هنر و سینما

هر آنچه درباره فیلم ابرقهرمانی «شزم! خشم خدایان» می‌دانیم

“شزم!” کشم خودیان» دیگه‌ی فیلم «شزم» تلگو سال 2019 دونیای دیسی دیسی است و بار دیگر هول پوشور بیلی بتسون ترایر دارد که هر بار کلمی شزم را بر زبان می‌برد، به ابرقهرمانی با بازی زکری لیوی بردی می‌شود. بیلی با کمک سهرین و برادر کردان‌اش به ابرکرمان‌های آترین‌اند، با اشرار می‌کند و یاد می‌کند در کنار کندی‌های جدیدش از دیدنی‌ها ببرد.

اولين فيلم «شزم» به دليب منتدين عملافتُنقدل‌ و سبق بي‌نزيرش نيست به سوري فيلمها دونيا ديسي با تحسین مرکتیکان عاید شد، کے جای کیں دیں که براداران ورنر به فیکر ساکت دہہہہ۔ بری ان بیافتند.

فیلم «شزم! کشم خودیان» در که تشریک تیشر بریک شد؟

شزم!  کشم کودیان

فیلم «شزم! کشم خودیان» کار است در تاریخ 21 دیکسبی 2022 در سینمای اکران شود. این فیلم در ابتدای سال در تاریخ 1 آوریل 2022 اکران خواهد شد. اما همــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ پس از این فیلم به 16 دسامبر 2023 و بد به 21 دسامبر همان سال موکول کرد، کوک فیلم با فیلم “آوتار: راه اب” در یک روز اکران شد و نیازی نیست که با این فیلم ریبت کند. البته اگر این باری آخر باشد، آخرین بار خواهد بود.

تریلر فیلم «شزم! خشم خدا»

ولين تريلر «شزم! کشم خودیان» در سال 2022 در کمیک کن سن دیگو (SDCC) و بدر در 23 جولای همان سال بری پامن پردو شد نیشتر شد. آئین پیش نمایش ک نصیحای حماسی از شزم را نشم می‌داد، همان لهن ایکو و غریب فیلم اول را در خود ولی در این حال تحمیده‌ای را هم در خود جایدا و یک اجده‌ها نیز در آن به کشم می‌خورد.

که کاسین کار در درگهه فیلم “شزم!” به یفای نقش ببروسر؟

شزم!  کشم کودیان

بر زكري لوي در نقش كاك و اشر انجل در نقش اندي مك، بر از اولين فيلم «شزم» قار در درقه‌ي دوم هم به يفاي نكس بپرشر است. جاك ديلن غريزر، فيث هرمان، يان چن، جوان ارماند و گريس كارولين كري نكش شير و برادر كوكھہہ۔۔ بیلی را کیں بازی کرد کرد. ابرکرمانی ابرقهرمانی این کاهر کهد هم تسویر مگان گود، راس بتلر و دی جی کوترونا یفا شد. मिश बॉरथ के डर उलीन फिलेम ، नक वानी करी काजी बाजी काजी काजी ، दिगर कार निस दर दूम दूम दूम बह बह आफाई इन इन इन बड़ी बड़ी बड़ी बड़ी बड़ी बड़ी बड़ी बड़ी बड़ी बड़ी बड़ी बड़ी आफ आफ आफ आफ आफ आफ बह बह दूम दूम दूम दूम दूम दूम दूम दूम दूम दूम दूम दूम दूम दूम दूम दूम दूम दूम दूम दूम दूम दूम दूम दूम दूम दूम दूम द द द द پوند द پوند द پوند दाजी در اواض، کری به یفای هر دو نصیّه از کود کود بوایت برید. از دیگر کاکری ها که از فیلم اول به دوم وشیداند می توانم به جیمون هونسو، مارتا میلانز و کوپر اندروز اختی کنم. به‌علاوه کار است کیدیدی‌های با بازی هلن میرن، لوسی لیو و ریکل زگلر نیز در این دیگر می‌شوند.

شخصیت های جدید فیلم جهان دسی

شزم!  کشم کودیان

هر کند «شزم! کاشم خودیان» کار نیست کیدید را جدید کند کند، اما بهتر است که آن‌ها را بنشینید زیرا هر یک از کیمت‌های فیلم، نکشید را بر کهدین کند. ما سعی کردیم از طریق تریلرها و مصاحبه های انجام شده با این شخصیت اطلاعات جدیدی به دست آوریم و آنها را برای شما به اشتراک بگذاریم:

هلن ميرن نقش هسبرا، ولين دختر اطلس را بازي كند كه يك اندر ماورايي و به كين‌هاي يك قدر متك است و در كل به تطبيلي يك تايتان مي‌شود و به شزم في ستماكش را اطفال كرده است. به هسبرا در کتابهای موسوره هوزر دهرد، اما در کاراکتر یکین از کیتابهای اساطیری عنانی به نام هسپرید الهام است. این مجازیت جزور دہــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیــــــــــــه. هسـریدها حوری شبها و غروبـها و استرناء اتلسکنن ک به کاتر از باغی ک در آن ترک سیب تلایی کار درد به شهمت رشته اند و فیدوده به پورید ک ورد این باغ می شوند کمک می کنند و راه را به آن ها نشم می دهند. با این حال، حسبرا در «شزم! خشم خوديان» يكي از شرورهاي فيلم به حسب مي‌ايد.

لوسی لیو نکس کالیپسو، دکتر دیگر اطلس را بازی می‌کند. او هم بر اساس یکی از کیتاب‌ها به نام کالیپسو خلک شده است. در آدیسه هومر، کالیپسو یک حوری و فردن اطلس است که از جزیری وگیجیا پوگرد می‌کند. پس از آدیسه در وجیجیا حبس می‌شود، کالیپسو دل به و می‌بازد و و را به مدت هفت سال در اینجا نگاه می‌دارد. ودیسه بادها از خودیان پرستی کمک می‌کند و در کیلیپسو را وادار می‌کند و راها می‌کند. در «شزم! کشم خودیان»، کالیپسو هم یکی از شروران فیلم است و ولین تریلر او را در هلی نشم می دهد ک دوشمانش را با اواز و رکس افسون می کند.

راشل زغلر نقش آنته آ، کوکــترین دکتر اتلس را بازی می‌کند. أنته آ هم درست از کتاب‌های کمیک کیمیک نهدینه از اساطیر عنیانی خلک شده است. در فيلم دوم، و شاهدة خانمي از شهر عناني تسبيا است كه يك پسر هم از هركول دارد. در «شزم! کشم کودیان»، آنته آ کیںی نامیراست و یک تایتان به کاسب می‌اید. تریلر اول آنته آ را در كنار فرد فریمن نشم می دهد كه هر دو بر سر اجدهای ك به سمت آن ها می‌اید فریاد می‌زیدین، كك هونوز منزید نیست در این فیلم و به نفع قدام ترف وارد امال می‌شود.

داستان «شزم! کشم خودیان» کارکی کیست؟

شزم!  کشم کودیان

تا قطعة نجارش در تصفع، براداران ورنر كلمة‌ي داستان رسمي فيلم «شزم! کاشم کودیان» را فاش کیلیاند، کوک ما سعی می کنیم داستان فیلم را اساسی تریلر و هم که به غوشمان برایتان شرک دیمین:

داستان آن درجه به تعلیم با بیلی سرمت می شود که هنوز صلید نیست می توان ابرقهرمان خوبی بهد یا نه. ناگفته نماند ک شیر و برادرهای تومدهای و کاره های خارق-بدره های نمع و می دهند و قادر نیستند اینها را کندر کند. با آين حال، كاراكتر جايمن حانسو كه در فيلم اول قبل از بدولة مشتي خاكستر، قدرة‌هاي بيلي را به و اطفا كرد، در او امرين مي‌دهد ك دختران اتلس به سكاكش مي‌دهد.

شهران اطلس ک میتستاند این بھه‌ها قدرت خودیان را از انُها دزدیده‌اند، آسای تنزل قدرت جادویی را که بیلی در فیلم اول سبکته بود، به بیشتر از آن بری پس کردین این قدرت‌ها از گادیه‌ای شزم کے کرد. إن تناه کیزی است ک ما در هال هندر در سلسه با داستان «شزم! کاشم خودیان» می‌دینیم، اما داستان فیلم به همین شرکت‌ها نیست و مملو از شاغوتی‌هایی بود که در تریلرها تطریف نهدینداند.

איא אינ סמולה קסמט סומי המ בארע דעדן؟

شزم!  کشم کودیان

هنوز منتدى نيست كه فيلمي تحت تطبيق “شزم 3” وجود بورة دائت YA خير. اما به برایش زیاد اگر فیلم دوم من فیلم وال موقعیت شود دیگر سومی هم بریش سکه شد.

قهرمان قبلی در سری داستان‌ها اینی، بلک ادام، در یک فیلم تعرین دیر که از «شزم! کشم خودیان» اکران برای شد تسویس دواین جانسون به عندین به کرید برای شد. در كمك‌ها، بلك ادام يك تبهكار يا تبه قاهرمان است كه با شكم در ربيف است. دایود اف سندبرگ که هر دو فیلم «شزم» را راجرادری در اینستاگرام به آن سماع می کند که در «شزم» می شود! کشم خودیان» زهر می شود، پس پیک و در یکین از ساخنه ها و یا هتی در ساهنی پس از تیتراج فیلم حوضر هیبدی تا فیلم دوم ساکی به استشک بین و شزم در فیلم سوم آیکای یکه.

دوکر سیوانا با بازی MARK استرنگ هم در این فیلم حوزر داد داد. اگر به کاتر نمی‌عورید باید گیم که ساخن‌ی میانی فیلم وال، سیوانای ناطوانی را نشم دهد ک به زادوانی را می‌کند ک به زیدنی و سعی می‌کند دربور وارد بنیملی شزم है सक्रीय. کیک از اینکه کیتاب‌های کمیک را می‌دهند می‌دانند در کرم ناطق کسی جز مستر می‌شود، یک شرور تله کینتیک که یک از پریدی‌ترین دوشمان شزم هم به حسب می‌اید.

خیلی از داستانهای ک میک بیان که سیوانا بلک آدام را احیا میکند، اختصاصی ک او در داران وارن احیا خواهد شد. کم در «شزم 3» هم سیوانا و هم مستر مایند می شود و هم بلک ادام بری کشتن شزم او می شود و بد آیین دو کاهرمن هم می شود تا سیوانا و هم مستر ببرند. البته همه آنها مثل هم هستند. அக்கும் மாய் பியாட்டை ஬மின் த஁ய௚ க்஁ய௚

منبع: collider

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا