هنر و سینما

7 بازیگر مشهور که قرار بود نقش ثور و هالک را بازی کنند؛ از برد پیت تا متیو مک‌کانهی

نمی‌توان کسی غیر از کریس همسورث در نقش ثور یا مارک روفالو را در نقش هالک کرد، اما بسیاری از بازیگران برتر هالیوود برای ایفای نقشهای ثور و هالک دنیای سینمایی مارول انتخاب شده بودند.

برازی باید هولیود برای یک کے کے زیرا اگر بازی بی‌نزیری که هم از زهر زهر هیک کعنید و هم میک بازی بی‌نزیری را از کود به دائیز بخندند به یفای نکس در ابرکهرمانان نیمـداختند، آن فیلم‌ها به رفعلی بیـنزیری عندی می‌شدند و آدا حماسه‌ای جاه‌ول‌به‌جای. اما دو نقشی که عنک کارکترکش کار کانکان کانکری نوبود باند از نکس کاراکترهای إور و هالک.

ایکت بازیگر ثور داخلک بود زیرا پیداکرد انگیس که به نه کنگ کنگکہ‌ای نقش یک خدا را یفا کند، کار سادهای نیست و ایک بازیگر نقش هالک هم به این دیلی بازیک بود که باید دو بازیگر برای این نکز کہہے میشد. با اكران فيلم «ثور: عشق و تندر»، Chris Hemsworth به اولين مجموعه دونيا سينامي ماورول برول بردال مي‌شود در كار فيلم تعريف نكس استيري داستان را بر داهني است. به‌علاوه و کیده نکس نکمدین خود را به تحدید خودی تندر کند و نمی‌توانم پنکس کنم که شوه آذین ساکی به جای و در آن نکس زهر کرد. البته بازیگران هم متفاوت هستند هم می‌توانستند در نکس ثور و هالک به یفای نکس ببروسر. بنابراین ده حالی که هم اکنون همه چچر میرسد اما مخاطبان میگر بازیگر نقش باب میشوند نیم نگاهی نیمند.

அக்க்கு அக்க்கு ஶாட்ட்டு ஬ியுக்கிி

1. الکساندر آسکاشگرد

تور و حالک

Александр Аскашгорд багазири аст ке ми товане در تفور کارые из накшіха захир шод. او در کمدی‌های خشن مانند «زولندر»، درام‌های باورنکردنی مانند «مواد مخدر کوچک» و فیلم‌های اکشن ترسناکی مانند «نبرد کشتی» ایفای نقش کرد، اما آخرین نقش او در نقش انتقام‌جوی وایکینگ در فیلم «مرد شمالی» نشم دهد که و به برحامه می‌توانست. نکش ثور را یفا کند. סק דר טי נפרטיאי קר קר ב ב קרד דר דר מרד א א ב רגעד פ פ בר מ מ ש ש ז מער מער מער ט טراق ספ^ ספ^ ק^ ק^ ק^ ק پرسیم. او هتی دابع می‌کند که کیل از کریس همسورت بری این نکش، لابس نمادین این کاراکتر را هم پی‌ں کرد. جالب اینجاست که پدرش استلان اسکاشگورد در فیلم‌های ثور نکس اریک سلویگ را بازی کرده است.

2. لیام همسورث

تور و حالک

کریس همسورته مشاهد ترین فرد آیین گودهیا است، اما ستارهای جادید در گدیه ای همسورته هوزورد دردن. لیام همسورت استارة فیلمهای معدی «بازیهای گرسنگی» است و لوک همسورت در فیلم «وست وود» و فیلمهای «ثور رگناروك» و «ثور: عشك و تندر» به یفای نقش است.

با آين هال، كريس همسورث در برنتورهي اخترين خود را تطبيل كرد و در اينتها براي آين نكش كارد شد و باد برادرش ليام به رايلاه رقيبہاش كہے كرد. کریس همسورث در رضا قرد کرد که کریس کریس کریس کریس کریس کریس کریس کریس کریس کریس کریس کریس کریس

3. تام هیدلستون

تور و حالک

अधिक ताम हिद्दलस्टोन दर है। در قاعد هیدلستون اینتها برای نکش ثور تست داد و بد تیم تورد شد ک و برای یفای نکس لوکی پیپر است. அக்குக்கு குக்கு குக்க்கு ஶாட்டை குக்கு

هیدلستون در نکس لوکی به همینی به موبائی به کاکت پید کند و دونیا دونیا سینامی مارول تشهد دارد که و بارها و بارها در نکس این کاراکتر به کار غیرد هتی اگر این بهده اسبین افی سعس همین کاراکتر سکشد شود.

4. برد پیت

تور و حالک

در برد این برد پیت بود که برای نکش کاراکتر ثور در نزر کرک شده بود. اما و قدمة نمی‌توانست به یفای نقش خودی بدیگر که قدرت ماه و ستارگان را در اختبار درد می‌کند. ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ،،.

5. чунинг теитом

تور و حالك

chunnig teitom هم برای نکش ثور و هم برای یفای نکس استیو راجرز در نزر گرک شده بود. با این حال، و ایکی کیں شانس هوزور در نکش یکی از این کاراکترها را هدید بهده.

تیتوم با یفای نقش در جدید فیلم اکشن کنده خرد خود را اثوفت کند اما هنوز که هنوز است برای یفای هیک نکشی در یک فیلم ابرگهرمانی اختبار نهدی است. با آين جودة هوم فائدة جديدة ستحد كه فكر مي‌كنند تيتوم بازياگ براي يفاي نكز گامبيت در دونيا سينامي مارول است.

6. چارلی هونام

تور و حالک

کلی از کریس همسورت بری یفای این نکش، کارلی هونام بری یفای نکش ثور یک شد و هتی اشتاء اختبار کار هم نمع کرده بود. हित उटेसाय अगा आगा बाय बराय इन नक र हम नम डाद. در هلی که هونام کیده در سریال «فرزندان اشوب» کوش بدرکشد، اما این کاراکتر در تلویزیون است تا فرنگیز خاص کشه را بدهد.

او نقش کرستين غري را در فيلم «بنجاه تفعل بجاجي» رد کرد، هر کاند آين حرقة و به تحميل زياد يک حرقة حومسدانه بود، زيرا تلها و براي راحت دونيا سينامعيه شاه آرتور به شقد در باکس افيس مرد توجه قرب قرب.

7. دانیل کریگ

تور و حالک

اولين اختن مارول براي نكش ثور دينيل كريگ بود. با آين حال، و در آن زمان در فرنگايز «جيمز بند» به يفاي نكش مي‌ـداخت و آدا همين امر شد كه نتواند به فرنچايز اعتيني شود.

وقت مارول از حوزر و در نقش در كاراكتر حمام شد به اين فيكر فيد كه بازياج عضي را اختبر كند و در إلي نقش به كريس حمورت ريست كه بيشك قاعده بحتر از كريغ در نقش زهر شود.

குக்கு அக்க்கு ஶாட்ட்டு ஬ியை ஁ியு ஶாட்ட்டு ஬ியை ஁ியு

1. مارک روفالو

تور و حالک

بدیهی است که Mark Ruffalo همان بازیگری است که به فیفای نکش هالک در درونیا سینیمی اول برول به و در فصل 1 سریال «شی حالک» دیزنی پلاس هم به یفای آیین نکش بوریت است. اما و ولين بازيگري نوبود که براي فياي اين نکش کيش شده بود. “The Amazing Hulk” काराकरी बोड के बा बाजी आडवरड नूरटोन वारड डॉन सिनेमी मारोल شd.

اما درجاد فيلم، لويس لترير در تي نقش اي تحميل كرد كه قبل از نقد نورتون آين نقش را بر فيلم غيرة، روفالو بريا اين نقش ساخته شده بود. تقاب تقدیمها، نورتون اسمابهای به رضای این نکش نکهد و روفالو مسلسلی بهیں ترین کاراکتر دونیا سینمای ماورول را بر کرول را غرب.

2. מטיו מק קאנהי

تور و حالك

متيو مك كانه يكي از معدود سوراستارهاي هاليوودي است كه هنوز در يك برقة ابرقهرماني به يفاي نقش نپرداخته است. با آن حال، بازیگر برندی برندی بوکی اسکار بایراه سہے کیله مسک بود به دونیا مورول بـیوند هر کانشان با و یار نوبود.

مك‌كانه‌ای در یكی از راه‌های دریافتی خود را به آن سماع قرد كه سال‌ها قبل با مارول در حلكی شبت كرده بود، اما بنا به کركی مك كانی آن‌ها به و استبری به و نیازی به دیدن نیاز داشت.

3. اریک بانا

تور و حالك

Замини ке фильм «Halk Hagagantый» braй olinna bar dr hal sahatь бод, prograziterы nemi​danstend kah bayd kl фильм ра добравлен рах рах кондент я Аз фильм Halk 2003 Ang li bram hed. دست اندرکاران دونیا مارول برای بازی در نکس بروس بنر به سھاہ اریک بانا بردند، اما آن بازیگر انقدرها اسعلای‌به بازی در نکش حالک و تنکسی نکهد به روسل‌های ازیم کند فیلمی که استودیو از و داه بود سنگ‌ایشان کند، تعدید شود.

4. لیو شرایبر

تور و حالک

قبل از نقد عدورد نورتون برای بازی در نقش بروس بنر در فیلم «حالک اغانبون» شود، دونیا مرول لیو شرایبر را بری آیین نکس در نزر کرد. اما اغر او ین نقش را قوبل می‌کرد، مشقب بود دیگر نمی‌توانست در نکس ری داناوان به یفای نکش بدائه.

شرایبر از زمان لیاک را در فیلم‌های ک که درونی به دونیا عنکبوتی بازی کرده است شرایبر از آن زمان لیک در «مردان ایکس: ولورین» و ولسون فیسك در «مرد عنکبوتی درون دونیا عنکبوتی».

5. دیوید دوک

تور و حالك

پیش از آن دورد نورتون بریا یفای نکش هالک احجابل کیں کود شود، دایدود دوکاونی بریا یفای آن نکز در نزر شد ام کیلی سرید این برید را رد کرد. از حمام نقش‌های تعلیفی دوکاونی می‌توانم به «برونده‌های X» و «کالیفریکیشن» کنم. در قاعد دوكاوني نمي‌خاست به سوير كاكستور براي جوره نگاه جويان يك داهن يا خياس به روسلهاي دونيا مورول تعديد مندا.

6. دومینیک پرسال

تور و حالک

دومینیک پرسل بری ایفای نکش بروس بنر کیں شده بود، کیں فرم بدن و هیشتر از بیل بیکسبی به لو فرینیو هایلید داشت. این بازیگر پیش از این در فیلم «تیغه: سه گانگی» به نقش یفای VERSION مارول دراکول به بود. ক্র্য়া প্র্ষা প্র্যান বন্র র্র বাজি কন্দ কন্দ ক্দ ، অমা ড্র ফ্রানাযাজে দে দে সি সান ন্কে है ট ঵িযায়া ঵িযায়া ঵িযায়া р দ্র দ্র ফ্ল্শা ফ্ল্শা ফ্ল্শা «« «aفsynhe‌aی فrda» yفa كrd.

7. خواکین فینیکس

تور و حالك

Hoakіn fenix nahodit kséy бод кех bray basi dr naksh brous banr эhgant shd, ama o o in naksh rad krd zira tanjani beh create резуляция сангін гечел фильм вечение наход. بادها مارول به و بازیر بازی در نکس استیون استرنج را داد و و باز هم به همین دیلیل این نکز را رد کرد زیرا گویا این بازیگر تشاهینی به سابریک با دونیا مارول دردید.

آنچه فینیکس را به بازی در فیلم «جوکر» ترغیب کرد، فیلمی بود که برنده اسکار شد، اما برادران وارنر مجبور به دنبال کردن آن نشد.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا