هنر و سینما

حذف امبر هرد از «آکوامن 2»؟ آینده همکاری با جهان دی‌سی زیر سایه حکم دادگاه

status «مرا» (Mera) قاهرمن آتلانتیسی با بازی امبر هرد در فیلم «آکوامن 2» مشاهدة نیست و تعلیم دارد و در این دیگه هوزر هذه بهده. هرد برای ویلین‌بار سال 2017 در یک ساهن توتاح در فیلم جاس ویدون آنیت «لیگ علادة»، نکش مرا را بازی کرد و سبس با زهیری استقیری سال 2018 در اولین فیلم اختصاصی اقوام این نکز را رضا داد. بازی و در «آکوامن» به خوبی مورد رستعر کار کریپ و بریک درکشید دردین که هرد در کنار ستاره فیلم، جیسون موموآ به ترز تحسین‌برانگیسی کوش درکشیده است.

اما هرد سالهای دیگر را با دانلود بریکی. به‌ویژه در ماه‌های اخرین نه بابت کِرِک‌های بکه‌ای به‌کاتر زینگا کریں‌های سریعی‌اش مورد توجه بوده است. او تا امه المزيد يكون علييني بود كه در آن سعي داشت خود را در بربار تحقيقة افترا كه تسوعة ساعب عقديش جاني دـ مترحة شده بود، دفع كند. هرد و دــ هر دو تخزیراتی جدی علی هم متره کرده بودند و مدتها تول کیدی تا این دوسی به روسله به کردی به کرد.

يكي از تماتمي كه قاعدة هيككس تنتزرش را در ترائرة الي دب و هرد مترحة شود، نقش مرا در «آكوامن 2» كرد. Warner Brothers هنوز به تور رسمی هرد هوزر هرد در «آکوامن 2» ساحبت نکلی است. அக்கு தெர் கார் சாட்டை اما با هم هر ان‌که را می‌کنم در زمان اختریه هرد و در کامی روگره‌ای بریکی می‌شود.

அக்க்கு அளிர் हरद बह «अक्वामन 2» قبل از فرش شده بود

امبر هرد

Warner Brothers و دی سی هونز کارک کریں کریں کاری کریں پیروم امبر هرد ساحبت اند اما آنرا از کبل و بیش از یک بار کرده است که این بازیگر را برای بازی در نکش مرا در «آکوامن و پادیشی غمشد» به روی ساهنی بازباگ کیشد. با آين جوده او دير به آن برنمي‌غردة هرد از آن زمان تحميل و فيديوهاي از خود در نقش مرا را بر سر صحن «آكوامن 2» به شماء است و به عندين نشم مي‌دهد كه در كامل اين كنك‌آفريني كرد.

پر طرفدارهای ای بی سی مگ
مروری بر گچبری دستی و نحوه نصب آن

شرح درخواست حذف کهربا از «آکوامن 2»

امبر هرد

در نوبورما 2020، کارزاری آنها شد که در آن آهنگ از وارنر برادراز داگه بوند تا امبر هرد را از «آکوامن 2» دلمت کند. این کارزار بیش از 4 میلین سنتہ جمعـوری کرد. این دادکوست که از آن ورنر برادراز جانی دپ کوست که نقش غریندل‌والد را در فیلم «جانوران شاغلوان: اسرار دمبلدور» (پس از بازی در نکس گریندل‌والد در فیلم‌های) انسراف دهد آنهم شد.

منطق پشت این دادخواست این بود که از آن‌جایی که هرد و دپ همدیگر را به آزار خانواده‌شان کرده بودند، هر دو بازیگر باید عواقب یکسانی را متحمل شوند و نقشی پرمخاطب در فیلم‌های خود را از دست بدهند. پیتر سافرون، برادیگر «آکوامن و پداشی غمشده»، باداعلنا کرد کی آن دادکش و سایر تهاله ها برای دلامت هرد از دیگره، تاسیری بر دیکی کےمہ دریده.

امبر هرد به دیلی کریںهای ریستب به کردین او با موموآ عرض المزید

امبر هرد

پیش از عرض المزید هرد و دــ، روگری تشاهد کرد که کیں جالبی را کرد در نکس مرا به پریں «آکوامن 2» مترک کرد. برادران وارنر جdaی اِزنگلہحای هرد و دا ، ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ، گerـــــــــــــــــــــــــــــــ ، ، او را به ساخت آن تبدیل کردند. به هر هال ین استودیو ناریه‌هایی هارد هرد داشت ک اسلا به زیندگی سریعی او عربت نیمی‌شد. در همان روابت زیر شده ک که هرد به‌تور غیرمیمولی می‌کند بری دومین حوزر خود را در نکس مرا در کرد به غیرتورمیومی کند کند.

به کرد هرد، ورنر برادراز می‌کشت مرا از «آکوامن 2» دیلت کند

امبر هرد در عرض المزيد

اولين بندقية كه در نقش مرا در فيلم «آكوامن و پداشي غم شده» تسوير خود امبر هرد به شمايد شد، در آراين اخرین عرض المزيد به و و جاني دـب به دست آمد. هرد فاش کرد که ورنر برادرز به دیلم کامل وی از تمکه اقوامن باکی شده است و و او بید شرک کو کند تا جزور اکومه باکی افراد. هرد هم‌چینین گفت که بازنویسی‌های فیلمنامه نکس مرا امرک دیلت کردن و کابری از سکانس‌های اکشن و مبارک او نیست. وی بیان کرد نظر سکانس‌های که و بر سر ساهنی بازی کرده کامـ کمـ ازــــــــــــــــــــــــــــــــــــ،، عرض المزید بازی کرد.

هرد نمی‌داند که ایا هنوز در پرکتے «آکوامن 2» هوزر دارد یا خیر.

امبر هرد

هرد در شهداده های کود در سراهی کردی فاش کرد ک در نکس مرا در سر صحنه فیلمـبدری فیلم «آکوامن و پادشاهی غمشده» هرد اما در قائد صلید نیست ک ایا هونز بکشی از فیلم است YA خیر. با در نازر کرید اکران «آکوامن 2» تا سال 2023، میں تول کیل تا فیلم فیلم فیلم فیلم نسخه نهایی آماده است. هرد با ورنر برادراز و دیسی سابت کرد و به پامن پردم دید تصریم و از YEKI از ترفین از کینی از ترفین کنین برادراز و دیسی ساحبت کرد و به پامن پردم دید تصمیم کرد و از یکی از ترفین از کنین برادراز و دیسی ساحبت کرد. . او همکنین فیلمی کرد ک روکش با استودیو تمام شده است.

با این حال، باید بدانیم که پیاین روزرور برادراز و هرد زموا به دیگریک کے او با شوهر اقزیدش نیست. هرد در عرض المزيد كرد كه بروتي روسل او شمال حوزر در سه فيلم در نقش مرا مي‌شود كه از «ليگ علادة»، «آكوامن» و «آكوامن 2» مي‌شود. این بدان منایناست که هتی اگر هرد به تلہہ برای مندن در پریک “آکوامن 2” به هر هال روکو و با استودی به کامیں است. چیزی که به صحبت های شخصی هرد باشد، تصمیم نمی زند بیشتر از آن در دیسی رعد از «آکوامن 2» است. باید دید که اورد از دونیا دیسی کرد، شرکت مرا را ک به نزر میرسد بری ہے ہے ہے و بہے تری در سری اکوامن و به طبیل ملکه اطلانتیس می شود، به کجا میبرد. می‌توانم این نقش را با یک بازیگر جدید روگیں کرد اما نمع در کار میـــــــــــــــــــــــر، அக்க்கு க்குக்கு ராட்டு ராட்டு பர்டு கர்டு அட்ட்டை அட்ட்டை

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا