تکنولوژی

تاریخ عرضه نهایی اندروید 13 فاش شد

تاریخ انتشار نهایی اندروید 13 اعلام شد. اما پیروان اخبار فناوری با چنین حدس و گمان هایی آشنا هستند. با ما همراه باشید تا در مورد داستان بیشتر بدانید.

در دنیای فناوری، انتظار انتشار یک داستان یا اطلاعات محصول چندان دور نیست. این بار بر عهده گوگل و سیستم عامل محبوب آندروید است که در مورد آن حدس و گمان ایجاد کنند. شایعات در مورد تاریخ انتشار نهایی اندروید 13 زمانی آغاز شد که گوگل پیش نمایش اندروید 13 را زودتر از حد معمول منتشر کرد. بنابراین، بسیاری فکر می کردند که گوگل قصد دارد اندروید 13 را زودتر از همیشه منتشر کند. با این حال، طبق یک مطالعه اخیر، این درست نیست.

اگر اندروید 13 در ماه آگوست عرضه شود، تعجب نخواهیم کرد. اما بعید به نظر می رسد که اندروید 13 تا قبل از سپتامبر منتشر شود.

آخرین تاریخ انتشار اندروید 13

ماجرا از این قرار است که گوگل به تازگی بسته امنیتی ماه آگوست را منتشر کرده و جزئیات آسیب پذیری دستگاه های دارای اندروید 13 را توضیح داده است. در یادداشت این بسته گفته شده است که با وجود انتشار بسته امنیتی آگوست، رفع باگ ها و آسیب پذیری ها در بسته امنیتی سپتامبر منتشر خواهند شد.

تاریخ انتشار نهایی اندروید 13 اعلام شد

گوگل اولین نسخه اندروید 13 را در فوریه گذشته منتشر کرد. علاوه بر این، اولین نسخه بتا یک ماه زودتر از حد معمول در دسترس کاربران قرار می گیرد. در حالی که اولین نسخه بتا همیشه در رویداد سالانه I/O منتشر می شد.

بد نیست بدانید که گوگل چهارمین نسخه بتای اندروید 13 را برای گوشی پیکسل 6a منتشر کرده است. این بدان معنی است که ممکن است نسخه های بتا بیشتری وجود داشته باشد. زیرا اگر اندروید 13 آماده راه اندازی باشد، نیازی به انتشار نسخه بتا برای گوشی 6a نیست.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد تاریخ انتشار اندروید 13 چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید همان به اشتراک بگذارید اخبار فناوری با ما همراه باشید.

منبع: Android Police

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا