هنر و سینما

«انتقام‌جویان: سلسله کنگ»؛ تانوس بعدی دنیای مارول در راه است؟

از این فیلم «عنتقام‌جویان: سلسلة KING» قار است که از فاز ششم دونیا سینمای مارول بهدة، کرول فیلم جدید فندقام‌جویان را براش قیمت کرد.

Avengers: The Kang Dynasty با على ولين حوزر كون به سريال «لوكي» (لوكي) برحامه و كبيبل والدونيا المرول شده است، اما حون قامت عرض و خوف خود را به خود مى‏دهد، قامتى كه در كميك‏ها و بعضى از آنمولها رول برها برها برها ابرهرمانان را برها است و آنها است. را به زانو درورده. مدتُهاست فائدة به تانوس (thanos) دونیا مرول، این ابرشروری ک کار است نکش موشوری دهده، گومه‌زنی می‌کند و بین بیشترهای که تا حال متره بوده، کُن YEKI از تبدلین‌ترین بهد. هلا هم که «انتقام‌جویان: سلسلة کنگ» کنگر شده، آن تشکه دیگر تعریف شده است. برای یک کیش کرک کے و داست کے کے فیلم کے کے فیلم در فاز ششم با خبر، باید سے کمیکہها برویم. मारोल सभीत करद वक पैय वेवादहाय भूरय दर मियान ، बक आजाम दास आज कमिक कमिका किटा मीएकंड.

«سلسله کنگ» بکشی از داستانی تحسین شده‌ای کمیک‌های رفاف جویان در دوران «بازسازی»اش است. کیزی ک در آین کمیک می‌بینیم، جمیعت‌ست در کریں به‌ویران شده و به نازر می‌رسد در بربار کوک به زانو امرده. در واقع قوي ترين حالت كون را در كميك حامي ديد. हिला के कारा स किवत हमिन कमिक कमिक से साल दिगर तमाशा कैनिम ، बेटर आस अका अज «सलसले कंग» मी‌दिनाम रा हम मरोर कैनिम.

خت داستانی «سلسله کنگ» در کمیک‌ها

«سلسله کون» که با «جنگ کنگ» هم می‌شود، داستانی بود که در 16 نوبور در سری کمیک‌های نفس‌های جویان رضی داشد. این سری به دوره باد از تولد تولد دروبه حاملون برمی‌کردیه و برمیهی کرت بوزیک (Kurt Busiek) است که با ساکریک با ساکریک داستان داستان فتح زیمین را به توبر کشید. داستان حماسی «سلسله کنگ» یکی از معدودترین دفاتی به شماره می‌اید ک دوشمان رففی‌جویان مواقف شود پیرویزی توروتیمدتی دیلتی بشدان. कंग و पसर्श मार्कोस (مارکوس) داستان را با نابودی سترکتر مللی تعدید عرض المزید و به آئین کوکه کےشان به کریت زیمین را می کند. کنگ ختاب به تمام ابرشروران و نتدقهرمانان دونیا مارول می‌گوید هر کسی که به نام و جایی را فتش کند، تحت مفتدی و برای بود. அக்குக்கு க்கு ப்பு தியா இந்ப்ப்பிப்ப்பு ، कंग (हाडागल तग गुदारी है खेन) निट बदी बरय फेट जेमीन जेमीन।।।।।।।।।।।।।।।।।।।।।।।। کنگ می‌معابر زمین را از این تاریکی ک در آنتزیش است نجات دیګ و بری همین با تماما به زمین کرده است.

درنهایت نفعوجویان یک بار دیگر گرد هم می‌آیند تا زمین و مدروانش را از کونگ کنگ نجات بدهند، اما این کوکه بری ازادی، کوکه‌ای شرک بود. با جود آن جمیعه‌ها راسیاس می‌كندن و كاسین مسل آتلانتیسی‌ها (آتلانتیسی‌ها) و دویانت‌ها (انحراف‌ها) علی‌ها كنگ می‌جنگند، اما اما ماستركریں فایة زیمین نیمی‌شوند. کنگ به خوبی از واسعاد فورگا زمینی در آیین زموت شکرید و پرتلاطم آقاها است و می‌داند هیک راسیاسی از آن جنبشان دید. کوک کے به زمین زامین به پیاین می‌رسد ک نفسہ‌جویان در فیزا علی‌اش می‌جنگند و بازیک داموکلس (Damocles) سكبت بدی از كاپیتان آمریكا (Captain America) می‌خورد. به درجم آين سكبت در فزاء، سرور كن تمام مي‌شوند و كاره‌هاي دهرد جز عقب‌نشيني و رها كردن گريت زيمين به هال خود. اما پایان داستان با فاش شدن ماهیت واقعی مارکوس، پسر پادشاه با اوست…

قیبت «سلسله کنگ» در دونیا سینمای مارول

بدیهی است که کیبت داستان «سلسله کنگ» در دونیا سینیمی مارول کیں و کیں کے کیدی نسبت به نصیک کمیکی‌اش بود. ‏‎ در هلی ک در در دونیا سینامی مارول استیو راجرز دیر کاپیتان امریکی نیست و سپرش را تحمیل با تطرویش، به سم ویلسون (سام ویلسون)، فالکون (the falcone) اخزید داه است. مرد اهنی هم مرده و ین تور ک به نازر می‌رسد، هیکس کارن نیست. (هرکند برای رید ریکادرز از آندین کاحر شاغپـــــــــــــــــــــــــــــــــرــــــرــــــــــــــــــــــــــــــر، Carol Danvers) அக்க்கு மியுத்தை ஬ாரைப்ப்ப்புத்தி நுக்குக்குக்கு மார் மார் பிர்ப்ப்ப்ப்பிந்தை தைத்த தைத்த தைத்த دو نجازدي كه در كميك هوزور دراند، اين دويانتها (كه در فيلم ابديها (the eternals) شد) و آتلانتيسيها (كه در بلك پنتر 2 كه دروح شد) هم از تيزيواردان دونيا كيميك مرولاند و مسيلينٹ نقششان را در فيلم «انتقامجويان» كردند. » ایفا کرد کرد.

تا وقتی که به زمان اکران فیلمـها کندیندییم و تعریف به دست نیاوردهیم، کـه میـجومین ب انزلی دادهای افعلیه و كمی حدس و کومان حرفهایمان را جلو ببریم. اما از اینکه مرول عرض المزید کردة فاز ششم و حماسه کندجهانی» (the multiverse saga) با فیلم «انتقام‌جویان: جنگ‌های سنک» به دنبال این است، می‌توانم دو فیلم سینمایی نگاه‌ها را درست بگویم. «انتقام‌جویان: جنگ‌ بی‌نهایت» (جنگ بی‌نهایت) و «انتقام‌جویان: پیاین بازی» (پایان بازی) منتدل بدون گذاشت و پیپما همین روند را برای «انتقام‌جویان: جنگ‌بینهایت» و «انتقام‌جویان: جنگ‌های بازی» (پایان بازی) با فتح زمین و سكبت یدون هامونی به پیاین و فیلم داستان بازپسـكیری زمین و بردن جانانه‌ی فنادهاجویان با KING و طافیدانش بهدا. در هر حال «جنگهای سنک» پیاین کوبی بری تمام پریکتهای فاز کاحم بود، به شفل اول سریال «لوکی». شاید با خود بگویید که شاه ابرشور برای جایگزینی ثانوس به اندازه کافی خوب نیست و به اندازه تانوس پیچیده به نظر نمی رسد پیچیده، درگیر کننده و گیج کننده باشد، اما اگر انگیزه و نیت شاه برای باز کردن زمین یکی باشد. همانطور که در کمیک ها، شک نکنید که کینگ جایگزین تانوس خواهد شد. هر قدم که فاز فاز دونیا سينامي مرول آشفته به نزار مي‌رسد و تاحال کشمگير نابيته، مي‌توانم به تسخير زمين به دست کنگ ايميد تا بازي را اواز کند و جان درباي‌اي را به فيلم‌هاي مارول به فيلم‌هاي مارول به نازر مي‌رسد و تاحالا کشمگير نابيت کند.

منبع: CBR

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا