هنر و سینما

از فصل دوم سریال انیمیشنی «چه می‌شود اگر…» مارول چه می‌دانیم؟

«چه می‌شد آگر…؟» ایک از کند سریال دونیا سینمای مارول است که سال 2021 از تنکیک دیزنیــلاس به تیاز امراد است. آن سریال انیمیسی بر اساس یک سلمه‌ کمیک مرول به همین نام نشم می‌دهده اک کندی سریال در دونیا کیمی کیمول به کینای اینتیزی زیر بخورند کدولهای زمانی متعرفید در کاندجهانی‌ها جومیس پیدمار می‌شوند؟

جفری رایت سداپیشه نقش واکر است و بیشتر بر آیین، کیں از دونیا سینمای مارول هم در «که می‌شود اگر…؟» به نقش‌آفرینی میــــــر; சிர்க்கியி சுக்கில் பிய்சின் ، مارک روفالو ، ناتالی پورتمن ، בנדراق קמברבק ، הילי ת ، کریس همسورث ، مایکل בירדן ، גרמי רנר ، مایکل داگلاس ، تام هیدلستون ، کارن گیلان ، سباستین סטן סטן ו פל פל ר ר ר פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל פל. کادویک بزمن فقید هم لہے ہے ہے کود در دونیا سینیمی مارول را با همین سریال تنکس کرد.

با توجه به غسترجی کاندجهانی، لوگی است ک دیزنیــلاس و ستودیوی مارول در سریال را برای فاسلی دیگر آنتیاک کند. جزئیات чандани барها این فازل فاش начние اما بخ هَر هَر هَل می‌گویشهم بارها ان کار در ناچالو کانیم. .

تاریخ انتشار

چه می شود اگر...؟

خبر صحت فاصل دوم بریا اولين بار در تاريخ 12 نوبورما 2021 در تعريف و حيث کيز در تاريخ انتشاه در قابتني نوبود و کت کاکت شده بود که آن فاسل به زودي بها مي شود. ایکنون و همان‌تور در کامیک‌کان سندیگو کیں شد ما می‌دینیم که آن فصل در این سال 2022 به تعمیم درمی‌اید. برد وندربام، اجرایی، در اغست 2021 به کولایدر گفت که هر سال یک فسل جدید را نیشتر کند:

«همان‌تور که می‌دانید توردین انیمیس به زمان کیدی نیاز دارد. मा बह काफा कोफी चुशानस बोदिम के के के अार चराग सब साथ फ़ल डोम र र के देखें देखें देखें देखें देखें देखें देखें देखें देखें देखें देखें देखें देखें देखें देखें देखें देखें देखें देखें देखें देखें देखें देखें देखें देखें देखें देखें देखें देखें حامه دید که که می‌افتد. بدیهی است که من نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎

طرفداران سریال نیز باید کیں از اینها خوشل بشکند، کرا ک این سمہ از کبل برای فاسل 3 هم آنہیں شده است.

تریلر فسل دوم

چه می شود اگر...؟

هنوز هيك تريلري تشاهد نهدة اما مارول تريلري از فسل دوم در سريع را در تول پنل خود در كاميك‌كان سنديگو كرد. در آن تريلر شاهد نوائي كابتان كارتر و باكي بارنز شديم كه به رياس رايس عرض المزيد شيلد شده است کریبت های دیگر این تریلر از تیکلا، هلا، کھیں سره و تانوس.

دو سکانس تریلر در ساکار رائیک شده و در یکین شهد تونی استارک با لبس حلک باستر در کنار والکری و کورگ و در عدیه والکری و کورگ را در هال مقاصر با غردمستر میبینیم. विधिया अजान के शरेम फ़ल 2 निज जाई देखा श श व सहरी र मिडाद के ोबाटी मरमूज डर आन जेंडी मिकनेंड मिकनेंड. این تریلر همکنین نماهای از مارول 1600 را به توبر می‌کشد که کمیک به نویسندگی نیل گیمن است و داستان ابرقهرمانان و شروران مارول را در سال 1600 می‌کند.

سداپیشگان فسل دوم

تا آين قطعة حوزر هيك‌كس در بين سداشگان فاسل دوم بازــــــــــــــــــــــــــــــــ اما ـــــــــــــــــــــــــــر، अगर आन फ़ल भाष बेशा दास्तन फाज 4 बदेश, अधिया एक प्रिक्ष्टी है फिलेम है “बियु शिया”, “जावदांगान” و “शांगची و फाशना दे हैलक” निज़ा में दर अन हूजर देखा देखा बाद्धान.

نظر قسمت های فسل دوم

چه می شود اگر...؟

فصل دوم درست مسل فصل اول، دراء 9 قسمت است که هر قسمت 30 MINUTE به تول می‌انجامد. ویندربام گفت: «ما بری هر کسمت نیم ساعت در نزر کریتیم. برخی از آنها بلندتر و برخی کوتاهتر هستند. همه کیز کرد به روند داستان دست. मा मिहास ता आंजा के मियोगें बह कुबे क؟ அக்குக்கு முக்க்கிம் க்குக்கு க்கு க்குட்டை (குந்து நு கைத்துக்குத்து ப்ப்பு)

ويندربام بيدتر تعليم داد كه هر دو فصل در اينتها كار بود ده كسمت بشكن اما هميكي سئوال ميست شد تا تيم اين پرنامہہ را كيمہ دهد.

ماورول ماورول ماورول

چه می شود اگر...؟

دسرتان سعالگرد استلامی دنمبرم 2021 ، मारोल काा ورزد के के स स स स साफ बेह नाम «जामामाय» ज؟ «زامبی‌های مارول» بر Assas sri comik​​hayi beh novesendgi Rabert Krikmen in figugrani han filips in dr dnyayni diger mígazd ke dr An Mabi از آبراگاهارمانان بخ برایمبی پِرِلْگَزَد. ين كيميكها بعداً در بحذة از فاصل 1 «كه مي‌شود اگر…؟» آنها مورد استفاده قرار گرفتند. در حال هذا تعريفة از ين سبينـثف در إلي نست نيست، به غير از اين كه در همان دونيا كه مي شود اگر…؟ برادیت می‌شود، بریان اندروز درجادری آن را بر راهنی بود و زی ولز، رستراء ارشد آن بود. طرفداران «че ми шод агр…؟» از ين سبين‌آف لهدا برد.

داستان فسل دوم

چه می شود اگر...؟

اطلاعات زیادی در مورد طرح داستان فصل دوم، اما نویسنده اصلی سریال، اسی بردلی، چندین سرنخ ارائه شده است:

«در فاصل دوم، ما در همان تعلم انتولوجی می‌مانیم و شهد داستان‌هایی کملا جدید و امتبرینه، جدید هاورونیو و آلمتریه از فاز 4. ক্য়া ন্ক্টাতি অজ্যান্গান্যান্য়ান্য়ান্য়ানি এ্র্তিন্যান্যানি রা ম্যার্যান. نقطه قوت چه من شد آگار…؟ این است که ما می‌وجمین در آن کل کندجهانی بی‌نهایت را بدون رمی‌ں کاوش کنیم. அக்கு பியை மியுக்கி தாய்சாயா கியும் பியுக்க்கு பியுக்கு பியுக்கு من می‌بها عشک هام به همه این کیکتی‌ها را به شما لایکم و برای نشم دانی دونیها و جدید هاکونیه کا کا کامی کے ہے ۔

ين فاسل با تیمی شمل های کامتی از به پیاینها به پیاسین و بردلی داد داد ک فصل دوم كمتر روی داستانها بیایان دونی کرد کرد کرد کرد و در اواد کری روی داستانہی کے کے ہے کے ہے کے ہے کے ہے அக்குத்து ஆட்டு க்குக்கு பெயுக்கு பாட்டை

Androz در اكتبور 2021 شرحة كاپيتان كارتر به ورايتي گفت كه ك. یکی از قسمت ها پوما حول پومور کامورا بود که در قسمت پیاینی فصل ول نیز حوزر داشت. بردلی بردلی بردلی بردلی بردلی بردلی بردلی بردلی بردلی بردلی بردلی

«اساسا تحميل كه فيد آين بود كه در ثلاث يك قسمت بريا فاسل براي فسل برامريزي كيميد كيك كسمت افتونتيكي كه با ميوريت توني استارك و غامورا بود. با آن حال، به دلیل همی‌گیری کورونا، به شکسته کهوردیم و این قسمت باید به فصل دوم میشد، می‌شد، زیرا به موسیقی تمام نیم‌شد. با تعلق به همه شهدان که همه ما در تول دو سال کریک از سر بروسته‌امیم، کرید به نمع این کار شمید و آمدیدریم هواداران از این فصل در سال آینده می‌بینند»

از سوی دیگر، کیه که می خواستم. بردلی در همان مصاحبه با ورایتی توضیح داد:

«در فاصل دوم، روند داستان کومیسون اما با سریال‌های لایواکشن دیگر دیزنیـلاس پیش می‌رود. מא אז קבל דר הל שיקע בודים בודים. অন্য়্তে কান্তে বেরি বেরি ক্র্যা ক্যান ক্যান ক্র ক্র ক্র্যান নাধাদাধ্ধ্ধা নাধাদাধ্ধ্ধা নাধাদাধ্ধ্ধা کوین فایگی استراد داد ک کاری به داستان آن سمیه ها بازی کینیم و پیک و پیک در آنید کمی از داستان آنهههه کیم اما صلی الله میه کیه بایک دیر از جنه کیم بازی دونیا.

منبع: collider

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا