هنر و سینما

جایگاه جاودانگان در فاز 5 و 6؛ تشریح آینده‌ی دنیای سینمایی مارول

کوین فایگی پس از گومه‌زنی‌های براول اینده دونیا کیمینی مارول، برنامه کامل فاز 4 و 5 و هم‌چنین سه فیلم از فاز 6 را مترح و نصف کرد. ‏‏ پس اینده آن تیم در حماسه کندجهانی کومید که می‌خورد؟

دونيا سينيمعي مارول با پياين فياده حماسه بي‌نهايت، با فاز 4 خود جلو رفت كه داستان كودان خوديهاي رازيد داد و كاهونين، شروران، كنگون و كشورهاي را كرد. با این حال، فاز 4 كمی نام و به نازر می‌رسید، اینده دونیا دونیا سیمینی مارول نامشك بود و آئین ابهامات همـچان كروہ جاودانگان به شكل جدی جود دارد.

The original team of revengers در فیلم «جاودانگان» به درجادری کلوی جائو کرد کرد. إن تيم بيش از هر تيم عديه در دونيا سينمعي مرول درد درد. جاودانگان مجاناتی شهد ک تسویر یک سلستیال به نام اریشم سکته و قرنـها پیش به زیمینه شدن تا از آن در برب دویانتها، همتایان شایتانی خود را کند. دویانتها سكبت عدن و جاودانگان روی زمین مندند و منتزار سیمی بری کیں به خانه بوند. أنها در آن مدت به بشرة كمبير كردن تا تعليمة ليبيدة، بحث ذهم نكردند كه در عنها عنها املام كند. جاودانگان چندین دهه بعد پس از مرگ رحبرشان، آجاک (سلماهایک) و با کرکزی دویانت‌ها و با کُری به یک احرالزمانی به نام «زوهر» که هول تولد یک سلستیال جدید به نام تیاموت در کرکز زمین با همت می‌شود. जावदांगान बाजमंदे मुवाच शुदान जोड़ोड तोलडे तिमुट र गरेंडन. تیم به دو گروه تکیم شد و فیلم تماشاگران را با یک عنه بهو رها کرد.

در پایان «جاوادانگان»، سیرسی (جاما چان)، فاوستوس (برایان تایری هنری) و کینگو (کامیل نانجیانی) تصمیم گرفتند زمین یا خیر را نجات دهند. در آن هین، تنا (Angelina Jolie), مک‌کاری (LOREN ریدلوف) و دروگ (بری کیوگن) زمین را در DOMINO ترک کرد و ب اروس YA همان استارفاکس (هری استایلز) روبرو شیدن ک YEKI دیر از جاودانگان بود که پرید کرد تا در ব্যাত্য বেক্তে অধান ব্র্যান বেম্যান ব্র্যান বেম্যা. «جوادانگان» با فیلم های قبلی دنیای سینمایی مارول متفاوت است و دنیای سینمایی مارول متفاوت است. بر آئین، کیبت جاودانگان در بھیگی پرامناهی حماسه کندجهانی، اینده انها را کاودانگان نیز برایت کرد.

आया «जावदांगान »

جاودانگان

मारोल बर्य र्ड या विश्वार साथ जर्य र्ड या विश्वार साथ जर्ायहा सावार साथ जर्ायहा. فیلم «جوادانگان» به دلیل لحن تاریک، سرعت کند و دیگر عناصر مورد تحسین منتقدان مختلف قرار گرفته است و تا به امروز به عنوان کم امتیازترین فیلم دنیای سینمایی مارول شناخته می شود و مضامین و جلوه های بصری آن و تحمیل فی كلمة های آن سریدك كردن.

«Javadangan» در گیشه بهتر از فیلمــــــی دونیا سينامی مارول در فاز 4 امع کرد اما آين سبام به تنايه بری ساخت ديگه کافی نوبود. رایان و کاز فیرپو، فیلمنامه‌نویسان «جاودانگان»، پس از آنتاش فیلم، اسیاول خود را به ساخت سریال پیش‌درام بری دیزنیــلاس کردی اما از زمانه لیاهای هیک بہہہے ہےہے

فایگی در آئین مدت کرد که و تیمش بری کریں میں شرکت عروس و دستیارش، پیپ ترول (با ساید پاتون اسوالت) ایکیزهزده است. அத்தை இன்மை ஜு஡ுக்கு நுட்ட்டு निस्त هنوز عمیدهای جادی به ساخت «جاودانگان 2» جود اما کید زمان گید تول کشد تا بینندگان از اینده سرسی و همورانش اینگ شوند.

अधिया जावदांगान दर दिगर फिलेम्हाय ज 5 و 6?

جاودانگان

ستوديوي مارول در سال 2022 با دست پر به سالن كاميك‌كان سن ديگو اختبار و كوين فايگي همان‌طور كه ​​تنتير مي‌رفت، سورپايزهاي جادي بري به سباگا تكلته داشت. فایگی در تول این پنال بیان کرد که فاز 4 دونیا سینامی مارول با «پلنگ سیاه: واکاندا بریا حمد» به پیاین باین ریست و «مرد مورچه‌ای و زنبورک: کوانتومی» فاز 5 بود.

او همکنین میزرد داد که فاز 5 نیر من فاز 4 از فیلم ها و سریال های تولینیزی تصویر می شود و به نازر می رسد که هیک فاکسی در آن جود درید. فایگی در اختر نیز سه فیلم از فاز 6 را کرد کرد کد دو مرد از انها اتره گرگی شرک کہ که حماسه کاندجهانی را به پیاین میـرساند: «छ़र शुगागणी», «आंत्कामजूयान: जंगहाय अक्षण» वा «अंत्कामजूयान: सेल्से कंग».

این ساحبتها گودانگیز باند اما اواء نامـهای کریں کے کروہ جاودانگان در پرامهای فاز 5 و 6 مارول غایب ستحد. بازی باز هم مجموعة هوزور انها در برکی از این فیلمها جود درد. فیلم هایی مانند “نگهبانان کهکشان 3” و “مارول” بخشی از جنبه کیهانی دنیای سینمایی مارول هستند و ممکن است به ابدیان اشاره داشته باشند. البته این امکان نیز وجود دارد.

هوزر جاودانگان در «سلسله کنگ» و «سلسله کنگ»

جاودانگان

حماسه بی‌نهایت در دو قسمت «انتقام‌جویان: بازی پیاینی» و «انتقام‌جویان: جنگ عبدیت» تقصیم شد. حماسه کندجهانی نیز همین است را با «انتقام‌جویان: جنگ‌های اکسول» و «انتقام‌جویان: سیلسی کنگ» دیگر کرد. جزئیات فیلم بعدی انتقام.

جاودانگان اجازه نداشتند در مشکلات انسان‌ها باشند، زیرا تیاموت برای به دنیا آمدن نیاز به مقداری انرژی از انسان‌ها داشت، اما حالا با توقف تولد او، این تیم ابرقهرمانی می‌تواند به بقیه بپیوندد اما پیش از آن، ابتدا نیمی از تیم باید نجات پیدا کند و اروس باید به دردی به بینندگان شود شود.

شوالیه سیاح در فاز 5 و 6?

جاودانگان

अधा जावदांगान टाना फिल नुबोदन नुबोदन वित (कीत हरिंगतोन) निजे यीकी आज कााकाकाकाकाक के बाम शोवाली शिया बहा बहा शुदा शुदान शुदान शुदान शुदान शुदा शुदा बहा बहा बहा बहा बहा शिया शियाली शियाली शियाली नाली नाम नाम नाम नाम नाम नाम नाम नाम बाम बाम बान के ब के क क काकाक. دین ویتمن در کمیکها، پس از مرگ عمویش به شوالیه سیا می شود. عموی دین لابس ابرقهرمانی و تیغ ابنوس، شمشیری را که مرلین و پرسی آن را از شهاب‌سنگ استارستون می‌کند، به و می‌سپارد.

این شمشیر برای بریدن هر کیزی، به امری از مرگ ساحب خود و منحرف کردن هر جادویی است این همه ی‌ها بهای گزافی دارد: تیغ ابنوس نفرینی را در کود جایدا و به ارامی را کاین را از اینها می‌کند و مشتر کوشوند، خونریزی. و مرگ می شود. این شمشیر در ساهن پس از تیتراج «جاودانگان» دیده شد، کیدی که دین لفاک کامشیر را باز کرد و کسد داشت تا آن را لمس کند ک بلید (مهرشالا علی) منای و شد.

شواليه سياح وصفيد جاودانگان و به دليل برنامش با بليد و انگه فوک فوک فوک دونيا سينامي مارول شانس تيرين براي کيں فاز درهاي 5 و 6 دارد. کسمت فیلم حلووین دونیا معرول بازی کرگینه شب (Gayle García Bernal) یکی از ترکی است که شوالی سیاها در آن است اما با سوایل بلید در «جاودانگان»، بازی شوالی سیاها در فیلم «بلید» و در نکهای فرای این است. وی به پیکه ای که دونیا ماورول در کابیایی می کند، می توادند در «انتقامـجویان: بازی پیاینی» و «انتقام‌جویان: سیلیک KING» به باگی هاکوین بیوندد یا این که تیم خود را به فراتبیعی دونیا مورول فراتبیعی (تیمان نیمشب) فرم.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا