هنر و سینما

تریلر جدید فیلم «اوپنهایمر» نولان را ببینید و درباره‌ی 10 واکنش هواداران بخوانید

نه تناه هواداران کریستوفر نولان، به به از دونیا سینامین از تشاهند تریلر جدید فیلم «عوپنهایمر» (Oppenheimer) به شرکت وجد آمدند. با این‌که مدت زمان تیزر آن‌چانان زیاد نیست، فیلین دو اطشه‌ی نولان عواطف و اینگو بروز از کود بروز داده‌اند. از تحميل هميشه كه تاريخ عكران فيلم «عوبنهايمر» شهري شده است، تعريفات به شرق ديدني است.

«Openhaymer» فیلمی در ژانر بیوگرافی در ژانگ آست ک твесь کریستوففر نولان برنامه در ثبت می‌شاد. با آين جود، فيلم «اوپنهايمر» برگرفته از كتابي به اسم «پرومتعوس امريكني» (American Prometheus) است; کتابی به شرکت پرفروش شرح‌ی زینگ‌ روبرت Oppenheimer، خلیک بومب اتم که ترجمه‌ی این کتاب موقع به دوزویکی نیز نزیر بولیتزر شده است. جلب است بها فيلم “Oppenheimer” اولين فيلم نولان مشود شود كه تسوير كامباني براداران ورنر برادران نيمي‌شود. بر اساس اصول به نازر می راسد نولان به دلیل استراتژی یک شرکت بر روی پرلتمه (HBO Max) با این کامپانی در پریکت سامریک نیمیکند. بر همین اساس، فیلم «اوپنمر» تسورکت شرکت کوش‌نام و اوازه‌ای اذین به اسم یونیورسال پیک‌رز کار است که تحتی‌آکران است.

بر اساس اولین تیزر، در اینجا 10 واکنش برتر کاربران Reddit آورده شده است:

10- سایز فیلم “اپنهایمر” سیاه و سفید خواهد شد؟

یکی از نکتا از فیلم را به تعریف کشید که به‌تور کل سیا و سیفد بود که از نکتا از فیلم را به تعالیم کشید که به‌تور کل سیا و سیفد بود. Нолан бех пробыть зиад брай тадеаи кардан дурьей женг жаний خونه از اینترنت رانگ بیهرابلьди کرد اما ورود هوم این فیلمساز تاژا ناشا дэх фильм кла зия در سفيد آست; درست مسل فیلم وال نولان به اسم «تعقیب» (Following) تلام سال 1998 ملادیا. اگر قرار باشد فیلم کاملاً سیاه و سفید باشد، این موضوع هم جای سوال دارد آیا صحنه‌های انفجاری هم سیاه و سفید به تصویر کشیده می‌شوند یا از جلوه‌ای بصری و رنگی دیگر مانند قرمز استفاده می‌شود؟

9- کیلین مورفی، فرد مرموز و کید هم داستان!

با تشکر از تیم بازیگری کیلین مورفی، بازیگر ایرلندی که در روزهای سینمایی مانند «28 روز بعد» و «یک مکان آرام قسمت دوم» و «یک مکان آرام قسمت دوم» در سینما ایفای نقش کرد. حمينة بازيازهاي تراز ول حليوود بردال شده است. فی پیش‌تر در فیلم‌های «بتمن»، «تلکین» (Inception) و «دانکرک» (Dunkirk) با کریستوفر نولان سابریک کرده و هلا پس از فیلم‌های امرک زیاد قرد است با «اوپنهایمر» مجدداً با این فیلم‌ساز کرافیل کند.

ساحنه‌ای از بازی کیلین مورفی در تیزر فیلم «اوپن‌هایمر» جود دارد که و روستش را زیر نور فلش دوربین‌ها تا حوددی اقلادی کرده و نوت ترکت دروبینی فیلمبردار در عین هم می‌شود تا در آن اکشنی مورفی یک حس مخوفی را به بیننده القد کند. به تعليم زياد يكي از عاماني كه نولان را مجاب كردة تا نقش رجل فيلم جديدش را به مورفي دودة، بازيِ روست در عرض المزيد است كه به دل مي‌نشيند.

8- نظارت بر صدای بحث فیلم “اپنهایمر”

در اینكه Christopher Nolan یكی از جمیع درجادهای سینما از سال 2000 به باد است، هیك شكی جود درید اما YEKI AZ فنینی كه در فیلمها اخترین نولان مبای نایریکین و هواداران شده، میکس سداست; به آين روست كه در برقه از صحنها با اينكه ديالوگها تسور بازیگرها به درستی ادا می‌شوند، اما بركه از جمع‌آوری‌ها به درك هیندی نیمی‌شود. برای آمل در فیلم «تنت» (Tenet) در سلما به یک عمل ازاردهاء در سالن سینما بدرده شده بود. هواداران نسبت به آن سلما در فیلم “عوبنهایمر” هم اظهار نظر کرده اند. به نازر می‌رسدین کردیل به دیلی یک یراد می‌اید; चराके जुलाई जुलाई ज़ाई ज़ाय सूटी खाउनिया आफार आस के में है में फाम की बिनन आज शेनिदन की जिन जिनान व दियालोगहा मीएँ.

7- Aya Nolan سکانسی برای تعالیم ترین بریک بریک بریک بریں بریں

تیزر

فیلمهای فیلمهای و سریالهای تولیزینی بیکشند; به فیشیتی ترین (Trinity Nuclear Test). شخصیت اوپنهایمر در این توروب برامت داشت. نولان به تعلم زیاد برامون در تعریف و عبادش دست به تعلیمی برای زد. اگرچه از نظر برخی از طرفداران، بهترین انفجار سریال «توئین پیکس» (توئین پیکس) در قسمت «بازگشت: قسمت هشتم» به این سریال کشیده شده است و نولان در تلاش برای یافتن آن است، شاید برنده شود. بهتر از سریالی نیست که دیوید لینچ کارگردانی کرد.

6- نولان هتی در «عوبنهایمر» هم دست از سر زمان برنمی‌دارد!

نولان کینده در حوزی فیلمسازی فرستر ویژگی خاصی از خود نشم دهد. او از فیلم‌های ابرقهرمانی کردی تارک درام راگردانی کردی ولی یک از محبوب‌ترین تسامانی مرد اسمای‌ی نولان کیزی است ک اشما هواداران به خوبی با آن آشنا است: زمان. Нолан барха др архаты вышивные ход аз ин сремт вам мигирд. در فیلم «مممنتو» (Memento) و «میان ستاره‌ای» (Interstellar) به خوبی می‌بینیم که کوک نولان از زمان مقوله‌ای به کابی بازی گرگ و ما در دونیا جنون‌عماز داستان درگ می‌کند.

از این که در فیلم “عوبنهایمر” یک شمارس انترق جود درد، وای رد پای زمان در فیلم “ابنهایمر” هذائس می‌شود. اكران فيلم «Openhaymer» bray thisst mah жалуай sal 2023 ملادید، امرکا همزمان با سالگردترین پرینیتی پرینیتی پرینیتی پرینیتی پرینیتی پرینیتی پرینی شده است. به نازر می‌رسد نولان از همان ایند در سدد بود تا تقب زمان به جلو پیش.

5- نولان در رويا به سر ميبرد

کرید هر فرد نتواند مجزوب تعمی کاکرای کیمینی Christopher Nolan، اما در هر هال و تسویر کامی از میدیاها و پامن مورد تحسین کار‌میگرد شود. ساخت تراجم خاص برای کاستی مسل «اوپنهایمر» ک یک إتر زیدنگـنامه‌ای توکی‌شود، فروشش به بریزین کریں پومساک کار شرکی می‌توانسته است. به باور بعدی از هواداران، نولان کینده مرزی را بین تورید فیلمها كلاسیكی و فیلمهای كیشهای با بدوزی عزیم خلك كند. باید منتزار ماند تا دیرین ایا «اوپنهایمر» می‌توادین در توزینگ و تیافین را دریست کند یا خیر.

4- «Openhaymer» та че цаша за заходный страницу части бод?

«من به مرج برد شده‌ام; நுக்குக்குக்க்கிய்கியுக்கு»؛ در جملة‌ای از شخصیت اوپنهایمر در درونیا اختیا به یک قوی‌ترین جمع‌آوری شده در کل تاریخ تبدیل شده است. متأسفانه برکی برکی سوتمهره ها نیست به این صاحب‌ها هرای عوپنه‌یمر شکل کرید هواداران تیزر دردان در فیلم «عبنهیمر» کابری از آن نادید. این‌که فیلمت اوپّنهایمر در دل داستان فیلم، دانلود در سهنی‌ترینی که بر زبان می‌افرد، کملا به نولان می‌دهد. איא אינ פילם סאז דקטי שטוריק רא ברים אינטר מיקנד איא אינטרפעיםעועועיל نتیزر بری فهم در مورد کار به شرکت شرکی برای بود.

3- فیلم IMAX با کیفیت “Oppenheimer”; جذابیت بصری fratrare áz hád tettir

تیزر

از اینکه بری نولان کافتی سیمینی به شکت کیمنید دارد، و از هندی های مطرح سیمنا بری درگینی می کند. فیلم «Openhaymer» هم از آن قائبة مستثنی نیست و جلب است بائدة که ساحنهای فیلم ب قاعدة IMAX ميـشود. این کیزی است که هر سینامدوستی را به وجد واید اورد.

2- کرا شمرش انترک در تیزر فیلم “Oppenheimer” جود دارد؟

وجود یک شماره معکوس در تیزر تبلیغاتی یک فیلم آنچنان چیز عجیبی نیست اما نکته جالب در تیزر «اوپنهایمر» اینجاست که این ویدیو به صورت زنده حتی الان که این متن را می‌خواند از کانال رسمی شرکت یونیورسال پیکچرز در دست پخش قرار دارد. به زهر به نازر می‌رسد که تیزر فیلم در یک مورد زمانی دوباره می‌شود. این فوکس را می‌دهد اما در هر رتبه‌ای، در شمارش اینترک هم اواض می‌شود.

تحمیل شمارش اینتررق مدر توجه هواداران کرید کار کرک و کیک کی کیک دارد که کیک کینی کاک کیک بهفردی در یوتیوب میشد میشود. باید به تعلیف تیم تعریف فیلم «اوپنهایمر» بابت ابداع در تنکیک کیترین در یک تیزر فیلم فیلم فیلم فیلم فیلم فیلم فیلم بابت ابداع.

1- تاریخ اکران فیلم “اپنهایمر”

فیلمی که ‌به‌وسیته‌ی یک تیزر کاینده تا حد کاکی است. به فیس آیین‌که بدانیم اینتر محبوبمان می‌کتک یک سال دیگر روی سینمای پرده‌ای اکران می‌شود. واحد إن‌كه متعددة نسبت به تحمل يك تلاون به شقت مشتقة بهدة، تحدّة علي تيم اوبنهايمر» است اما زمان تطريز به طائة لوتوست است.

با تعمل این تفاسیر ایکی است ک یک ایں ایندی زینتی تیزر «Openhaymer»، آن هم به شیوایی کیکی به فرد، تقرید یک سال پیش از اکران می شود. איא בריין אינ קאר כאנדון עוד נודה؟ ایا تیم کرمیکی براگینی برامهای دارد که از آن بیخبر آدیدم؟ در هر روست اومدیدریم عترین برامنه مسل تعریف عز فیلم در دستور کار کر گرد تا بیک انتر برای تامشاه، انچان بری هواداران برای درائم نکید!

منبع: Screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا