تکنولوژی

مشکل دوربین آیفون 14 اپل را کلافه کرده است!

به نظر می رسد اپل در مراحل تولید آیفون جدید با مشکلاتی در دوربین آیفون 14 مواجه شده است که ممکن است تولید و تحویل این محصول را به تاخیر بیندازد.

با ورود به سه ماهه سوم سال 2022، گفته می شود که اپل در بخش ماژول دوربین در تولید خانواده آیفون 14 با مشکلات جدی مواجه شده است.در حال حاضر اکثر دوربین های پشتی گوشی از مشکلات پوشش و ترک خوردگی رنج می برند. وادار کردن شرکت به عقب نشینی و یافتن یک تامین کننده جدید برای انجام سفارشات باقی مانده.

بیشتر بخوانید: ظرفیت رم سری آیفون 14 مشخص شد

مشکل دوربین آیفون 14

از آنجایی که دوربین پشتی آیفون 14 با مشکلات کیفی مواجه شده است، اپل باید برخی از آنها را برطرف کند. به گفته تحلیلگر معروف مینگ چی کو، یکی از تامین کنندگان اپل با این مشکل مواجه شده است، اما از آنجایی که اپل برای یک قطعه چندین تامین کننده دارد، طبق برنامه جدید، کوپرتینویی ها بقیه “فرماندهی دوربین” را ارائه خواهند کرد که عبارت است از: حدود 10. میلیون ها ماژول دوربین یکی دیگه میگیرن

مشکلات دوربین آیفون 14 گریبان اپل را گرفته است!

این خودی همچنین گفت که با وجود تغییر در تامین کننده، بعید است که آیفون 14 با تاخیر در تاریخ عرضه مواجه شود. همانطور که انتظار می رفت باید منتظر عرضه آیفون های جدید در نسخه 4 در شهریور ماه سال جاری باشیم اما نسخه دقیقه ای وجود ندارد. از سوی دیگر، پوشش دوربین عقب و سایر مشکلات نیز ظرف یک یا دو ماه برطرف خواهد شد. مینگ چی کو، روانشناس معروف، مشکل را اینگونه بیان کرد:

یکی دیگر از مشکلات کیفی این است که آخرین تحقیقات من نشان می دهد که یکی از لنزهای پشتی آیفون 14، ساخته شده توسط Genius، ممکن است از مشکلات کیفی رنج ببرد. اپل 10 میلیون سفارش لنز را از Genius به Largan منتقل کرد تا تاثیری بر عرضه آیفون 14 نداشته باشد.

اگرچه در حال حاضر آمار دقیقی در مورد تعداد آیفون 14 که اپل قصد تولید آن را دارد وجود ندارد، پیش از این گزارش شده بود که سامسونگ به تنهایی 80 میلیون تبلت قدیمی را برای اپل تولید خواهد کرد و مابقی سفارشات توسط ال جی پذیرفته شده است. BOE. . گفته می شود تولید انبوه تمامی مدل های آیفون 4 کمتر از یک ماه دیگر آغاز می شود و باید منتظر تغییرات بزرگی در دوربین و سایر قسمت های این گوشی باشیم.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد مشکلات دوربین آیفون 14 اپل چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید اخبار فناوری از Tikrato دنبال کنید.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا