هنر و سینما

6 درس مهم که از سریال انیمیشن «مستر بین» یاد می‌گیریم

به مدت 30 سال به مدت 30 سال به مدت 30 سال به مدت 30 سال، فرائر از درفس‌های فنری، زبان‌های كمدی «مستر بین» (Mr. Bean) به دست اورد. اولین برنامه «مستر بین» از 10 دی ماه 90 آغاز شد.

با جلب توجه بینندگان و تحسین‌ها، در فیلمی با تیفین «بین» (Bean) به درجادری مل اسمیت در سال 1997 با بازی Atkinson, Bert Reynolds, Peter McNicol, Pamla Reid, Sandra وه و حریس یولین شکشد. این کمدی در باکسافیس کیں فوک‌تدردهای داشت و بیش از 251 میلین دیلار در کود بهدیںی 18 میلین دیلاری خود کسب کرد.

یک دهه پس از اکران «بین»، Atkinson در سال 2007 با دیگه‌ای به نام «مستر بین» به این نکش کوکه. این فیلم به درجادری استیو بندلاک، مستر بین را در یک سفر فیلم کن درمی‌آورد می‌دهد که ناخسته سر از فیلم فتستیوی کن درمی‌آورد. در آن فیلم یما دو کان، مکس بالدری و ویلم دافو نیز به یفای نقش برحدند. این فیلم نیز مانند فیلم قبلی است و با بودجه 25 میلیون دلاری فروخته شد.

سریال «مستر بین; سلمه‌ی عنیمیسی» (Mr. Bean: The Animated Series) در سال 2002 در پی موبایتها برامه‌ای ورجینالش شید تا نازر عندین جوان‌تر اسمابیمند به این فیلم را به خود جلب کند. از زمان للایا، در سلمه‌ی عنیمیسی با مرد سه‌لنگار مدیری هم به شرح استریق سریال رضایی است. مستر بین تحمیل با تدی، هم‌خانه‌اش و همستان دوستش (که تکان نمی‌خورد YA کیز جدید نیمی‌گوید)، مسیر جندی‌اش را تی‌می‌کند و نزدیک می‌کشد تا صاحبخانه شرور، خانوم ویکت و کامی تک‌کشم حریکش سکراپر را گول بزند.

از اینکه روان عتکینسون دیگر اسفای‌ای خاصی به یفای نکش در فیلم‌ها و سریال‌ها دریده، از بد تنه شید هوزور این کیں در سماوی انیمیسی است. به تطبيق يك بازياجر، و مسليتا در نقش‌هاي عتيني نيز درخشيده است، اما فركتي كه اطكينسون از آن به تطبيق «كودكي در بدن يك مرد بالغ» ياد كردة است، به شمسورترين نقش و بهد. روان اتکینسون ایکنون بیش از سه دهها است که آن نقش را بازی کند و باد از بازی در سریالهای کوتایی ورجینال بادا در دو فیلم سیمینی ک در بالا به اینها از کیدم درب آن نکس را بازی کرده است.

اتکینسون در صحبت با رادیو تیمز میگوید ک ایفای نکس کریں فیلم انقدرها هم ک به نازر میـرسد بری و امتبریت نیست:

برای من سداپیشگی این شرکت اسانتر از بازی است. من از بازی در نکش و لهدا کیدی نیمبرم. مسلسلی سنگی که آئین نکس بر دوشم می‌گورد کندان کوشایند نیست. آن را استرس‌زا و تقتی‌فرسا میدانم و مشتکان متازر پیان آن اشتم.

بازی در نقش مستر بین برای اتکینسون لهدیبکش نادیدہ، اما به نذر می‌رسد که این بازیگر به دلیل موبائت جهانی‌اش به این کیکتی کشیده شده است.

அக்குத்து மாட் பிரியை மெரை மர்ராக்்காட் பிரியை மெரை மர்ராகட் अध्या भाष्टा भाष्टाने है। تعليقة اين است كه كمدي همه جوره و در هر ستنيه هتي بين‌ثناثون مواقع بوده است.

Аткинсон очень седапишги «мстр бейн» را در این سریال Animesi bar dar دار. در تول شش فسل بین سال‌های 2002 تا 2022، این سریال در حال حاضر از 130 تصویر تصویر شده است. آذا در آن برنامت، اتکینسون گفت ک رکیں سریال کمدی کلاسیک «بلک ادر» (Blackadder) مسیلینتا غیر ممکن نیست، او اذعان داشت ک روگیں همان فیلک برامه ای پرایل است. و تعلیم داد: «این دیکین می‌دانم خوشبینانه است و می‌دانم در مدر زمان ترازین آن حدس نزنم».

در تول سالها، هر دو رایل سریال و انیمیس «مستر بین»، نه تنها را ب ساهنها کیترین کود در هر قسمت میکدند را در هر کسمت را نیز کردند و در درسهای مناندار را در زیدن به ما اِــــــدند:

1. horf bizen کمتر و اکشن بیشتر

آقای بین

نه کاک در فیلم کمدی رجال، بیاک در سریال عنیمیسی، کومست نادری جود دارد، که مستر بین به روست شفاهی افکر خود را می‌کند. مستر بين با جودة حالة فيره، حقيقة بدني و صداهاي افتفتتونتندي‌اش ديالوج‌هاي فرنتي داشت. ما که در فیلم و در انیمیزی هایش اقبل می شنویم که و زمزمه می کند و همین مسته می شود که شینیدن صابحته ای بازیگر روان اتکینسون در زیدنه بریہ کا شوکه کے کے می شود.

مستر بین نصوتی کلاسیکی کرکیتی است که می‌توادنی در هر جلییی و بدون نیاز به ترجمه خانده‌دار بهد. हैत्य बुडन कलाम، مستر بین کند افکر و کود کود را در هر شیشتی با کارها که کند کند.

2. دوستی ها گہے در گیر کریں ترین شکل میگریند

استاد انیمیشن بین

تدی یک خرس اوروسکی کوفیهای تیر با کشمهای بونکهای و دست و پاهای سوسیس شکل است. در تول کل سریال، تدی ابعد می‌بیند، نصف می‌شود، YA به روش‌های بیشتر شکل کود را از دست می‌دهد. با جود إلى تدي يك شي بيـجان است، به تعليق المحمدة دوست مادامـالعمر مستر بين ميشود ميشود. سلسائی مستر بین و تدی به ما تابیت می‌کند ک هتی یک‌ترین زوجها هم می‌گناه کوی‌ترین بین را بین خود بوگود اوند و دوستی‌ها که به غیرمحتمل‌ترین شکل‌ها به وجود می‌آیند.

3. در هر کردی کنار دوست بمان

انیمیشن سریال مستر بین

تدی مستقبل است که یک اسباب-بازی ساده و مقاد به نازر، اما برای مستر بین، هس دیستی‌ای که تدی به و قابل بازی نیست و و و آن را با دونیا اواد نیم‌کند. تدی بیجان است، اما بین وانمود می‌کند که زیندا می‌کند و با آن فرد می‌کند، تا کیدی که برای دفع از و در کلدرها و در هر کلدرها و در هر کردی هوزر وجود دارد.

4. روسقةتت را بزیرو و از کے کے او را آزردی کن

مستر بین سریال انیمیسی

در انیمیس سریلی، مستر بین به کنگی‌هایش، به شاهب ساهیکان‌های شرورش اسبلی‌ای کندانی دهرد. از کا که و حمده دوست دارد امویت بریکش تامیز دارد و بدون مشکل بهده است، که می شود با و همنزر و کیست. اما مستر بین به ما عمد که من هر یک از ما، و همچنین روسقة می‌کند. و وکتی می‌داند روسیک می‌کند، به برایشی از این که آه‌بی را به آن‌ها وارد کرده عزرکی‌ها می‌کند.

5. یاد گرید کاکر از کارکوب امل کیند و کرافتیاسی به خرج دیگی

آقای بین

مستر بین علیک کے کے کے کے و پا کلفتی و کمحسله است، در سرهم بندی کردن و خلک بیرہ کلفتی کلفتی و کمحسله درد. ازم، كرافيو و فولائي و در تعليق با هر تحميل و جهاد مي‌دهد به شهده كه مي‌بعد دست ابيد و به ليكنكش مي‌دهد.

6. ساده‌لوح بدون و رحده بردان از زیبا به قدادلی آن هیک اشکلی دهردی

انیمیشن سریال مستر بین

مستر بين به خاطر شيطنتهاي شوخشانه‌اش و تعليق در شاد كردن با روهده‌اي شوخش معروف است. او به ما عمد که می‌توانست بگوید که می‌توانست بگوید، کیلید شاد مردم است و من می‌گویم که در دستان کرونت می‌روم. را دریم.

منبع: پرسشگر

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا