تکنولوژی

600 هزار گوشی ترخیص شده از گمرک وارد بازار می‌شوند

رئیس اتحادیه مخابرات گفت: 600 هزار گوشی ریفربی شده در بازار وجود دارد. این گوشی ها در حال تغییر قیمت و شرایط بازار هستند.

به گزارش ای بی سی مگ، مهدی محبی درباره واکنش بازار تلفن همراه به اعلام بسته جدید ارزی دولت و کاهش نرخ دلار، اظهار داشت: بازار تلفن همراه با قیمت فعلی تغییری نکرده است و در انتظار تلفن برای رسیدن

نوامبر تتر

بیشتر بخوانید: واردکنندگان تلفن همراه 45 میلیارد توقع را زیر پا گذاشتند!


ورود 600000 تلفن همراه تصفیه شده به بازار

محبی گفت: بر اساس وعده دولتمردان، 110 هزار گوشی تلفن همراه که پیش از این توقیف شده بودند به بازار عرضه می شود. وی ادامه داد: 600 هزار گوشی تلفن همراه دیگر نیز به تازگی از گمرک خارج شده تا وارد بازار شود.

رئیس اتحادیه مخابرات و تجهیزات سیار گفت: این تعداد گوشی هنوز برای فروش موجود نیست، اما در صورت اخذ مجوز مشترک و انتشار آن ممکن است قیمت گوشی در بازار تحت تاثیر قرار گیرد.


بیشتر بخوانید: افزایش قیمت تلفن همراه در بازار ایران; دلار 4400 تومانی برای واردات تلفن همراه تعلق نمی گیرد


محبی همچنین تایید کرد که دولت برای رسیدگی به بازار تلفن همراه بر فروش تلفن همراه 4200 تومانی نظارت داشته باشد. محبی تصریح کرد: با وجود عرضه 600 هزار دستگاه تلفن همراه در بازار، این بخش همچنان کم انبار است و باید به واردکنندگان اجازه واردات تلفن همراه داده شود.

وی در پایان کنترل فروش تلفن همراه با نرخ 4200 تومان را بسیار مهم دانست.

.

منبع: mehrnews

آیا در زمینه خاصی مهارت و تجربه کافی دارید؟ دانش خود را با کاربران ای بی سی مگ به اشتراک بگذارید. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا