونیای شیدم ک دایما در حال کامین است و و و و و از از آن سبر نمادین برای کرد. عبارت «نظم نوین جانهی» ممکن است به عرض المزید از ابرشروران رد اسکل به همین نام بهده نشان داده نشود. चारमें फिलेम कापितान अमेरिका के भे में जुलियोस उना सका मी‌शोद ، दर मह मी साल 2024 अकान शुडे श.

رعد و برق آن (صاعقه)

دنیای سینمایی مارول

فاز 5 دونیا سینمی مارول با ساقه‌ها» در جولیه 2024 به پیاین می‌رسد. به نازر می‌رسد که دونیا سیمینی مارول تیم نتیکهرمانان خود را می‌سازد و آن پریک از مدیر تنزیرترین فیلم‌های فاز 5 بود. کریبتی‌هایی به سرباز زمینت، بارون زمو، یلنا بلووا، ابومینشن و کوست دایمی بدون پین تیم شرکتی که علی به آن ها ومدیندرند اما ستودیوی مارول از پرینۀ هر کین تعرین ههههههههههههههههههههههههه.

با آين حال، آنـها گورولاند كه در فيلم فيلم كمالة جديد را به دونيا سينامي مارول مي كند. در هر روست، فرقة جولیا لویس دریفوس، کونتسا والنتینا الغرا دفوتاین میــــــــــــــــــــــــــــــر،

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا