هنر و سینما

هر آنچه تا کنون از فصل چهارم سریال «کارآگاه حقیقی» می‌دانیم

تعليم سريع‌هاي جنايي بر آين بورند ك فسل 1 سريال «كارآگاه واقعي» (True Detective) كملا قبعد آين را در ليست هندي سريال هاي توليفيني كے فصلی که داستان متیو مککانی و وودی حارلسون در نکس دو کارآگاه را نادریت میکرد و نشم می‌داد کومید 17 سال را سرفت تل بری گردن یک قاطل سریلی در بطلاق‌های هزارتوی لویزیانا کرد.

پس از یک تل ناموفق بری مبادله‌ی حال و هاوای سکوینی نوار فسل وال با یک درام جنایی کافلینی در فصل دوم، فیلمی‌ی سریال، نیک پیزولاتو، سریال را بری سومین فصلش به رمین‌ها کود کود. فصل اول سریال، دو بازیگر اول (ماهرشالا علی و استوان دورف) در یک سمت قرار گرفتند و داستان در طول چندین دهه جریان داشت.

از برا که همه تنزیرش را داشتیم، سریال برای فاسل کاحم بازمی‌کرد، آن بار با طبل دلهره‌اوری چون «کارآگاه واقعی; سرامین شب» (True Detective: Night Country) و یک بازیگر کملا جدید در نقش رایل. در رضاع هر قدم که تا کنون شرح‌ی فاسل کاحم در سمه‌ی انتلوجی 10 سله می‌دانیم شرح داده شده است.

موضوع فصل اول «ماشین» چیست؟

جودی فاستر در فاسل کامر سریال کارآگاه واقعی

অন্য়া প্র্যান্য়ি উ্য়্য উম্য়্য়، سرامین شب» دو ​​بازیگر رائل (جودی فاستر برندی بوردی اسکار و کالی ریس) را به کارآگاه نشم می دهد ک وسفیک دردان یک فیلمین حرق و مرموز را در امبین شرک و کشن و کافی است. خلاصه فیلم به شرح زیر است:

قداد که شب توروتو زمائن در انیس آلاسکا فرا می‌رسد، شش مرد ک کتب شمال تسالال را دانهور می‌کندن بدون هیک ردی ناپـدید می‌شوند. برای هل آیین دوسی، کارآگاهان لیز دانورز (با بازی فاستر) و ونجلین ناواورو (با بازی ریس) باید بید بر کوش با دورینی خود، حقیقة تسخیر شده را در زیر یخ‌های ابدی مدفون کرد، کیں کند.

کیدمان «سرزمین شب» یاداور فیلم «تاریکی را بیگر» (Hold the Dark)، یک تریلر جنایی به درجاینی جرمی سالنی‌یر است که در سال 2018 با هیاهوی کمی از نتفلیکس منتشر شد. پس از آن، سكبت فيلم در جلب تماشاغران مينيني کاندان کند کندي کندي کند. کریس اوانگلیستا در نقد اوانجلیستا در نقد صفیل کود کاردهی این فیلم است: ««تاریکی را بیگر» فیلمی تراکی را بیگر و به شکل جسورانه‌ای غریسل است، و معلیستا برکی از بینندگان را تا حد کیدـــرساند»

وصف فیلم سالنی‌یر، «سرزمین شب» این مستی را می‌برد که از برند «قرآگاه واقعی» بهده، به این منتدی ک تامشاگران میدانا کے نور داستان جنایی تیر و تار و هیرایانگی بود. به هر حال، سفر به جهان سرد و بی‌رحمانه‌ای که در شیاده‌ای تسویر نیک پیزولاتو تعلیم داده شده بود، به منزله یک کوشامدگوی گرم بری روح تشنه و بسته‌ای دوستداران در سریال تمام شود.

ক্র্যান কাল ক্র্যার «ক্র্যাগা কাগ্যযর»

سریال راهآهن زیرزمینی

متیو مک کانهی، وودی هارلسون و نیک پیزولاتو. جودي فاستر در آن فاصل به ليست ترجمة سريال صلي الله عليه و آله و سلم شد و آلن پيج ارياغا به تطبيع و ترجمة و تعريف آن سريال هوزر آمد. هیجان‌انگیزتر از همه، بری جنکینز، کارگردان «مهتاب» و «اگر خیابان بیل می‌توانست حرف بزند» نیز پس از کارگردانی یکی از بهترین سریال‌های سال 2021 یعنی «راه‌آهن زیرزمینی»، یکی دیگر از فیلم‌ها

البته شاید بزرگترین خبر به نام یس لوبز به تطبیق بازیاگر، ترکتر، درجادر و برازرکی کریں کرزمین شبی دیه می‌شود. این فیلمساز میکیکی با «ببرها نمی‌ترسند» (Tigers Are Not Afraid) تلکے 2017، یک درام فانتزی-ترسناک کرد که به من داد میکی کے نام تسویرکان را به طبل YEKI AZ سال BEST کرد. Lopz fazl charam «karaAgah gagiй» را bray tarih Akran эkran эkran эkran derzhaniй filembarti برای جستجوی کرد، که نمی توانید اینترنت очень برنامه های bray شما بود تا gazka бех переводы эtur in digan.

منبع: اسلش فیلم

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا