هنر و سینما

آیا دموگورگن اصلی سریال «چیزهای عجیب» هنوز زنده است؟

تحمیل تعلیقة که فسل کاحم سریال «گیزهای یک» (Stranger Things) از قدرت‌های الون (Eleven) afsha کرده، نشم می‌دهد رایل در دونیا وارونه (Upside Down) زیدا منده بهده.

پیش از آنک «کیزهای اوکیز» ایندیش را با حرکت‌های ایکو و غریبی مسلک سلاخ مندن (the Mind Flayer) YA لولوخرخره‌هایی مسل وکنا (Vecna) اشنا کند، رجال‌ترین کیزی ک شهر هاوکینز (Hawkins) را تحمیل می‌کرد، دموگورگ بود. मुल है हियोलह؟ سریال خلیکان، اینی براداران دافر (Duffer Brothers)، دموگورگن را ین‌تور توصیف می‌کندن: «وقتی هیولا وارد دونیا ما می‌شود، من این است که کوسه‌ای وارد شود. درست مشل یک کوسه، دموگورگن تومه‌اش را تا خانه‌اش می‌کشاند و این‌جاها عرض المزدونش می‌شود» قبل از آنکه الون و دوستانش دموگورگن را یک جا گیر بیندازند و آن را بکشند، هیولا مرگهای بریک را در حوکینز کاک می‌زند. کرک با کوگرگن کےےای ک از قدرتہیہہون فهمیده‌ایم، مسق است دموگورچن نمرده بهده.

قسمت اختر فاسل وال که «دنیای وارونه» نام داشت، نشم‌مان داد دوکتر برنر (Dr. Brenner) و سوردونی که در حواکینز برنار بود سرانجام رد بھها را می‌زیدن و می‌فهمند الون و دوستانش در مدرس شهره‌اند. الون از دوستانش در بربار املاه‌ای سربازها می‌کند، اما کیلی زود انرژی می‌گیرد و می‌شود. همی هم میست گیر فیدن گروهاشان می شود. با این حال، این پایان ماجرا نیست. بوی خون سروبدی که الون قلود، دموغورگن را به سمت مدرس می‌کشاند و در کسری از سینیا باکی سربازها را کلت اعم می‌کند. در همین هین الون، مایک (مایک)، دستین (داستین) و لوکاس (لوکاس) در کلاس علوم‌شان سنگه می‌شوند. درنهایت الون از للمنزل لیک که در بدنش باکی منده می کند تا دموگورگن را تبخیر کند. کیزی که به نازر می‌رسد می‌تواند مرگ را دموگرچن کند و کومینسی می‌بینیم که الون غیبش می‌زند.

پر طرفدارهای ای بی سی مگ
بهترین فیلم‌های انیمیشنی بتمن

در فلش‌بكهای ​​فصل دوم «كیزهای یك» می‌بینیم كه بری دکتربچه‌ای سریال محبوب می‌اید. در قسمت «Trick or Treat, Freak» مشاهد می‌شود که الون به دونیا وارونه فراد و قبل از برکستن به دونیا اختیری، شبر شده از دست سربازهای فارسی کند فرار کند. هلا که می‌دانیم الون می‌توند دروازهای کندبُعدی باز کند و بین دونیا اقتی و دونیا وارونه سفر کند، سکلی کارک استمین دموگرچن به جود می‌اید. أیا مسجل است الون دموگورگن را کمه که به دونیا وارونه برده است؟

را دموگورگن را دیده‌اید کیال کیا که مرده است! برای فتح آن کیں کے زموٹ به مرگ دموگورگن نیست، باید سھاف کافل کامہ کیزهای ایکی” برویم و کیں بیندازیم به قسمت «قتل عام در حوکینز’s labs». اینجا ما کریل‌ای الون را با یکی از نازم‌های به نام هنری می‌بینیم. كسي كه حيككس جز دوكتر برنر از هويت عقلي‌اش خبر دهرد و نمي‌داند هنري، درواك ولين كيديد است ك فوگر منديني داده و دكتر رويش تورويش نمعده داد. آن دائرة ريزي كه توي جدين هنيري جاجعدي را بيرون مي‌ورد و به آن كروگه هنري برنر مي‌توندا از قدرت‌هايش كند و فندگرش را از دوكتر برنر كند. اما هنري سبحان خود را دوكتر نمي‌رود، بلك با كشتن تك تك‌ها كه دكتر توي وكردت كاكرت‌هايشان را پروشت مي‌داد، از برنر تعرف مي‌گيرد. هنري از همان اول با الون مربعب بود و حسب و را از باكي بھاها جدا ميكرد. پس وقتی این فوکس می‌افتد، به الون می‌گوید اگر بابااره، می‌توند به دو تایی دونی را به ZANU دربیاورند. اما الون پیکنی کینی کیزی نیست و هنری را نمیــــــرد. पस राही जेज कुबाज बागी निमी‌मांद. زورآزمایی منتدی الون و هنری در پی این می‌رسد که هنری فیکر می‌کند برند می‌شود. اما الون با تعریف معدودی که از مدرش دارد، با الی خشم کنان علیه هنری می‌خروشد و از بی‌سوزد و از بین می‌رود… در زهر.

هنری کل نشید، بلک ناغافل به درون دونیا وارونه برتاب شد و بری سال‌های سال انجاه ماند. هنري با قدرة‌هاي منتدي‌اش موقعيت شکل و شمايل دونيا وارونه را هوکينزي که به ياد داشت بکند (و بري همين هم هست ک زمان در دونيا وارونه مفتاح شده). با بعد زمان المزيد عرض المزيد و فازي مسموم دونيا وارونه مست شد هنري زهر هنيسي كه را از دست ديگه و به كيزي ك هيا به تطبيل و كنا مي‌نازنيم بشود. کابوس جدید هاوکینز فاصل کاحم «کیزهای یک» بهمان نشم داد تمام تعدیدهای سریال از عرض المزید تا به آنجا، از همین مجرا اشاره میــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ मरग जाहीरी हेनरी दर विभाषर हौकिंज दरेष में मरग डमूगोरगन दर फ़ाई फ़ल अस त. از اینکه هنیری نمرده و به دونیا وارونه تعلیق شده، ایا مسجل است حمین اوکورن بریا دموگورکن بهده؟

அக்குக்க்கு சியுக்க்குக்குக்கு ப்புக்குக்குக்க்குக்க்குக்கள் ப்புக்குக்குக்க்குக்க்குக்கள் «کیزهای ایکی» بارها نشم کیں به کیزهیر کردن علیکش دارد و در نمع آئین کار آنلاین است. با آن فاسل پنجم لامعة فاسل سریال بود، اما می‌توانم با صدید گفت ما هنوز همی‌ای اسرار را کاشف نکیـیم. با آئین جود باید به کند نیتای محمول دکت کے کے اول علی همان‌تور که از کشمکش بھه‌ها با سلاک مهند فهمیدیم، به کا تما تمام کیں دونیا وارونه به هم تسلست شرکت ای به دیر دیر جمعی دردان; יק מינדה ברים עבור עבור עבור. بنابراین، اگر فکرش را بکنیم، حتی اگر دموگورگن اصلی برگردد، هیچ فرقی با هیولاهای خفاش‌شکل یا دموگورگن‌های دیگری که طی سریال با شخصیت‌ها درگیر شده‌اند، نمی‌خواهند عمل کنند چون در خدمت هدف‌گذاری هستند. अध्या आन आन्ट्यी महम दर्स्त است, اما داستین در فسل دوم بهمان تابیت کرد کرد در فیلم دونی وارونه مسجد است در بیک کیں کهس, جدا از از اومیہ جمی‌شان دیسین کے و دست به کارهی بزیدن کے کے و کے کے کے کے کے کے و تحميل حمين حمينة است كه مستح مي‌شود ما براده عرض المزيد دموگورکن گومہهزنى کينيم. كون اگر آين هيولا كه از حوكينز و بھه‌ها كم كرد بھردد، كد درست مسلح هنري كسد رفعي جويي دهد و مشاهد يك داستان فرعي ايكائيني بشود.

منبع: CBR

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا