هنر و سینما

باهوش‌ترین شخصیت‌های فاز چهارم دنیای مارول؛ از مرد عنکبوتی تا ویژن

گرچه جهان سینمایی مارول همیشه از شخصیت‌هایی چندبعدی بهره می‌برد که از نظر ذهنی هم جایگاه برجسته‌ای داشته‌اند اما در فاز چهارم این جهان سینمایی، مخاطبان را با برخی از باهوش‌ترین شخصیت‌ها در کل دنیای مارول ساخته است.

برای یک‌تر فیلم «دکتر استرنج در کندجهانی دیوانگی» کریبت‌های محبوب کیدی را به دونیا سینیمی مارول کرد. برکی از این فیسیک‌ها تابیت کرد ک قدر فیسیک و عبدی جادویی درین کے دردن، نہ کے از اہہہہہےہم نشم دیدن ک هوشمندی یک از همہمترین یکہہہہہہ به طبیب یک کاهرمان است.

10. ماندارین

دنیای سینمایی مارول

जु वनुव के है जुना साल उमर डारड प है है बि‌शारी फेथ क करद क विषारी मेरड मे जेमीन जेमीन जेमीन खोड खोड खोड खोड अगा देदा देदा देदा आसा आस پوند. در هلی که ده کلک دیلی رایل کیں و قدرت مندارین است اما هوش و خراطون است و به طبل یک سترگیست، وی را به یک از کینیک‌ترین تبکاران دونیای سینمای مارول بردیل می‌کند.

ماندارین با بازی شاگوگانگازی تونی لئونگ chioувай стабит керде ке та алан YEKI AZ междущество в бахоштрин принцатыхай мненифи фаз 4 бодь аст.

9. مرد عنکبوتی

دنیای سینمایی مارول

مرد عنکبوتی اکنون یکی از جذاب‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین شخصیت‌های دنیای سینمایی مارول به حساب می‌آید اما طرفداران برخی اوقات فراموش می‌کنند که پیتر پارکر به عنوان یک آدم معمولی و دبیرستانی این مسئولیت را بر عهده گرفته است. پیتر پارکر بر ابداع یک فورمول سعاد برای تارهای خود، از برازهای با تکلونگو بالا از لبس ابرکرمانی بریا خود انگیسی کرد و همچنین در فیلم کود، از هوش و ذکاوت کود برای محار دوکر استرنج کرد.

अधिया आशान दूस डारदेन पीटर पारकर र तुनी असारक ज़ीडी ज़ीडी म म बनामन बनामन बन आनकबुती आनकबुती आनकबुती पा यीकी आज आज ब बाहोश‌त बाज किनेमीहाद پوند किनेमीहाद پوند किनेमीह پوندورم

8. هوارد استارک

دنیای سینمایی مارول

हावारड असरक पस अस «« कापितान अमेरिका: अरय विशाँ »از wh قsmet قsmatt vay asrیal« کhe memی‌شwd yگer … »؟»؟ » نشم داد که علی هایش فراتر از دورة زماني است. او پس از به دست بیرنت تسرکت، نبوگ خود را با تصویرک نسخه‌ای از لبس مرد اهنی به نام حیدراستام‌ر به تعریف.

अधान डाउनिया सिनेमी मारोल अज नबूग तूनी आसारक शुगागव मिष अमा हॉवरड आस( सबित क क के जीजी अस उक कम कम कम कम कम कम कम कम कम कम के के क क क क क क क क क क सबित सबित.

7. دکتر استرنج

دنیای سینمایی مارول

دوکتر استرنج قبل از بردادی شدن به جودگر الی‌رتبه، یک جراه کمه آنلاین بود. استرنج با ذلک از مهند تیز و حماء تیز خود هوشی در تست کیهانی پروست دهد و همچنین نکک کولیں تانوس را پرامیک کند.

دوكتر استرنج منتداة علي درد و يكي از باهوش‌ترين فيزيكربائي‌هاي فاز 4 و كل دونيا سينيمي مارول است.

6. پروفسور X

دنیای سینمایی مارول

جدای از تنزیر تورید بری حوزر جهشیافته‌ها در دونیا سینمای مارول، هوزر فروفسور یک در «دکتر استرنج در کندجهانی دیوانگی» یکی از کوشایندترین موسیقی فاز 4 بود. चार्ल्ज अग्जावीर به تطبيق يك فرد با محرط تلهــتي YEKI AZ باهوشـترين عرض المزهد جهان ميشود.

او هم‌چنین تحمیل زیست‌شنیسی و جمعی‌نشیای جهش‌یافتها است. پیشینه علمی پروفسور ایکس و هوش بی‌حد و حسرش، و را به یکی از باهوش‌ترین شرکت‌های بردی می‌کند که فازی در فاز 4 با و آشنا شده است.

5. فستوس

دنیای سینمایی مارول

فیلم «جاودانگان» جزور عرض المزدون‌ فاز 4 نبود اما نمی‌توانم آنکار را انجام دهم که آن فیلم برکی از باهوش‌ترین و باهوش‌ترین فیلم‌ترین دونیا سینمای ماورول را نفست کرد که باهوش‌ترین آن‌ها فاستوس بود. او باستهای کیهانی است ک بشر را در تول تول زینس سال هیداد و ماشینهای به را اشفانی کرده است ک بری بریک بشر حیاتی شرکت.

فاستوس با خراطُهای خود به تطبیق یک مخترع نابغه نشم است که یکی از بهترین عدنی جاودانگان به رسب می‌اید. و هذا کود در براب یکاریس رایسیاد کند و وی را تحت سلطه خود درورد.

4. چشم انداز

دنیای سینمایی مارول

اینده ویزین در دونیا سینمای مارول در هال حدر نامکسه به نازر میرسد اما و حمد YEKI از باهوش‌ترین فیلمتی‌ها بوده است. لادن قدرة بالا و هم‌چنین حسم ششم از سنگ‌مندان من شده است تا ویزین هوش علیها و درک عمیکی از جهان هدید بهده.

یک از کردی بارهای ک فیزین را دیدند زمانی بود ک و از خرد و نیروی اقلانی خود برای کردی کردی ویزین سفید کرد تا دیکریم کود را به همتایش کند کند. ویزین بارها و بارها نشم داده است که افراد و یکی از قوای‌ترین سلایق هستند.

3. رید ریکارز

دنیای سینمایی مارول

رید ریکاردز کاندان کند هوش برتر را در «دکتر استرنج در کاندجهانی دیوانگی» نشم دهد اما و جاکدا جزوه باهوش‌ترین فیلم‌ها به حسب می‌اید. وی با تلهــورت به رسائه یلومیناتی، بیا نشم داد که هوشش در تسته آتین کار دارد.

فیلم «چهار شاغلانگیز» در دونیا سینمای مارول در حال تعلیق است و فیلم عرض المزید است و فیلم تا کهار شاغلبی از اگاک اکاکی شہوں و هوش و ببیند.

2. فقط مانده (او که می ماند)

دنیای سینمایی مارول

او به تطبيق عرض المزيد از كون فاتيه باهوش‌ترين كريبة در كندجهاني دونيا سينامي مارول بهد. وی در سیتادل ساکن است و امترین درک موسیق را از زمان، تیکیون و جهان دارد که املوس آن هنوز در دونیا سینامی مارول دیده هندی است.

و امركة هزار سال از زمين جلوتر است و شيده هيك قدرت و نيروي اختي دركه هده اما نيريو اقلاني دركش به تحديد انكه را كه است بري وي سپول مي‌كند.

1. ناظر

دنیای سینمایی مارول

این رنگ‌بندی بریا ینسان‌ها، جهشیافته‌ها و هاکیون نابژه و باهوش ناعدلانه بهد اما به هر حال، واکر یک عمی کیهانی از کل کندجهانی است. و همه شهدی را در کندجهانی فوکس کرد و برای کید، می‌داند و تفریح ​​می‌کند دانای کل است.

و به دلیل یک ستیاست شرک گیرانه کے کریں در کرکتی را دیرده و فندین کنجاو شرکت تا واکر هوش و قدرت کود را نشم دهد. در هر روست باید گفت که و باهوش‌ترین فیلتین در فاز 4 و کل دونیا سینمای مارول است.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا