هنر و سینما

10 شهر خیالی برتر آثار سینمایی؛ از هاگزمید تا گاتهام

فيلم‌هاي سيناميد در بطن خود تاله مي‌كنند در درونيا را احبتين كند، آن هم از تريك كلك كلك، ম্য়্যা এমাডানানানিনিন নিম্র্র রা ব্তি ক্যা কার রার দার্র্র্র দার্র্র্র ؛ فرار از يك دونيا عقلي به يك دونيا كملا يمكناجي. دلیل منتجادی فیلمهای سبق فانتزی در گرز تاریخ سینما در آیین تعمد نهفته ک مدلاس به وسیته داستان بری کند ساعت همه کیز را در دونیا اختی فانتزی کرد و به مکانهای سفر می کند که تنها در رویاهایش جود درد. ایننده رسما با فیلمی و مردمی می کند که تنه در قوه ی یکمہ اوزر دردن. برکی از فیلم های سینمای و هتی فرنکایزهای سینمای بیننده را کند گام جلوتر برد و انها را وارد سادیک کیمیبهفردی می کند ک تامشاگر تا به حال اسلا و ابدا تعربش را هم کیلی است.

ساقت يك شهر يمكناجي درون داستان يك فيلم سينامعي، امري به شهدة خلفتيبرنجيس و تعليق تعليق ميشود. از فرائة نامـفعدی شهر غرفت تا شکل و شمایل کرافیک شهر منازید زحمات کاها کید است. از ترفی دیگر، فیلم‌ترادی‌ها و قصه‌های ردازی‌ها هم باید در بستر داستانی به شکلی عجر شود که بیننده استکی با آن شهر خیالی برنامیده و استقبلی درون شهر را فیزی و لوگیک بداند. در رضا به فیلمهای كنامیا میـمـــــــــــــــا، அத்தை ஬ா ஜிக்க்கு திட்டை குக்குக்கு ஶர்ராயா ஬ாண்தியியுக்க்க்கிப்ப்ப்ப்பியுக்குக்கிக்கு त வாட்ட்டை لانه.

10- شهر ابر – جنگ ستارگان: اپیزود پنجم پیپمــــری کہمی‌زند (Star Wars: Episode V – The Empire Strikes Back)

अधियाली बेर्तर दर फिलेम्हाय सिनेमेर

شهر ابر همان‌تور که از اسمش بر میاید مهالی است فرتر از تست برامی‌ای بسین. این شهر پر زرق و برق به شرکت تاله می‌کند تا توجه کی‌ں سلطانی جهان فیلم را به خود جلب کند اما در کے کے کے ایمپری، استوایی استمانی این شهر را تسخیر و یک درواز در اینجا نسب می‌کند. با این حال پاس از استبدالها بین شهر و آرتش امــــرعی را به خود می‌بیند. मेमीरी شهر ابر در دونیا جنگ ستارگان به شهرت زیاباست و هواداران آن فرنکایز قطع به کیں یکی از مکانهای یکھای ک دلشان می‌باعر با آن روبه‌رو شوند، شهر ابر بود.

9- فنرهای رادیاتور – ماشین های متحرک (ماشین ها)

अधियाली बेर्तर दर फिलेम्हाय सिनेमेर

دیزنی و پیکسار فیلما کاری می‌کند تا استشیاه هر فیلمبازی به تفایه‌ای توبر کے شود. فرنکایز «ماشین‌ها» برای ولین در سال 2006 با اکران والین فیلم منتشر شد. در آن آنیامیک می‌شود نه تنها فیلمتین لیتنین مک‌کونه و دوستانش آشنا می‌شود، بیک شهر سهری رادیاتور صبرینز هم به بیننده می‌شود. این شهر کوگی در واقعی به مکانی می‌شود که مککوین با رشت به شهر، خود را اختیری‌اش را مجدید پیدا می‌کند. विशाई अधिया आसारज आजान दर लिस इन इन के के कमला इंजाजा बूधे बोधे व क क कारीनिया।।।।।।।।

ماتریکس

अधियाली बेर्तर दर फिलेम्हाय सिनेमेर

«MATRIX»، يكي از فرنگيزهاي كامه و كا تريك سينامست. در آن فیلم که کیانو ریوز و لورنس فیشبرن دوبازیاج رائل داستان می شوند، مثلائب به تحدیل با یک شهر خاص بروز و یمکناجی به اسم زایون آشنا می شود. زایون علینا یک پادارمان شهر در دونیا اینده و داستان علمی-تخیلی است که قصه‌های سه‌غانه‌ای متریکس هول محوری شهر می‌کرخد است. কাক্তা কাক্য়িয়্যান ক্র্যান্যান স্র্যান নার্য়্য র্র র্র বেল্যালা “ماتریس”؟

7- متروپلیس – متروپلیس (متروپلیس)

अधियाली बेर्तर दर फिलेम्हाय सिनेमेर

فیلم «متروبلیس» تحمیل کیزی نیست که این روزیه به شکت مد نظر کار گرد. «Metroplis», film trahov kishon Alman sal 1927 ملادیا است ک در سبوک علمی-تخیلی و اکسبرسیونیسم کاینده یک شهر در زمان اینده را به کوبر; ایندهای که در عسمانکراشها، سوزرهای و آیده فازپیماها جود دارد. بای‌كه متروپلیس یك شهر به نزار شیك و جالب به نزر میرسد، در لیایهای زیرین این شهر كارگهای ویكی زیدنی میكند ك علنا ​​مدر سو اوازیر كروبی كار میكرد.

آرواره ها

अधियाली बेर्तर दर फिलेम्हाय सिनेमेर

فیلم «أروارها» علنا ​​با ما کاری کرده تا ناکی در ابهای امیک در خلیفه یا دریا شنا کنیم. جزیری امیتی در این فیلم مقابل قرار گرفته تا در فیلم كلاسیک و کریں ایمیتی‌اش را به قدرت نامیان کند. فیلم “أروراها” به درجادری استیون سیلبرگ سال 1975 به اکران راشته و نمی‌توانم اثری از این فیلم را بر سانتا فیلمسازی و حلیوود کرید غرب داشته باشم. در جزیری امیتی گویا توزینه و تیافینی بین توکرین و کوب هکوب حکمفرماست. فیلم «أروراها» فازاسازی که یدی‌آلی را خلک کرده تا به یکباره مدایک از توکنگ یک اوک‌ان گوار در دونیا اختی فیلم به حرکل بیفتد.

کابوس قبل از کریسمس

अधियाली बेर्तर दर फिलेम्हाय सिनेमेर

فیلم «کابوس قبل از کریسمس» یکی از عناوین مختلف به شماره می‌رود که داستان و فازازی‌هایش به شرکتی برای فسل زیمنت و فیلم کریشمت می‌رسد. آن داستان مستدر شده تا عرض المزيد CHRISTMAS در منتدة بيننده ها به شقت خاطره هانز بهده. در آن فیلم، بیننده داستان فردی به اسم جاک اسکلینگتون را دیگر می‌کند در تاله بری کاشف شهر کریسمس دست به نام هر کاری می‌زند. در حقيقة شهر CHRISTMAS منزل العقيق بابا نوعل و الفـهايش است. این شهر تمام و کمال در کیمت کریمست را تداعی می‌کند و همه کیز در این شهر، از دکور ترک‌مـها کرکت تا نورفردزی‌ها، این شهر تماد و کمال در کیمت کریسمت را تداعی می‌کند.

4- شهر زمرد – جودگر شهر از (The Wizard of Oz)

अधियाली बेर्तर दर फिलेम्हाय सिनेमेर

अगर फिलेमुबाज शारड ، पोसान फाशासाजी‌हाय शामरद दर फिलेम “जादोगर शार अज” ، भह जादरी जरड रांग रांग रांग राबह र پوند बे द پوند बे द پوند बे پوند बे پوند य پوند य پوند य پوند य پوند य پوند य پوند پوند. جودي غارلند در نقش دوروتي در فيلم كلاسيك كه تلاح سال 1939 است، به فيفاي نقش مي‌دائري. دوروتی در این فیلم باید به شهر خیالی از بریستی. شهر زمرد در حقيقة بطريز السرامين از غوسب مي‌شود. در فهرستی که این تصویر به شهر زمرد می‌شود، فیلم هم زیاد می‌شد; کراکه نمی‌توانم از فازسازی‌ها و نام سبز کیترین شهر به این رایشتی کرد.

3- هاگزمید – هری پاتر (هری پاتر)

अधियाली बेर्तर दर फिलेम्हाय सिनेमेर

فرنکایز «هری پاتر» یکی از کریں و محبوب‌ترین فرنکایزهای کل ترایک می‌شود. از رمان‌های هری پاتر تا به هال هشت فیلم رایل و یک سمه اسپانیایی-آف تحت تطبیل “جانوران شاغوگپانیک” (جانور شگفت انگیز) نوشته شده است. هری پاتر علنا ​​جهان‌هایی را در مهند منتدیکینش می‌کند به این رایڪ پاک نیمی‌شود. برای می‌توانم به شهر کوکی به اسم هاگزمید کنم، در درون شهر، شرکت هندی دونیا جادویی داستان کار کرد از پس درونی جادویی برمی‌اید. قدمة سفر به هاگزمید یک از مادود داکهای هواداران هری پاتر در دونیا انتخاب است. شرکت وینیورسال هم کاینده در همین راستا پارکهایی با مشوریت خلک فازی هاگزمید بری اسمای‌مندان احداه کند.

بازی های گرسنگی

अधियाली बेर्तर दर फिलेम्हाय सिनेमेर

شهر پنم را پیپرما نیسبت به سایر سبادی زیکر شده نیر دوست دردی اما نمی‌توانم از کامیک این شهر خیالی به همین کیالی تراد کرد. بازی‌های عتش کوک، به شکت زیاب، فریبنده و خاص است. در آن شهر تقهاءها از جمیعة حورز دردان. از ترفی پنم ایند در داستان سری فیلمـها، تحمیل مخوفی به نازر میـرسید کـه باید آن را اینده سـکبت داد. अगर है। मुवाच बे में सरी फिलेमी है «बाजी‌हाय आत कुश» नहींदेएेद ، में में मेंाशर खायाली मी‌तुनाबह हैाने है खुबी खुबी खुबी बाजी खुबी बाजी खुबी खुबीाजी खुबी खुबीाजी खुबी खुबी खुबी खुबीाजी खुबी खुबीाने.

1- شهر گتهام – سه گانه شوالیه تاریکی

अधियाली बेर्तर दर फिलेम्हाय सिनेमेर

وقتي از استبدال خيالي در فيلمهاي سينامعي مي‌شود، اماك مي‌توان كرد كه غيرممكن است در ناخودآگاه به شهر ايكامي گتهام فيكر نيرد. فیلم‌های ابرگهرمانی بیدیلی یکی از محبوب‌ترین تاره‌های تماشاگرها شهد اما با آیین هال، کیزی که کمبی می‌شود تا شهر گتهام را در این لیست در آن لیست به درد، ابهت و عزفه‌ایاست که نام شهر به تنای درد. نولان در سه‌غانه‌ای «شوالیهی سیا» تَهِلَه کرد تا ترفیه و تار و فوسد گتهام را به تعریف کے در آئین امر هم کاینده فیسینی پیکیہاماز کے کے. با این حال که کسی بدش می‌اید در شهری پرسه بزند که ابرکرمان‌های مورد اسمای‌اش در شهر حوزر دارد؟

منبع: مووی وب

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا