هنر و سینما

5 انیمیشن‌ برتر ابرقهرمانی که هنوز بی‌رقیب مانده‌اند

सानात अनुमाईसाजी दर बरहे‌ای از زمان در تاریخ سینما کیمیر کیم شد. با آين حال فرم كرافعانه، مبتكرانه و نواورانه‌اي از هنر، از دل همين بابانوئل نشيت كرد و تا آمروز به قدرت تسوير پويانماهاي كرافيك مي‌شود. انیمیشن ها هم همینطور. از یک تنکـی تاریخ به باد، شکل و شمایل دونیا عنیمیها بہتور کلی متوفہ شد.

अध्या अनुमाई‌ बह सुक्ला वाद्य दर मदिि از ترفی بازی‌های فیدیو، فیلم‌ها، سریال‌ها و سایر رسانه‌ها از انیمینه‌ها به هنکست شکل موسق می‌برند.

جدا از ابرقهرمانی و دونیا کیترین ابرکرمان‌ها یک مدربنسترین تصامین در فرگان جمید کنیوی است. صناعت كميك بوك هم كاينده از زمان كيكست تا به ايكونه كوميك از كود نشم دهد. به نازر می‌رسد که زمان می‌گزد، کمیک بوک‌ها می‌کند از پیش می‌کند و به کود عام می‌کند. कमा इनके विश्वार कमिक बोक्हा به دونیا سینمعی مسته شده تا دو انتراکم هراتول دیسی (D) ، دونیا سینمعی مسته شده تا دو انتCharvel Disi. يكي از زيرشاخه‌هاي هر يك از آن دونيها، آنياميكهاي ابركرماني است كه در هد يك تلاك براي تيگومه‌تر به راسب مي‌آيند. हर चांड ، हिक जा परभाष नहीं के द؟

ابركرماني به ابركهرماني به كيش شكل و خاصيت كه به خود كريد و استوديها براي ساخت كوني تروديني شياس اسوال از كود نشم مي دهد. شرکت‌ها با الی از قوه‌ی کویی و هنر، دست به خلک دونیای می‌زدن که یک کاهرمن می‌توادن از خود را نشان دهد.

در هلی‌ک به دیفت زیاد از حمدین فیلم‌ها ابرکرمانی در مدیادها به فیلم‌ها ابرکرمانی در مدیادها ارسال شده است پنج ابرکرمانی کر دیشته شده تسور به کار زیر است:

5- شگفت انگیزان (شگفت انگیزان)

بهترین انیمیشن های سینما

 • کارگردان: بِرَد بِرد
 • بازیگران: كرگ نلسون، سامويل الجاكسون، حالي حانتر
 • تولید – محصول: 2004، آمریکا
 • امتیاز سایت IMDb برای فیلم: 8 از 10
 • امتیاز فیلم در سایت راتن توماتوز: 97%

پیش از زمانی که استودیوهای مارول در بهی انیامی سازی زاحور کند، شرکت پیکسار با ساکریک شرکت وال دیزنی انیمیسی «شگفـانگیزان» را سکه و به های اکران. Animasi «شگفت‌انگیزان» در حقيقة تومي علمي يك داستان ابركرماني را در خود دارد. ساحنه های اکشن این انیمیس به نازر می‌رسد به کاک کامیک کمیک بوکی است. هر کند، «شگفت‌انگیزان» حس اصیل و کیکی به کود را می‌دهد که از تا کیه داستان کملا قبل از این است.

اکشن‌های اینند این‌ها در سنتاب با دوگ‌های فیلم‌های کِی و غریب داستان، هس خوشایندی بری بیننده به دیگر دارد تا و با آنیمیس «شگفته‌انیزان» به‌راحتی بریند کند کند. بر حمین مبنا پر و بال می‌گرد. में में में बा चैनिन दास्तानी बह सीानन تحمیل و استقبل های «شگفتانگیزان» تحمیل زمانی به دست می آید که جنار ابرقهرمانی تسویر کمیک بوک ها در هالی پیدایش بود. بِرَد بِرد، دقیقاً همـراستا با داکهای پیکسار این انیمیس را می‌سازد. قصه‌ی پر زرق و برکی به‌وسیته‌ای متکانگ «شگفت‌انگیسان» نادریت می‌شود، اما این انیمین حرف‌های مهم هم در لیای زیرین داستان خود دارد. «شگفته‌انگیزان» می‌بابهری روی این مقوله پافشاری کند که هر کسی این قدرت را دارد تا شغوفت‌هاانگیس بهد!

4- بتمن: شوالیهی تاریکی برمی‌کردیہ بھش 1 و 2 (بتمن: شوالیه تاریکی بازگشت، قسمت 1 و 2)

بهترین انیمیشن های سینما

 • کارگردان: جِی ولیویا
 • بازیگران: پیتر والر، آریل وینتر، دیوید سلبی
 • تولید – محصول: 2012، آمریکا
 • امتیاز سایت IMDb برای فیلم: 7.9 از 10
 • امتیاز فیلم در سایت راتن توماتوز: 100%

شهرت و اوازه‌ی فیلمت بتمن نه تنها ب چزر زمان نرفته، با کھر ب کردت در مدیوم حوبتی وج می‌گرد. انیمیشن «بتمن: شوالیه‌ای تاریکی برمی‌کردی» در دو بکش، بر اساس کمیک بوک‌های بتمنِ فرنک میلر اسکشد تا دوسی‌ای بروس وین به یک بروس وین به یک بروس وین به یک به بروس وین یک به بریک تبدیل شد.

این انیامین بریا برای بتمن کم سن و سال بتمن کنگ کندی کند: کراک انیمین تداعی‌کرین‌هی کی بتمن با حال و هوای کے است ک بتمن شکل و شمایل و آهبی شنیل کاس پیدی کود را دارد. تم نوار و تعريف واحدة هي كميك بوك «بتمن: شواليه‌ي تاريكي‌برمي‌گردي‌ه» در عين حال هم به خوبي پيشرفت مي‌شود. هر دو بخس از آن انیمیسِ کیںـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ، به اسل خود آنیت بوک فیداداری کم قوبولی را نشم می دهند.

در دو عنامیس، بتمن را در مقوله‌ای عقلیات به شکل و شمایلی از دونیا سینامی نشم‌می‌دهد. بتمن در آن انیمین به عالیکایتی پایبند است ک تناه دارد انها را باور و کھیل به خود وست دارد. این انیزم نشم می دهد ک اگر کمیک‌های نوار به سناد انیمیز اجرا شوند، شولم‌های نهی‌ها تا که طائفه می‌توانی بی‌نزیر به کشم رشته و مدریت صبر کن گردند.

انیمیشن do bakshi «بتمن: شوالی‌ی تاریکی برمی‌گردیہ» از فینی فنی هم کاینده حایز کھیمہ بهشد. قطعه موسیقی معرکه‌ای انیمیز از یک سمت و تعریف تقلای عالیک بتمن لیو اکشن از سمتی دیگر تا از انگلیسی فنی هم پوزیب در انیمیز را یک استاندارد دیگر و قبل از دونت دانستن.

بتمن: زیر کلاه قرمزی

بهترین انیمیشن های سینما

 • کارگردان: بردون ویتی
 • بازیگران: بروس گرین وود، جنسن آکلز، جان ديمغيو
 • تولید – محصول: 2010، آمریکا
 • امتیاز سایت IMDb برای فیلم: 8 از 10
 • امتیاز فیلم در سایت راتن توماتوز: 100%

انیمیشن «بتمن: زیر نقاب قریزم» منبع الهام برای آثار مختلفی مانند «بتمن: مرگ در خانواده» (بتمن: مرگ در خانواده)، تلاح سال 2020 ملادیا است. انیمیشن «بتمن: زیر نقاب قریزم» یکی از بهترین اتره سینمای دونیا کمیک بوکی دیسیاست که باب صدان بیک از سیمای افراد هم به شمار می رود.

با این که این انیمین از اینت به کسد و نیت به نیت منتدی شکه نشید، لباس تراشین بتمن در قیبت کمیک بوکی، به یک المان المندیک بدردی شد. تشاهین های لبس در سانت انیمیس اقبل محمْترین مورد نابیته و بکش کلیدی محمول در آن هوزا کوں نیمی شود. با این حال در عنیمة «بتمن: زیر نقاب قریزم» مقوله‌ای تراشین به کشم می‌اید. این انیامیک در تبهکار و عرض المزید شرور فیلم مواقع امـل می‌کند. سندروی قوی و صداگای کیا عالیه که تا پوستین بتمن در نقش رایل کود عنی یک کارآگاه زهر شود. انیمیشن «بتمن: زیر نقاب قریزم»، شهر گتهام را به شکته تیرو و تار و بی‌رحم به توبر می‌کشد. تحميل در عنيمة ابرقهرماني به تحميل قاعد زياد يك تفرشة‌ي فولاس‌نشدني براي بيننده بود.

قهرمان بزرگ 6

بهترین انیمیشن های سینما

 • کارگردان: دن هال، کریس ویلیامز
 • بازیگران: رایان پاتر، اسکت ادسیت، جیمی کانگ
 • تولید – محصول: 2014، آمریکا
 • امتیاز سایت IMDb برای فیلم: 7.8 از 10
 • امتیاز فیلم در سایت راتن توماتوز: 90%

انیمیشن «6 ابر قرهمن» با لهم از کمیک‌های مارول سکشد شد. हर चांड पूयानेमीहाय आन अनुमेंट दलरतर wh गरमतर ز dedonیa کشmیک biquehaی memarrole b. به‌گون‌ای که می‌کنه عواطف کیدی از کود همة تماش‌ها بروز می‌کند. گلب است بیندی که ساخت انیمیس «6 ابر کراهمن» تسویر شرکت دیزنی در کیه یک خطر بود; استانداردهای کراکه رایگی و مشرود دیزنی در آیین اثر مستدین نشید. अगर तेमानी मुष्ट गम، فراق و سد سافیک سلامت روان در انیمیس درست اجرا نیمیشد، دیزنی با پیامد فاهاهباری روبه رو میشد.

انیمیشن «6 ابر قرهمن» از هر دو فارغ التحصیل شرق و غرب جهان تاصیر غرفت و این سماع را در داستان به کامعة نشم‌می دهد. شهر خيالي سان فرانسويو در قاعد تلفيقي از روحيات تلفيقي و فالغري دو شهر توكيو و سان فرانسيسكو است. این انیامیس ابرکهرمانی بامزه، از کلیشهی جنار خود سرپیکی کرده و کلیشه‌ای جنزرهای حبتیبی را به بازی‌می‌گرد. خوشبختانه انیمیشن «6 ابر قرهمن» ب قدرة می‌توندا تومی حدس‌های روسیه برامونش را زیر پا له کردی و به هر که کیشر، هس عجاب‌عوری به بیننده تقدیم کند. انیمیشن «6 ابر قاهرمان» شبیه به ترکه به ایکـبار بنینده دیزنی نیست، بک تلیکی است به شکت مفرح، پریه بکش و سد سافید یک انیمیس ابرکهرمانی عالی ک تا ابد در مندن بیننده باکیـماند.

Spider-Man: Into the Spider-Verse

بهترین انیمیشن های سینما

 • کارگردان: باب پرسیکتی پیتر رمسی رادنی راتمن
 • بازیگران: شاميك، جيك جانسون، هيلي استينفلد
 • تولید – محصول: 2018، آمریکا
 • امتیاز سایت IMDb برای فیلم: 8.4 از 10
 • امتیاز فیلم در سایت راتن توماتوز: 97%

انیمیشن «مرد عنكبوتی: به درون دونیا عنكبوتی» غوهر كمیاب و متاع نابی است كه از فی السایدرمن در سانة العنكبوتی جود درد است. بر اساس لوگرهای آلید، بخش انیامی‌سازی شرکت سونی پیک‌رز کے کی انیمیز کے به یک قوی‌ترین و موّوّکترین ترودینشان تبدیل شود.

جلفهای بسری و کرافیک به انجمام سبک نارتیک کریں و دوستداشتنی این انیامیک می‌شود تا از توکنگ این تلادک بریدید بریدید. با آن‌كه انيميس «مرد عنکبوتي: به درون دونيا عنکبوتي» از شرکت سوني است، از تربي آن تراجم از کافي فني عنايت به سبوک عنيم‌سازي اوماي دهنکجي مي‌کند!

انیمیشن «مرد عنکبوتی: به درون دونیا عنکبوتی» داستان میلز مورالز را به سبوک خاص خود برای درونی عنکبوتی می‌کند; سبوکی که به جز لایو اکشن، در سبوکهای دیگر کاندان درست پیںـسازی نیمی‌شد. داستان این انیامیک که تسویر فیل لرد و رادنی راتمن من شد، کے به کےہہہ۔۔۔ دیدنی است و نوده سینیہای از این انیمیس محشر را از دست داد. Animasi «مرد عنکبوتی: به درون دونیا عنکبوتی» از همه مهم‌تر قدرت امید و از تربی دیگر، قدرت جستوجوی خوبی در باطن عنکبوتی را به توبر می‌کشد. با آين حال، تصامين على عليه السلام در بطن داستان نهفته است. انیمیشن «مرد عنکبوتی: به درون دونیا عنکبوتی»، شاهکار سونیِ سونی پیکھرز، تشاهی لده‌بکشی بری بیننده به دیگری داشت.

منبع: مووی وب

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا