هنر و سینما

تریلر رسمی انیمیشن «پینوکیو» به کارگردانی گیرمو دل تورو را تماشا کنید

نمی‌توانم به جز جیرمو دل‌تورو هیک فیلمساز عرض المزید را بری کیدت از داستان نمادین کارلو کلودی شرکی یک اروسک خیمه‌شببازی کوبی ک شکل به جادوی بری کمک به التیام روح یک نجار غمگین جان کرد، پنکس کرد. سرانجام پس از مدت ها انتظار برای اولین تصویر درخشان انیمیشن «پینوکیو» (پینوکیو)، پروژه جدید گیرمو دلتورو، آثار طرفداران با عنوان «کوچه کابوس»، «لرزش آب»، تمجید شد. «شکل آب» و «هزارتوی پن» (هزارتوی پان) نیشر شد.

این تریلر رسمی آلین تیزر تیزر شده از آنیمیس «بینوکیو» ما را با کریکتی به نام سباستین جی کریکت (همان جیمینی کریکت در دراست رجال) آشنا می‌کند. سباستين جي كريكت، جيرجيركِ محداة ما در إين رحدة استحنائي از داستان آشناي «بينوكيو» با سداپيشغي يوان مكغرغور، در همان عرض المزيد تريلر ميگويد: «درباره پدران و پسراني كه شاندان بيابند و حرفك بزنند». سباستین آنجاست تا داستان إپتو نجار را برای ما تفریح ​​کند که پسرش را از دست دائه و بری تسلای دل داگ دیده‌اش، یک پسر جدید از ترکی کهنسال خلک می‌کند.

دل تورو سالها است که آن پریک را دیگ می کند و درجاز پرشور و با یکیت در بیاین های همیک استمین رسمی پریک در سال 2018 گفت که داستان پسری کوبی ک زیدا می شود و را تحت تاسیر کار نمی گذارد. از زبان خودش:

«هیک شکل هنری به کاک‌ای انیمیس روی زینگو و اترام تاسیر نگآشته و هیک شکل در تاریخ به کایه‌ی پینوکیو با من ریستان پریسیان هلید است. در داستان ما، بنوكيو يك روح ماسوم با پدري بي‌توجه است كه در دنيايي كه از يك پسربچه‌اي كوك كوبي كاه است، گم مي‌شود. و سفري خارقـــــــــــــــــر را عرض المزيد مــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر، وقتی که یادم می‌اید می‌خاستم این فیلم را بسازم»

و دایدود بردلی (سدای ژپتو) میـیوندد، مک گرگور که یک سباستین بسیار جذاب است، در این پروژه حضور دارد، از جمله کیت بلانشت، تیلدا سوینتون، کریستوف والتز، فین ولفهارد و گریگوری مان.

خلاصه داستان «پینوکیو»:

« جیرمو دل تورو، فیلمساز برندهای اسکار، دست کلاسیک کارلو کلودی کارک‌ی اوروسک خیمه‌شببازی کوبی را بازآفرینی می‌کند، ک به شکلی جادویی زیندا می‌شود تا قلب سكبتی یك نجار غمگین به نام إپپتو را تمدیل كند. آن موزیکال ایکا استاب موشن به درجازی کیرمو دـلـتورو و مارک غوستافسون مجرهای شیتنتها و نیاباینیها پینوکیو را در کوکھیک بیکیش در جهان می کند»

انیمیس استاپـموشن «بینوکیو» نومبرام امسال در سینماها، و ماه دکسبیر از نتفلیکس ساخته شد.

منبع: تصاویر متحرک

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا