هنر و سینما

هر آنچه درباره فیلم «متال گیر سالید» می‌دانیم

آیا فیلم «متال گیر سالید» هنوز هم کار است سکشک شود؟ بد نیست کیں بیندازیم به تمام اخباری که تا کونون در مدر این فیلم شیشن شده است; از گومانه‌زنی‌ها درایک تاریخ تاکوگو و داستان استبری آن.

از علی سال 2006 خبرهای استان برای ساخت فیلم «متال گیر سالید» به غوش می‌ریسید. این کیبت سینمی که کار بر اساس سلمه بازی‌های فیدویو محبوبی بود با همین نام اسکشد شود، مدت‌هاست ک در تحت‌تصاخت مفتاح‌ است. در هلا که المزیدها مدتها تول كشید و داستان فیلم نیز کرد بار به دست، کیں سال 2020 به راه فید ک نشم داد سونی کسد دارد کیفت کیمت گیر سالید» را کاکا به تحتی توردین.

فيلم “Witcher” فيلم نتفليكس و فيلم از بازيهاي نفتليكس و فيلم فيلم از بازيهاي فيدويو و فيلم فيلم فيلم “Witcher”. سونی به دلیل اینکه حقوق Horizon Zero Down، Green Tourism، ​​God of War و Metal Gir Salid در دست است و به راحتی می توان با نقل قول از آن ها تالیف کرد، حاضر به سرمایه گذاری بیشتر در چنین پروژه هایی است. هر کند از میان این بازی‌ها، متال کر سالید تناه بازی فیلم به حسب می‌اید ک کار بود مدتها پیش به یک فیلم بازی شود ام لیا این فوکس رها ندارد.

اما هلا که بیش از دو سال از آنتاح این خبر کیں کیں، سوالی ک پیش میاید این است که ایا یک کار است فیلم «متال گیر سالید» اسکشد شود YA خیر. این سوالی است که برای از ویکیو از بازی متال کیر پیش وشید و آدا در آنجا به تمام است که در این فیلم بازی های میدانیم که بریا از فیلم بازی های میدانیم برای بیگی از فیلم بازی فیدویوها میدینامی، وہے که کہ اکھیری. در ان ہوزر دارہ درادن شده است.

איא הנוז המ מעשים סאקט פילעמןمتال کر سالید» جود دارد؟

मताल गीर सालिद

فیلم «انگرتد» سونی کاید در باکس افیس کما مواقع بهد و نشم داد که سونی در عرینی بازیهای فیدویو به فیلم خالی خاصی دارد. اما به نازر میرسد که این کامپانی هم ایکونید دیر نیمیـ باگر «متال گیر سالید» را به یک فیلم بدردی کند. هر کاند آین دیه سونی با توجه به کیدی که کیدی ک

در هیک که تاریخ اکران شهرینی برای «متال گیر سالید» کے نہیں، بر تکر کریں به کے رشته سونی کار نیست از آن پریک کناکی و این فیلم در کے سکے برای شد. برای از ایکا برناسته نیز بری یفای نکش اول آن در نزرگشد اند و همی‌ای اینها نشم می‌دهد ک این استودی در حال نمعین‌ها اوریکی خود است.

از فيلم عرض المزيد چه می دانیم?

मताल गीर सालिद

در سال 2020، عرض المزيد كه اسكار ايزك قار را به فيفاي نقش ساليد اسنيك در فيلم “متال غير ساليد” بديسه منتشر كرد. به بدون بدون بر جاست و آیزاک همان بازیگری است که در کامل این کاراکتر زهر می شود. برای بازی در نقش پو دامرون در سمهوئی جنگ ستارگان بشناسند. بهعلاوه و در سریال «شوالیه ماه» دیزنی پلاس هم بازی کودیمی را از کود به دائیز کرد و عقدی کود را به طبل یک استیرا اکشن میست از پیش اقتدار کرد.

اسكار آيزاك مي‌توندا از تحميلي بي‌نزيري در عرينه بازيگري بري‌فاي نكش در فيلم «متال گير ساليد» كند مي‌كند. به‌علاوه حوزر و در آن فیلم می‌شود که از فیلم این بازیگر به کیل تماشکران فیلم «متال گیر سالید» می‌شوند. برایین بریکتی اخترین این بازیگ نشم می دهد و بازی این بازی فیدیو است و آدا با کاراکتری است که به یفای نکشش بدیگر درده درد است. அக்கு है के खार आसार आजाक डाक ड फिलेम बे फिवाई नक ، इन पुबाइल गुद डारड के के फिलेम फिलेम फिलेम फिलेम गीालिद “सुदे सुदे बह है।।।

داستان مبهممتال گیر جامد»

मताल गीर सालिद

«متال گیر سالید» یکی از فرنکایزهایی است که از سال 1987 در هال تورید است. دست رائل عن شمل 11 بازی است که برک به شش دهه را در بر می‌گیرد و در جمعه، 23 بازی در آن فرنکایز جود دارد. به دیلی و داستان‌های پس زمینه‌ی بیشتر، فیلم «متال گیر سالید» می‌توادی با کیبت از هر کدام از این داستان‌ها ساخته شده و به فیلمی پرفروش برد. با توجه به ساحبت‌های اسکار آیزاک، داستان فیلم هونز شرکت نهدی، به‌به‌به که زیاد هتی سونی هم نیم‌داند ک فیلم «متال گیر سالید» در مدری که تسمیبی است.

پیش‌بینی تاریخ اکران

मताल गीर सालिद

فیلم «متال گیر سالید» ناکی بود هنوز تاریخ اکران فیلم «متال گیر سالید» اعلام نشده است و به نظر می رسد سونی داستان خاصی برای این فیلم نداشته باشد. அக்க்கு மாய்குத்தை ஬ியுக்க்குக்குக்கி க்குக்குக்க்கு பில் பில் பில் பில்ப்ப்ப்பாட்ட்டுக்குக்குக்குக்குத்துக்குத்துக்கள் பில்ப்ப்ப்பாட்ட்டுக்குக்குக்குக்குத்துக்குத்துக்கள் பில்ப்ப்ப்பாட்ட்டுக்குக்குக்குக்குத்துக்குத்துக்கள்

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا