هنر و سینما

نخستین تصاویر سریال انیمیشنی «اسپایدرمن: سال اول»؛ اولین روزهای ابرقهرمان محبوب

मारोल सा उटिलेन सावा अज अजरील आसरील: साल उोल »(Spider-Man: Freshman سال) के कार आस दाश शुल शुल शुल शूड शूड ، निषर का. این سریال اولین دورین ابرقهرمانی اسیدرمن دونیا سینامی ماورول‌ (MCU) را به تعریف به کیمہ بہ کے.

سریال «اسبایدرمن: سال ول» در دونیا سینمای مارول به اوکه می‌یوند و داستان اولین پارک دورین پیتر به تیک یک ابرقهرمن خاکی و دوست‌داشتنیِ نیووریک را نادریت می‌کند. हाला मारोल उलीन च؟

اولين نغا از سريع «Spiderman: سال ول» امسال در بنل عنيمة استوديو ماورول در كميك كان سان ديغو 2022 اولاد شد. سبق تصريف در عنيمة تعليق به تصحيح كميك دارد و با دست تشهين شده است. همچنین چهره پارکر پارکر پارکر پارکر در این انی مام شهره تام هالند (Tom Holland) و چهره ایست که دهای اسپایدر ایدهایم. उर्णा बार्ण बाष्टी बाशिडरमन हम باید گفت همان براسی‌ست که بری ولین بار در فیلم “كاپیتان امریکا: جنگ آلینی‌” (Captain America: Civil War) عرض المزيد شد, همان اینکیکی ورکلمبیده و عرکـگیر که روی لابس بیشتی شده است به همور کولہُشتی.

«Spiderman: साल उल» ब्राय प्रभाष्ट बार दर रोज देशनी प्लास या दर जुक्त रोजी के एन न्युब्री के लिएक के लिए के जेदियाश रा अधिक कर्ड कर्ड कर्ड श्द्धान शुद्ध शुद्ध, अनुम्बर साल 2021. همانطور که از نام سریال متوجه می‌شوید، این انیمیشن پیتر پارکر را در آنچه در فیلم‌های مارول دیده‌ایم نشان می‌دهد. هم در آیین سریال دیریم. با این حال وصف عنتیز، روگرم شده است که تام هالند سدایی پیتر پارک در سریال انیمیسی را نمعم داد در سریال «چه می‌شد اگر…؟» (What If…) به جای تام هالند، بازیگری به نام هادسون تیمز (Hudson Thames) سداپیشگی این کیں را تنم داد. دلیل این کار کردویل هست، ما می‌دانیم «دردویل» (Daredevil) هم در سریال حوضر دارد و از کار من بازیگر نکس دردویل عنی کارلی کاکس (Charlie Cox) خود سداپیشگ این کار را به دردویل دردویل می‌خرد.

در اولين فيلم اسايدرمنِ دونيا سينمايي مرول، اين «بازگشت به خانه» (Homecoming)، مارول از داستان روي كوئيني اسيدرمن‌شدن پيتر پارك باستد و كيز از وقايعي كه و از سر بازيدرمن‌شدن نشم‌مان نداد. به عقدی کیدی در کار محمده دیں مارول بوده است کون کوبلیہ کوبلہ دو بار این داستان را دیدند و دیر نیازی به رکیںش نهدیندند. اولین بار در فیلم “مرد عنکبوتی” در سال 2002 و بار دوم در ریبوت فیلم “مرد عنکبوتی شگفت انگیز” (مرد عنکبوتی شگفت انگیز) به کارگردانی مارک وب (مارک وب) در سال 2012. . हाला बाگاری गुदार सरिया «आशाडरमन: साल उल» फाउनास शानस इन दा दा दान खान खास आसाह आसाह आसाह आसाह माबेबिन माबेबिन پوند. برای اولین بار تار می‌اندزد و روی استرکترینها نیورویک تاب می‌خورد، که کیں و بامزه بود. همه ما دوست دریم پیتر پارکری ک هنوز کنار ابرگهرمانان پومدیدی مسل مرد اهنی کار نگرفته را دیمین.

سریال «اسبایدرمن: سال اول» سال 2024 از دیزنی پلاس بریں شد.

منبع: CBR

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا