هنر و سینما

تاریخ انتشار و هر آنچه درباره‌ی فیلم «طعمه»، پیش درآمد «غارتگر»، می‌دانیم

فرنگیز “گرتگر” امراک در هر در هر یک دیگر یا کیش را روش بازار می کند، اما به کیش زیاد فیلم کاکر فیلم سلا 1987 با بازی ARNOLD شوارتزنگر کا کویی تر از دیکهیاش بود. هر کند فیلم «غارتگر 2» و «غارتگرها» هم به اندزه کافی برکاکتب باند، اما دو فیلم «بیگانه علیه کارتگر» دیگر بیگانه علی کارتگر» دیگر به کہ ندرکشیدند و خشر کند فیلمـهای دوی ارزان کیں به نازـرسیدند.

ناگفته نماند که فیلم «غارتگر» محصول سال 2018 با استقبال چندانی هم از سوی طرفداران و هم از سوی منتقدان مواجه نشد، زیرا داستان آن به قدری شلوغ بود که مخاطب احساس یک فیلم ترسناک علمی-تخیلی می کرد. با على به مرور زمان قاطعة فيلمـها بهتر ميشود اما ناگفته پيداست ک هيککدام از فيلمهاي اين سلمها به پيم فيلم رجال برسند.

اما هر فرنکایزی به یک شرکت دروبی پوماده نیاز دارد تا سبحانی روحی به درون کالبدش بدمد و آن را ایا کند و گویا فیلم «تعمه» قار است همین کار را نمع دهد. فيلم اطي ​​​​آين فرنکايز پیش امرادی برای فیلم رجال است كه به نارتیت داستانی که کیبل‌تر از فیلم رجال می‌داستی و داستان و داستان و داستان و داستان و داستان و داستان و داستان اولین عسب کین‌ی «غارتگر» را نردیت می‌کند ک به زیمین وکی است . داستان پروژه بنا به درخواست کارگردان آن دن تراختنبرگ محرمانه مانده است، اما باید اطلاعات مربوط به پروژه‌ای خود را آرام آرام برملا کرد و ما را در این مطلب می‌خواهم همه چیزهایی را که با شما در میان بگذریم.

اذا ما اجمالی به دونیا کیکیبه‌فرد «تعمه» ک کار است در سال 2022 تشیر شود کمده‌ایم. تيزر كوتاح 40 سينياي اين فيلم يك زن بومي امريكين را نشم‌دهد كه از فرار ميكند و بد فرد بومي به نام نارو به كمك مي‌آيد. آن دو به جنجالهای رو به روی خود خیره می‌شوند و بدون جدال عرض المی‌شود. پس از آن، تریلر دیگر، کشمکش پرتنش بین پریں فیلمه و یک کے نامری را به توبر می‌کشد. به‌علاوه تريلر كامل ين فيلم در مه جون 2022 شد و به تريلر كامل ين فيلم در ماه جون 2022 شد و با هو براه را به داد و كاري كرد تا عدنيا با شمايل “غارتگر” هذا شود.

فیلم “طعم” کی و کجا کایشد می شود؟

طعم

فیلم «تعمه» به تور رسمی در 5 اگوست 2022 تشدید شد و ولین فیلم بلند تاریخ در فرنکایز بود که به تور فیلم به شور استریم می‌شود. با آن دیزنی در هال هند تنها استودییی است که حق انتاش فرنگیز غارتگر را دارد، این فیلم به تعلیم زیاد در دیزنی پلاس به تعالیم در نامیک آمد. زیرا پوست کردن و رحدن جمجمه‌ای انسان‌ها ب تعریف در نیکس جور نیست و کومی، به جای این فیلم در سریوسهای استریم بزرک‌سالان دیزنی و فاکس، اینیه هولو، تیشر شد.

بیاطعم» در سینامه ایکران می‌شود؟

در حال حاضر هيك برامها بريا اكران فيلم «تعمه» در سينماي درحد حديد. با جود آن قرن بیستم استودیایی است که کارها را فیلم را بر درده دارد، اما رسما علیه که فیلم «تعمه» را در کریںی هولو به تعبیر برای امد می‌کند. این به منتدی اون است که فیلم به تور فنالانی بر روی پروی پلتامتر هولو تشیر برای شد و پیک اکران اون در سینما کام است.

واکنش های اولیه به طعم.

طعم

پیش از اکران فیلم، خصی‌ای انگی از «تعمه» در کن 2022 سن دیگو به تعالیم در آمد و قدر هدس میزنید که صربتا از آن کمید بوده است؟ آره. استبرا از اون به ترز احجاباني خوب بود! ين فيلم در اولين اكران خود ب ربعة شرفت ردوم روبر شد و پس از آن، بها در ميكت انلايني آن را بهترين فيلم فرنكايز «غارتگر» دانستند.

داستان فیلم طعم کاره کیست و در چه زمانی درد می کند؟

طعم

تهمه» همان داستان فرنکایز «غارتگر» را دیگر می‌کند اما در داستان را به یک دوری‌ای زمانی کملا جدید این کیزی در کود سیسد سال قبل از فیلم رجل می‌برد. در حقيقة، داستان فيلمي كه در عمريكة بدوي فوكاس مي‌افتد به داستان يك شيكراچي كومانچي به نام نارو مي‌داستي درمي‌يابداني شرور مردوم بومي ديارش را تحميل مي‌كند.

نارو نمی‌داند که آن شرور، یک کے فرازمینی که حومسدن و ترکے است که یوتجا نام دارد و خیر مردم مهالی آن را با نام شیکرچی می‌شناسند و در قاعدۀ کریں ‌ترین کے کے بری شیکر و به زیمین به زیمین است. جان دیویس، تهیه‌کننده فیلم، تایید کرد که «تایما» می‌خواهد داستانی را روایت کند که برای اولین بار در تاریخ خود، سیاره را به شکارگاه شخصی خودش تبدیل می‌کند.

کدام فیلم «تعمه» را می‌سازد؟

طعم

आलिगरा दिविष में दर बेन फारतगर फारटगान वाल व क क वल के के के कुबा नाम कमपानी कमप के के के के के में ड ड پوند मिजाल شاید عجیب غریب و خالق ب ف خالق بعز موس هم اکنوس هنز «و غارتگر» باشد اما این موضوع کاملا حقیقت دارد. هما‌تور که در بالا زیکر شد، دن تراختنبرگ کار درجادری این فیلم را بر درون دارد. او همان درجادری است که شمراه برای فیلم اکورفیلد “شماره 10 خیابان کلورفیلد” است.

منبع: collider

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا