تکنولوژی

آمار فروش گوشی های هوشمند در سه ماهه دوم 2022 ؛ سامسونگ با خیال راحت در صدر!

با پایان یافتن سه ماهه دوم سال جاری، آمار فروش گوشی های موبایل در سه ماهه دوم سال 2022 منتشر شد که بار دیگر نشان از تسلط سامسونگ در بازار دارد.

بر اساس آخرین گزارش موسسه آماری Canalys، فروش گوشی های تلفن همراه در سه ماهه دوم سال جاری کاهش چشمگیری داشته است، اما با وجود این، سامسونگ پیشتاز بازار است و شیائومی مانند گذشته به دنبال آن است.

بیشتر بخوانید: آمار فروش گوشی در سال 2021; سامسونگ و هیچ چیز دیگر!

آمار فروش تلفن همراه در سه ماهه دوم سال 2022

بر اساس این آمار، فروش گوشی های هوشمند در سه ماهه دوم سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 9 درصد کاهش نشان می دهد. در سه ماه گذشته، مانند گذشته، سامسونگ همچنان رهبر بازار فروش است. از طرفی اپل جایگاه دوم را از شیائومی گرفته است و به گفته شیائومی با وجود فعالیت زیاد و تولید گوشی های زیاد با مشکل کمبود دست و پنجه نرم می کند.او در حال حاضر مورد تقاضا است.

آمار فروش تلفن همراه در سه ماهه دوم سال 2022;  تاپ ایمن سامسونگ!

البته بازار تلفن همراه کاهش یافته است، اما نسبت به سه ماهه دوم سال 2021، سامسونگ و اپل 6 و 8 درصد افزایش فروش داشته اند، اما موفقیت برندهای چینی مانند شیائومی، اوپو و ویوو را داشته اند. منجر به کاهش عمومی در دنیای گوشی های هوشمند می شود. برای فروش در میدان.

در سه ماه گذشته چین به دلیل بازگشت ویروس کرونا مجبور به تعطیلی بسیاری از کارخانه‌های مهم شده است و این مشکل منجر به اختلال در بازار داخلی شده است. با توجه به اینکه اکثر تامین کنندگان در حال حاضر با کاهش سفارشات مواجه بوده اند، تحلیلگران معتقدند بازار گوشی با مشکل زنجیره تامین و کمبود قطعات یدکی مواجه نخواهد شد.

آمار فروش تلفن همراه در سه ماهه دوم سال 2022;  تاپ ایمن سامسونگ!

از سوی دیگر گفته می شود با وجود رویدادهای تبلیغاتی و نمایشگاه های تلفنی فراوانی که برای نیمه دوم امسال در نظر گرفته شده است، تقاضای خرید بازار همچنان کاهش خواهد یافت و این کاهش ادامه خواهد داشت. کارشناسان دلیل اصلی این کاهش را ضعف شرکت های چینی در بازارهای بزرگ مانند هند و تورم جهانی می دانند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد آمار فروش موبایل در سه ماهه دوم سال 2022 چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید اخبار فناوری از Tikrato دنبال کنید.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا