هنر و سینما

چرا فیلم «جواب منفی» جردن پیل بارقه‌ی امیدی برای کسب‌وکار سینما است؟

حال که فیلمهای ترایل سیمنا دردان راکر اوفیلمهی را در گیشه می‌شکندن، کید فروش متعدر فیلم «جواب منیفیه» از جردن پیل این تعارست را به جود بیاورد ک فیلمها مولف‌مهور استودو خوبی ناکرید دادش.

سومین فیلم جردن پیل، ترجمه و درجاد تحسین شده در تعریف با دو ثلر پیشنش، «برو بیرون» و «ما»، کمتر از رستیکان کنگو کرده است. همچنین «جواب منفی» در اوو هفته خود 44:00:00:00:00:00:

با این حال، در جمع فیلم‌های غیردنباله‌ای که در دوری‌های منتشر شده، «جواب منیفی» پیرویزی اولیدی دارد.

تصویر 1

اغر فیلم‌های عرب یک سملوه و انیمیت استودی‌های بزرک را کنار لایکیم، در بین فیلم‌های غیردنباله‌ای که در اولیک 2020 اخران شد، «جواب منیفی» به یک روکر اوکافنیه‌ای جدید است. این فیلم از این نازر، هتی «برو بیرون» را هم می‌دهد، فیلم اول جردن پیل که در سال 2017 منتشر شد. تا اختر فیلم‌ی 22 جولیه، فیلم «الویس» از باز لورمن هذا منتدی اوفندلیه‌ی یکی از فیلم‌های غیرمنتظره را می‌داند، و هم با توجه به مدر نصرهایی که مد نزر دریم، یک فیلم مولف است.

بر اساس آمار منتشر شده از سوی شرکت تحلیل و تحلیل این شرکت، باز شدن “منفی” حتی از چندین محصول شرکت سونی مانند “شکارچیان روح: پس از مرگ”، “آنچارتد” (هاردو 44 میلیون دلاری) و “موربیوس” (39 میلیون دلار) و ترودون شرکت براداران ورنر مسل «جانوران شغوقانزی: اسرار دمبلدور» (42 میلی‌ندور) و «تلماسه: بکش اول» (41 میلی‌لیتر دیلار)، بهتر بوده است. فیلم جردن پیل با 68 میلین دیلار، یک بدوگی ی درد رو به بالا دارد. अधिक आन आना र हम बाइड काटरन क के “टलमासे” को एकान दालनहाय सिनेमा ، डर च मक है बह बह साीम साीम सार پوند शार پوند शार پوند शार साय बहाय बहाय है है है है है है है है है है है پوند सिनेमाय सिनेमाय सिनेमाय सिनेमाय “

موفقیت سومین فیلم پیل در گیشه از این نازر قبل تجریه است و در دیر همتایان فیلمسازش، کارنامه ای کاندان عزیمی درید.

تنها یک اختر فتح‌ی «جواب منیفیه»، از کل فروش درینی «داستان وست‌ساید» استیون سیلبرگ (39 میلون دیلار) و «پیتزا شیری‌بیان» پل توماس اندرسن (17 میلین دیلار) است. ين دو فيلم در دركسبير 2021 اكران شدن و راقبي قدري كون «مرد عنكبوتي: راهي به خانه نيست» دردن ك در كريستمي كريستم، كيشه را به تسکير خود درورده بود. «وونین ازگ او« روزی روزگزن نه »کوئنتین تاریمن را میلیون دلار) را پشت سرد که سال 2019 اکران شد.

تصویر 2

کرید آین دربا متره شود ک «جواب منیفی» از نازر زمان اکران بخت یارش بود، وقتی روی پرده بود که با اکران درکه‌های «ثور» و «مینیون‌ها» بود در مه جلوی شیدن. از آنجا ک در جامعة شرول 2022 نظر فيلمـهاي پرسروسدا نيشر از همد است، آنتير مي‌رود «جواب منيفيه» از نازر سمهونه فروش به سريني پراب با «مرد ازاد» این فیلم اكشن كمدی كه برای بازی ریان ريانولدز در سال 2021 اكران شد، موقعيتي را در پيش گرفت چون “گشت وگوگ در جنگل” و “جوكهي تودادك” را سبت دهد. البته دو فیلم روی اکران است.

پس از مذاکراتی که انجام شد و مقرر شد مهلت اکران فیلم به 45 روز و حتی در مواردی به 3 هفته برسد، شرکت هایی مانند دیزنی و برادران وارنر سرویس استریم تنشر کند و تعالیم دوگانه. هم روی استریم) را کنار بکند.

تصویر 3

پس از اکران دنباله‌های «Baby Raees» و «Halloween» در سال 2021، کمپانی یونیورسال تصمیم گرفت فیلم‌های کوچک‌تری مانند «Baa Man Kopai Kon» و «Atsh Afroz» را اکران کند.» ادامه دارد.

به همین رود، شرکت‌هایی مسل فوکوس فیکرز هم همین روند را در مدر اترک کود به کار کرد. कमला है। हैट ब؟

شرکت گزیده‌کاری مسل اَ4 ک همین فیلم «همه‌کیزہمہہہہہہ‌بارہ» را با تعلیم جدید اکران می‌کند، فیلم کمدی بدنه‌ای را در پنجمین داستان در نوبت اکران دار. فیلم «همه‌کیز همه جا‌به‌یک‌باره» برای یک آشتینیکی هنری گزیده‌کار مسل ای‌24 بود، ولی اوکافنیه‌ای کامه کمه‌ای داشت و کم‌کم در شرکر کیشر به درازی امراد و در سینمای هم شد. این نیات را باید در نازر دادک ک «جواب منیفی» از همان ایکران ایکران بدوده ای کوبدی کوبدی از تربی استودی کندوگ کرد.

کشم‌ندز اکران فیلم در اینده بیشتر به سمله فیلم‌رسروسدای بروسدای رجال بهده بهد، ولی «جواب منیفی» این را زیدا می‌کند که پیک می‌کند فیلم‌ها غیردنباله بیشتر فیلم‌های غیردنباله‌ای پیک فیلم‌ها بین‌ها فیلم‌ها را پریلها و سالن‌ها را پرونق نکهد.

منبع: تنوع

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا