هنر و سینما

نقد انیمیشن «شانس»؛ اثری آشفته و بدون خلاقیت

افراد کمی مانند جان لیستر تهیه کننده و یکی از چهره های کلیدی پشت تولید انیمیشن جدید «شانس» در دنیای انیمیشن وجود دارند. به‌ویژه اگر کند داکه را ملاک پریں کرد کار دیم. و به تطبيق يكين از بنية بنيان فيكسار، نقش پررنگ در بردادي اين استودي به YEKI AZ محبوب‌ترين و مورد بريكترين تيم اينسازي جهان، فيلمهاي نيهيں «داستان اسبگبازي» و «ماشينها» را راگرداني كردند و در روند تعريف انيميشنهاي كے كے كردند.

زمانی که دیزنی پیکسار را خرید، لستر مدیر کرافتیاسی استودیهای پیکسار و والت دیزنی شد. کردی در قلیتا در کارتی آن استودیها سبحانه نمود پیدا کرد و به کلکتی فیلمـهایی میں “Zootopia” و “یخـزده” سکشد شد. با آين حال، سال 2017، لستر خوصة سوئلة جنسيس در محل كار را پــــرفت و آن را كوكي روسيك خواند و سال بد ديزني را ترك كرد.

чанд ماخ باد، لستر بخ تاتوی مدیور دانشگاه آنلاین، шد را در هرم گامبی انتخاب کنید تا پارامونت را انتخاب کنید که در آن سایت شرکت های کرد در آما تامپسون، «بلاند» را انتخاب کنید. لستر سَلْهای کیں کے کے کے کے کے کے کے جادویی دارد و می‌توادنا کشمہ دونیا دونیا انیمیک کہ کند و آن را برای نسل جدید جهلونگی کند.

او در پنج فروش بروش از بین هشت انیمیسی که بیش از یک بیلیں دیلار فروش هدلانداند، به بهد است. تی کند وقت اخترین به نصر می‌رسید که لستر هیک کاری نمی‌توادین بکند تا آیین که با «شانس» به دونیا انیمیز برکس و بزرک‌ترین روکس مسک را نمعد داد و هلا به نازر می‌رسد ککشمه جوشان تعدید این گول انیمیسی‌سازی پوستی کهیده است.

انیمیشن

«شانس» تاستان من گرینفیلد (با باغ‌پشگ این نوبلی‌زادا) رام دیگرمیکیند که ژوانی است که در آنجا وجود دارد که می‌تواند از گای‌ای بخ گای دیگر شهر در هیلا در سان 18 سالغی در آن غدیر باشد. سم خود را بدشانسی‌ترین فرد دونیا می‌داند و «شانس» را بیشتر نشم می‌دهد که برای و خوب پیش نمی‌رود. و حتي نمي‌توادن بدون هيك دغدژه‌اي شما درست كند و هم‌چنين هيك كيدي‌اي لامسليش را قوبول نمي‌كند. अध्यान्य दुस्त सम، وا (آدلین سپون)، هنوز به شانس بیافتد دارد و از سم می‌بااره تا قبل از آمین با یک کانیدی دیگر، یک سکه خوشافت‌بافتد کارش را کند و پیدا کند.

سم یک سکه کوش‌شانسی پیداد می‌کند ک اوک‌انکا کاک است، من به تور توالت می‌نزد و شانس و عمیدهای اوا و شانس و اومیدهای اوا و شانس برای بیدین که از بین می‌رود. سم در تلها برای پیداکردن سكه, باب, کے سیاحی را پیداد کہ نماد کہششانسی است و با لهجه اسکتلندی (سایمون پگ) میکند و ب سرزمین شانسی دارد ک مورونه همه کوششانسیها و بدشانسیها துர்தை சானை சானை வெர் கார் சியை அட்டை பான் سم با کمک باب، به کوکی سکه کوش‌شانسی می‌رود تا بک بھت و یقبل دروب به آن‌ها رو کند.

این فیلم روی کاگاز کارده دکتری است که سعی‌می‌کند یک شانس برای دوستش پیدا کند اما این داستان در قاعد یک از فیلم بھاں‌گانه در سال‌های اختیر است. سرامین شانس سملوه‌ای بیش از حد برازی و پر از یدا است که به جای آن ک مجزوب‌شده است، به تور که جهان خود را از داستان‌ها و دعای ادسلی می‌دهد، آن سماع کا کا داستان را صغینتر می‌کند. یکی از محرک‌های پیکسار این است که می‌تواید یده‌ا کلبن کے و بہے را بزیرد و همچان فیلم بسازد ک بری همی علیک کے فیلم و توکانی بهده.

«शानस» मुक में में में में मह؟ تعلیق به دونیای با علمان اسراراماز من ماشینهای شانس، خوکها و کرستالهای جادویی‌شان، اجدهای سرامین شانس، بیب (جین فوندا) و انبار سکه‌ای جادویی برتاب می‌شود.

انیمیشن

البته ، برخی از عناصر لذت بخش و شگفت انگیز در این سرزمین وجود دارد که به نظر جادویی هستند ، اما این جهان دائماً در حال گسترش و باز کردن لایه های بیشتر است. گاهی اوقات در این انیمیشن لحظاتی وجود دارد که اثر پیکسار مشخص و مشخص است، مانند زمانی که خرگوش هایی مانند موجوداتی از انیمیشن «کارخانه هیولاها» به سرزمین شانس می آیند یا زمانی که سم و باب به سرزمین میانه می روند. بسیار یادآور انیمیشن «درون و بیرون» است. ‏‏ این انیامیک اسلا شاغلانگی نیست و شوخی‌هایی کرت و پرت دارد.

اما او با شرح كار در سكيدنس تا حد حدا بر برقة كنترول دائت و بريد از علي الإبداعية عقد خود در ديزني را به تيم كرد. به تعليق مجموعة، علساندرو كارلوني، يكي از درجادان «PANDAI كونگفوكار 3»، جاي خود را به پگي حولمز، دادگر فيلمـهاي ويديو ديزني من «بري دري كوں: عركس عريل»، «راز بالـها» و «تينكربل و دزدان دريايي» داد. . कील मूरी ، परतर फिलेमाय «माशिन‌हा» WO «राया w लागें अगा» निज बाजनिसी फिलेमनामे जानान आबल ग ग ग ग ब बातान व ग बात व ग ब बात व ब बात वात फिलेमनात फिलेमनामे फिलेमनामे फिलेमनामे फिलेमनामे फिलेमनामे फिलेमनामे फिलेमनामे फिलेमनामे फिलेमनामे फिलेमनामे फिलेमनामे फिलेमनामे फिलेमनामे फिलेमनामे फिलेमनामे फिलेमनामे फिलेमनामे फिलेमनामे फिलेमनामे फिलेमनामे फिलेमनामे फिलेमनामे फिलेमनामे फिलेमनामे फिलेमन( به نازر می‌رسد لستر با وارد کردن تیم خود از پیستی های کیں دیزنی به این سنتاک، این داستان را بیش از حد کردی کرد و کاست دلد تا کار را سوکینی نمعد دهد اما مواوپک نیمی شود.

पोस्बाँ विज्ञारी वाष्टारी «शानस» इन आस्त कह न्दूर इदेशी है डाइडी दर दास्तान अन गुद्ध दर्ड दार्ड आमा जाई स्थाने व बुडन ताईसे स्टार. जाई अधिक निस्त، चरा के हिच अग्योग व के اسکایدنس میکرد که پس از از مجرای رسوای لستر، شاه ماهی دونیای انیمیس را شیکر کرد، ام به نازـرسد کـه او کـه داستانی را کـه میتوانست یک انیمیس کتیری بهد، خرب کرد.

از سداپیشگان اینتر می‌توانم به سایمون پگ، وا نوبل‌زادا، جین فوندا و لیل ری ماوری إختا کرد. این آنیامیک در تاریخ 5 مرداد (14 مرداد) در سریوس‌های استریم اپلـتی‌وی‌ نیشتر شده و رستیکانی است که آن را به‌دست می‌آورد و آن را بیشتر می‌کند و بد نیست با هم گزیده‌ای از آن‌ها را بخوانیم.

انیمیشن

گزیده مناین منتدی کریککان کارکی انیمیک «شانس»

رابین کالین از تلغرف

امتیاز: 80 از 100

«شانس» تمام تعريف و نبوغي را در لايتير، اينتر اخترين پيکسار يافته نيمي‌شود دارد و تحديد و اپراكي آن (البته نه به سبوكي علي است).

لويا غياركي از حليوود روّرتر

امتیاز: 70 از 100

شیرینی آنیمیس «شانس» از داستان و ماجراجویی سم رامیه می‌گرد.

کارلوس آگیلار از ریپ

امتیاز: 70 از 100

«چانز» با این کار در یک انجمن کوچک، یک فیلم دیگر را می‌سازد. داستان آن إلی اطرای است که قبلا هم دیه‌اید و آشناست اما سبک و شمایل آن فرک دارد.

وندی اید از ابزرور

امتیاز: 60 از 100

فیلمهای پیکسار داستانهای خود را به روست بسری بیان میکنند اما «شانس» دیگلی کیںی را در دونیا انسانها به توبر میکشد و میتوانم از توکان آن لغایت بردم.

تذ باغبي از نيوركيو تيمز

امتیاز: 60 از 100

«شانس» ایده‌آهای тъжей تارد اما واشابش در آست کخ آنها را در چالى تاریخ گارانگی گچість در پیدینى میرى‌د پروچانید.

انیمیشن

Питер Дброж за враяти

امتیاز: 60 از 100

اولين عنيمة اسكيدنس به هيك وجه در حد و طائفه‌هاي «داستان اسباب بازي» نيست اما آن يك شروت فرخنده بري كريبي از داستان‌نويسان با تعديل است.

جان ناغنت از امّیر

امتیاز: 60 از 100

अगर मि‌कुवादे के में विक्षा व के साथ दास्तानी व लेखह‌ توهین‌عماز یرلندی را تمرب کیند, «شانس» است کامہ کے کمی‌کوزندی دو ساعت سوکتان را با ان اکتبت کیند.

نویل مورای از لس‌انجلس تیمز

امتیاز: 50 از 100

دلربای انیمین به پس‌زمینه‌ی بری داستانی بدل می‌شود که به‌شدت پیش پاافتاده است.

مارک فنی از بستون گلاب

امتیاز: 45 از 100

«शानस» ترکیبی از گیگ‌کردین از کیں، حال و اینده است. سردرگمی آن ناشی از علمان رویایی است ک اسلا منسجم نایدین و پاک درهم و برهم داستان این انیمیس را به إتری سلکو برد می کند.

پیتر بردشاو از گردین

امتیاز: 40 از 100

همه کیز در فیلم رایکرای و سنتی است و داستان کسل‌کینده و منتشک و جمع ایکو و غریب آن مندین کملا زعیفی از درون و بیرون و روح به نازـرسد.

انیمیشن

Mikeal Osalivan as vashingtn past

امتیاز: 37 از 100

«शानस» अधा रा में दास कार मी‌धुद के नामशुद सान. این انیامی سعی دارد شوکشتی و رانگ را قبل از لمس فیلم کند در این جا کندان کارساز نیست.

برنت سایمون از یَوی كلاب

امتیاز: 33 از 100

هدة لغزنده فيلم و ريتم نامتلوب آن نشم مي‌دهد كه تركيد اخترين و شرم‌اور لستر بر داستان‌سرايي، تياسير و تسته خردت كه به او كار مي‌كند، تاصير است.

دیوید آرلیش از ایندیا وایر

امتیاز: 33 از 100

«چانس» ویک ایده آفتداخ برای ویک अधिन खिजी के मी‌तुवानम उरजा ताँ अगा गयाय इन आस के विजान आस आनिमेश व व अन बह त अग आस आसान आस.

  • Кристи Ламир за سایت ражер иберт
  • امتیاز: 25 از 100

«Шанс» дер заказ брай брайте брайте ба страндары پاйный پروژهом аст, чера ке беча‌хай большойнтр аз могангаан он жатшать шд.

انیمیشن

نام انیمیشن “شانس”.

کارگردان: پگی حولمز
بازیگران: اوا نوبلـزادا، عدلین سُون
خلاصه داستان: «شانس» در سن 18 سلکی نه جوانی دارد و نه خریتی در تمام دوران کیدیه است. سم خود را بدشانسی‌ترین فرد دونیا می‌داند و «شانس» را بیشتر نشم می‌دهد که برای و خوب پیش نمی‌رود.
امتیاز IMDB برای فیلم: 6.4 از 10
امتیاز متاکریتیک برای فیلم: 48 از 100
سال: 2022

نقد انیمیشانس» برگرفته از بیشترین است و زموا موزا ای بی سی مگمگ نیست.

منبع: collider

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا