هنر و سینما

10 انیمه که دوست داریم فصل دوم‌شان را ببینیم

حودا یک ماه پیش بود که معمور عنیمه‌ای «افسانه‌ی وین‌لند» با یک تریلر رسمی کردی در داستان خارق‌فردهایی وایکینگی بری فسل دیگر هم رضی بود. همه‌ی انیمه‌ها اینقدر کوش‌شانس‌ نیدین ک توریدشان تا سال‌ها رمیده‌ها. انیمه‌های زیاد آتینی هم دریم که هواداران با شمستی کشم تنزیر فصل دوم دارند.

برای بیگی انیمه ها، فصل دوم غیرمکن به نزار میرسد، ولی برای بیگی دیگر، تنها زمان این است. شش سال تول كشيد تا فسل دوم انيمه‌اي «جنـگير ابي» نيشر شود و هواداران «حانتر x هانتر»، هشت سال باد از پاين فصل اول، اوما منتزار فصل دوم منده‌اند. ولی برای بیگی انیمه ها اسلا برامان‌ صاحت فصل دوم‌ جدید درید، سرف نازر از یک داستان‌شان کاکد شیستانی رضیافتن و ساخت فصلی جدید بهده.

10. رتبه پادشاهان (رتبه بندی پادشاهان)

رده‌بندی पाद्शारान

 • کارگردان: یوسوکه هاتا، ماکوتو فوچیگامی
 • سال: 2021

انیمه‌ای «رده‌بندی پادیشان» سال کیں به یک‌باره از راه ریست و همه را عبدالیکر کرد. در آن انیمه‌ای بامزه، شرکست بوجی که بدون اینکه خبر دل به بارها و را غارت کرده‌اند، می‌کند کود را پیدا می‌کند و پداشه بارزشی بهده.

این انیمه بیگی وقتها بھڑانه بشده، ولی مرگ و میر جادی در آن است و همین مستد میشود بیکی جاها کیلی تیر شود. با جود اینكه «رده‌بندی پایشاهان» توری به پیاین ریسید ك می‌شد آن را پیاین اختبار در نازر گربت، ولی منگای آن اوم در حال آنتاش است. ویت، استودیو فی الموقع‌ی آن، در بدر منتدی سریال انیمه‌ از منگیه‌ای که کیفت از آن غیرممکن به نذر می‌رسید، کشه موافعک امل کرد.

9. ترایگان (تریگون)

ترائیگان

 • کارگردان: ساتوشی نیشیمورا
 • سال: 1998

. در آین انیمه، داستان خیلی خوب و قوی به پیاین رشته و داستان خیلیتهی هاید در همان یک فصل به روسلم می‌رسد. درست است، از بایکی جهاد، فصل دوم بعید است.

با این‌هال، «ترای‌گان» در اصل قیطنی از یک منگای نتمام است. به همین دیلیل، به می‌توانم به فصل دوم کرد فصل دوم می‌تواند یک نصیحتی‌تر، و یک رجال مجدداً از انیمه‌ای رجل بهده و هتی تَلَه کند داستان آن را به کے کے کند. قبل از بريا مجموعة در انيمه‌اي كون «كيمياگر تمام‌فلزي» از آنجا كه اين روند اجرا شد. یک فصل جدید برای «ترایگان»، می‌توادنی که می‌گوید

8. پسر خونی (پسر خونی)

पस्रक कोनी

 • کارگردان: شیگهیوکی میا
 • سال 2013

هم انیمه و هم mangay «پسرک خونی»، هم یک جواهر کمیاب بود. شرک می‌شود استاز کارلی بلاد، شرکت می‌شود استاز کارلی بلاد، شرکت کرلی برای آن را دوست نکهد، خون‌آشامی که اشیک انیمه و بازی‌های فیدویو است. و هذا در يك بردا از كامه‌هامه‌ها (اولين امله‌اي انرژي در انيمه‌اي «توپ اجدها») انجام مي‌دهد.

«پسرک کونی» تناه تنها یک فاصل داشت، ولی اینترینهای بریش بریش شکشد، و عوم کابری از فاصل دوم نیست. «پسرک خونی» داستان کتیبی دارد و فصل اولش هم کیبت کاکی خوبی بود. به همین دیلیل این که کرا استودی برینز بیس YA یک استودی دیگر به ساکت ساخت یک فصل دیگر برای این انیمه نمی‌رود، نیتی اویقی است. کیزی که مسلم است این است ک «پسرک خونی» کھا شیستای یک فصل دوم است.

7. دراگون بال سوپر (اژدها توپ فوق العاده)

دراگون بال سوپر

 • کارگردان: کیمیتوشی چیوکا، موریو هاتانو، کوهی هاتانو، تاتسویا ناگامینا
 • سال: 2015

مانگا “Dragon Ball Super” با قدرت ادامه می دهد و در چند سال اخیر دو فیلم اکران شده است اما هنوز اکران نشده است دوم نیست.

अग आस के स तोए तोए हूण बे शरुजान नरसिदेध के पा र बशंद बशंद व डोम डोम डोम डोम डोम डोम बाल सूपाल सूपा सूप है कैंड कैंड कैंड कैंड कैंड कैंड कैंड कैंड. اینیمه اینیمه مورو مورو به کت داستانی مورو مورو به قت داستانی مورو در حال هندر «دراگون بال سوپر: ابرقهرمان» کید استاش عتش هواداران «دراگون بال» را تا حدی سیراب کند. ولی کا جود جود یک فسل دوم عست است.

6. یونا، دختری با پوست سفید (یونس سپیده دم)

یونا در سبیده‌دم

 • کارگردان: کازوهیرو یوندا
 • سال: 2014

درست است که «یونا دختر سبیده‌دم» انیمه‌ای پرسروسدایی نیست و نیر محرده‌اش رکشد می‌شود، اما باید پـرفت که در انیمه یک قیبت علی بود و منگای شوجو مورد کیدت آن هم آهنگ YEKI از محبوب‌ترین منگاهی در آن منگ است.

«یونا دختر سبیده‌دم» داستانی زیبا با کیتوت و انیمیسی علیا است. یک انیمه‌ای فیدویو در سال 2016 بر اساس آن نیشتر شد، اما هنوز در مدر این سموره حق تمدل آدا نهدی است. حال که سالهاست بدون هیچ خبر از دونیا در انیمه می‌غزرد، هواداران دیر دلسرد شده‌اند. ولی هنوز باید اومدیر بود، که انیمه‌هایی با فیلم‌های زمانی تورینتر، به فصل دوم رشک‌اند.

5. بتوووم! (BTOOOM!)

بتوووم!

 • کارگردان: کوتونو وطانابه
 • سال: 2012

“بتوووم!” از آن انیمه ها بود که به یکباره زاحور کرد. شرکت پیرنگ و یدی راجل آن گلبی و خیلی کیلی به سلمه فیلم های «بازی های گرسنگی» به نازر میرسود. بها از ساهنی هایش دیگر از حد اغراک امیک شرکت، ولی در هر روست داستانی برهیجان و پرهیجان دارد.

این انیمه در سال 2012 به پیان ریسید و منگایش هم در سال 2018 به کار خود پیاین داد. امتیازات فاصل و تعلیم المتعددة ستحت. ولی با بدونگ و و انیمیسی فکر کرد، این انیمه با فصل دوم می‌توادنی یک کوک کے کے ہے ہے

4. هورمی (هوریمیا)

هورمی

 • کارگردان: Masahi Ishihama
 • سال: 2021

در سالهای اخرین، انیمه‌های عاشقان‌ها محبوبتر از قبل شده‌اند. یکی از انیمه‌هایی که نکش جادید در این هوریمیا است، «حوریمیا» است، انیمه‌ای عاشقانه‌ای ک پارسال نیشر شد و به یک ثلر دلنشین و دوست‌داشتنی بردید.

بها از هواداران منگای مروند قیمت از روندی ک انیمه‌ای «حوریمی» در پیش کرپ انزیری شهد، انها میتستاند بهتر است اسلا فسل دوم در انیمه سکه نهدی. ولی بیگی دیر خوش‌بینتر‌ستده و می‌تست‌داند فصل دوم کهوبی کوبی بود و باید واید اومی کیبت از مانگ رضاع بهده بود. हाल के मांगा दर साल 2021 به پیاین ریسید و فصل اول آئین انیمه همان سال شید شد، می توان امدید ساخت صفل دوم “Horimiya” کار کیلی زود را انجام داد.

3. شبدر سیاه (شبدر سیاه)

شبدر سياح

 • کارگردان: Tatsuya Yoshihara، Ayataka Tanmura
 • سال: 2017

فصل اول «شبدر سیاها» فیلمتریکہیہ و دوست دلکنی داشت ک در تول سہہ۔۔، کے کے کے کہہے کے کے ہوداران باز کردان. موبائب فزاینده‌ی «شبدر سیا» اومہ کے ہے ہےہے است، زیاسا در بہے کے کے اول کہ کے کار هم به شکل کہ کہ کہ کے کہ بود، کہ کہ بود.

هواداران منغای «شبدر سیاح» می‌دانند که این منگ به زودی به دنبال این می‌رسد. به از یک تعریف کوتاه، داستان بخس پیاینی به زودی تیشتر می شود. حال که «شبدر سياح» موسوف ساخت يک فيلم اقلام بدون نام هم دوزوج است، مباشرة تنها زمان است تا خبر صاحت فصل دوم على شود. அத்திய்க்க்க்குத்து हैट इन आस के डर साल 2024 उट फ़ल डोम सारम मिहोस. ता अन मुका ، मंगाय «शबा» हम बह पायान हूड खोड श स सा स.

2. سنپای دختر بچه (سنپای دختر اسم حیوان دست اموز)

бани горл сенпай

 • کارگردان: سوچی ماسوی
 • سال: 2018

«بانی غرل سنپای» هم آنیمه‌ای «حوریمیا» است.

بدون تبید، «بانی غرل سنّای» یکی از محبوب‌ترین انیمه‌های عاشقانه‌ای است که در سال کیش به تعریف امرده است. یک انیمه‌ی سینیمی دوست لکنی هم زمان پیش بر اساس آن نیشتر شد. हाल के एन समुण बह चैनिन मुबुबुबाटे के बेब बुद ुष स ، बाइड आस टितरय फ़ल ، चंदन तुल در قاعد، پیمان همین امسال یا کیں سال بید، خبرهایی از تورید فصل دوم به کوش‌ هواداران به ریسید.

1. شکارچی ایکس شکارچی (شکارچی در شکارچی)

شکارچی در شکارچی

 • کارگردان: هیروشی کوجینا
 • سال: 2011

«HANTER x HANTER» هذا يكي از محبوب‌ترين منغاهاي شونن دونيا بوده است. و اغر یوشیهیرو توگاشی ین‌قدر در آن وقفه نمی‌کرد، در منگ تا الان تمام شده بود. با آنهال، همه باید به کاکہ۔۔ کہ کہ دردان کے کند و توگاشی هم از این کاکہ مستثنی نیست.

«حانتر x هانتر» حمد از انیمه‌های محبوب هواداران بوده است. امسال هواداران تعلیقات که توگاشی کار است دروبد از استوری کود برکد و ده بکش تیشر کند. این کبر است و مست انتاش یک نوبری جدید از سلمه می‌شود. در هلی ک منگ کارباهنگ کام کندی دارد، ولی باز هم کلی مسلاد کندی جود دارد ک انیمه‌ای «حانتر x هانتر» می‌توندا در فسل دوم خود، و کید هیت سوم، به سکّه‌شان برود.

منبع: Screen Rant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا