هنر و سینما

هر آنچه درباره‌ی انیمیشن «سوپر ماریو» می‌دانیم

بازی‌های ویدیویی مانند «رزیدنت اویل»، «سیلنت هیل» و حتی «پوکمون» پس از اکران چندین بار به فیلم‌های داستانی و هیجان‌انگیز تبدیل شده‌اند، در حالی که تنها یک فیلم از بزرگترین سری بازی‌های تاکنون اقتباس شده است. «برادران سوپر ماریو» نیشر شده است.

گویا کار در اینده‌ای بریش یک فیلم جدید با قیمت از بازی بازی براداران سوپر ماریو نینتندو است که هنوز هیچ نامی بریش می‌کند. هواداران در سلمه امندردند که لااقل این عنیمة، روسقة عرضیة لیاو اکشن بلا سال 1993 رالامهده و در لولـکش مشور را که اسعلی شفریتی به کیکه ها دارد با کیه به نسل جدید کند کند.

با حوضر سداپیشگانی من کریس پرت بود، انیا تیلور جوی و کیدی دیگر از تعددهای برتر به بهایی هههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههم. हर चंड है।

وقت فيلم “Super Mario Brothers” در 7 آپريل 2023 در سينماي آمريكا اكران شود، در قاهرمان عفساناي‌ كه به لول كسه به كلب تماشاهران سينما راه پيدا كرد. این فیلم قیبتی از بازی ویدوید در پیتها کار بود در دکسبی 2022، ایکران شود اما وینیورسال و یلومینیشن کے کے تاریخ اکران آن را کود کہ مہ اقب بیندازند. تحق رقبه های به کوش رشته تحمیل تاریخ اکران برای این که در کیه عید پاک است. اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ اکران بین المللی این فیلم در ماه های آینده منتشر خواهد شد.

علاقه مندان به بازی های ویدیویی در سرتاسر جهان شگفت زده شدند، زیرا شیگرو میاموتو، مردی که ماریو و تعدادی دیگر از شخصیت های شخصیت های نمادین این شرکت، این بازی را روی نینتندو دایرکت منتشر کردند. هتی به آن سبام کند کند ک ایا این فیلم به فیلم علی رابت دارد یا نه.

در گروه بازیگران فیلم برادران سوپر ماریو کریس پرت و آنیا تیلور-جوی هوزر دردان

برادران سوپر ماریو

ولين بازيگري كه در آين فيلم حوزر برائد داشت كريس پرت است كه در نكس مريو ابرقهرمان نيتندو به يفاي نكس بدائري كار مي كند. ניא טיל גי ק נקש פרנסס ר בר עש ב גריפ ، מ ב גר עש עש “בר ס מ” “” “סט סט סט סט. از دیر ادون این فیلم پر استارا می توانم به کرلی د در نکس لویجی، کاک بلک در نکس بوسر، کیغان michael ک در نکس وزغ، ست روگن در نکس دانگی کون، فرد ارمیسن در نکس کرانگی کون، کوین michael Richardson در نکس کامک و سباستین. מאניסקאלקו דר נקש אספאיק אישט קרד קרד.

کریس پرت کریس کریس کے کے او در نکش ماریو کیں هیک کریوی اکتین بود

مدت ها بعد از اینکه اعلام شد کریس پرت قرار است نقش فیلم بعدی «برادران سوپر ماریو» را بازی کند، طرفداران بازی نگران بودند که این ماشین توهین آمیز باشد زیرا پرت ایتالیایی نیست و حتی ایتالیایی هم نیست. امریکین و کردا کیں نیمی‌توادنی مندی اینها سابه کند. ماه ها بعد کریس مالداندری، موسس و مدیرعامل ایلومینیشن، گفت که نگرانی ها و واکنش های طرفداران سوپر ماریو را درک می کند و تاکید کرد که کریس پرت همان صدای ماریو 30 سال پیش نیست.

در ژوئن 2023، کود پرت در آن کافس گفت که سائی و به آن کاراکتر، و در کردی سھهانش کراکتر:

من از برائة با درجاد و دست اندركاران در فيلم كاردم و بريد از روشها را هم قردم كردم و هلا قابليت براي آن مدروم ماحسل تلهم را ببينيد زوک زديد شمست. من سائی را برای این فیلمت عنیمیسی در نزر گرده ام ک لیائه نشینید.

هنوز معلوم نیست که در نقش لوله کشی حضور داشته باشد که می‌خواهد شاهزاده خانم را نجات می‌دهد چگونه خواهد بود، دست اندرکاران فیلم چند روز قبل بیان می‌کند که پرت به شدت این نقش را دوست دارد و می‌تواند در آن خوش کند.

چارلز مارتین صداپیشگی ماریو در فیلم «برادران سوپر ماریو» حضور خواهد داشت.

برادران سوپر ماریو

چارلز مارتین که در سال 1992 نسخه سی دی بازی آموزشی ماریو را منتشر کرد، صدای شاد شخصیت های مختلف را در دیگر بازی های نینتندو صداپیشگی کرد، با اینکه در فیلم آینده سوپر ماریو صدای این شخصیت را نداشت. در آن پریکت ایفا کرد.

در تول عبد نینتندو دیرکت در سیگرو میاموتو فاش کرد که سداپیشه‌ای با سداپیشه‌ی مایرو در فیلم سکانس‌های سورپاریز هوزر داشت، کوک ما در آن سکانس‌ها شید هوزر مایروی سد بااپیشغی او با سداپیشگی او با سداپیشگی او.

فیلم «برادران سوپر ماریو» توسط کریس ملداندری از ایلومینیشن و شیگرو میاموتو از نینتندو ساخته شده است.

برادران سوپر ماریو

پس از اینتندو دیرکت، این شرکت همر با آلومینیشن اینترتینمنت کرد کے تن از اسرد مدیرین این شرکت ها کار بردران سوپر مایرو” را بر راهده داد. شیگرو میاموتو، مردی که خود ماریو را خلک کرد، به تبیل یککی از برازر کرد و کریس ملداندری از یلومینیشن به کُد ماریو را خلک کرد به طبل کریس ملداندری از یلومینیشن به کریس مرایو را خلک کرد.

ملداندری در باینتای تعلیم داد قبل از این «برادران سوپر مایرو» یک از برادران‌سوپرمیو» یکی از پرکیه‌کاران کیکیبه‌فرد الیومینیشن را به حساب می‌آورد، به نینتندو تعلیم می‌دهد و می‌کند و با آن شرکت می‌کند. او در رضاع گفت: «ماریو و لویجی دو تن از محبوب‌ترین هاکوینتر فارغان اومانی سردت و ما مفتخریم که این فیلم خودیبه‌فرد را به دست می‌دهد تا با شیگرو میاموتو و تیم نینتدو از سابریک کانیم و بوجهمین به این فیلم کود جان ببکشیم. ين فيلمها با فيلمهاي كه در ساخت فيلمها على لومينيشن هلداميم بريقة بود.»

Miyamoto نیز بیان دیدل ک به سابریک با یلومینیشن و کسب یک تفریش‌ی جدید فیتکر می‌کند.

او در رضائع ما با كريس و تيم باتكربه‌ي يلوميشن مي‌كنيم تا نه تنها فيلمي زيبا و كاكتربه‌فرد بسازيم، بها بوجهمان براداران سوپر مايرو را روي پيںي توزيلين دربو زيند كنيم و به همه ديم از اينند بازي و كاراكتره ببريم. او بيان دائد كه روند رود فيلم للايا هذا خوب پيش هرد و هر دوي آين كامباني‌ها در هال اويددن شهد شهد.

بهعلاوه این استوره بازیهای فیلموید از فیلم در کیمانها کاوست تا در تولود فیلم سبور بشکند و کمی بور کند تا فیلم در سینمای ایکران شود.

این فیلم تسویر درجازان «تایتانهای تاین به پیش» اینی ارون هوروات و Микеал Желник разднигари бараје шд

برادران سوپر ماریو

به بر لادن دو برادران ‌کردندی سرشناس که می‌شوند فیلم «برادران سوپر ماریو» به فیلمی برکاکتب شود، حوزر اورون هوروات و میکل جلنیک به تطبیق برادران فیلم به نفع این فیلم تمام شد.

زیرا این دو درجاز پیشـتر در انیمیس «تایتانهای طایین به پیش» هم با هم تعالی به دیلت و انیمیس کاینیبه‌فردی را تورید کردی‌اند. به‌علاوه نینتندو و یلومینیشن کرده‌اند که فیلم نامه‌ای در فیلم تسویر متیو فوگل بُرید، این همان ترجمه فیلم لگو: بکش دوم: و «مینیونها: زاحور گرو» که در جولیه 2022 کیشه را از آن خود کرد.

فیلمبرادران سوپر ماریو» از سال 2017 در حال ساخت است

برادران سوپر ماریو

अधिक इन आष्ट आज फिलेम बराडारान सुप्र मारिय करन स्ट दर चंड माह इंधे आक्रान शूड सुद, अमा निम देश आज साथ सक्थ आन मी‌गज्ड के मेद जामन कमी ब्राय बर्य फिलेम निस्त. در نومبرامي 2017، وال استريت جورنز على كرد كه نينتدو و يلومينيشن انترتينمنت بريا ساخت يك فيلم عنيميس برا فرانگايز پيشگامانه سوپر مايرو به هم سابريو كرد.

بر خلف فیلم لایو اكشن “برادران سور ماریو” كه پس از اكران در سال 1993 با سكبت عادی شد، سابری نینتدو و یلومینیشن باعث كنتر همی‌ای جابانی امر می‌شد و حرفی برای كرین باكی نمی‌گشت. அக்கும் மாயுக்க்குத்தை கின் க்க்குக்கிய் உர்ப்ப்பு பாட்டை பாட்டை

این ولین باری است که پس از لایو اکشن سال 1993، فیلمی با کیفیت از این بازی فیدیو سکه می‌شود.

برادران سوپر ماریو

Замини ке фильм “Super Mario Brothers” در 7 آوریل 2023 در سینماها شود، был بخ 30 سال AZ Akran پاچاشا bar layo akheni keh braй in ду черный скачать шедх رده بندى خواست. این فیلم تلک و نه کندان ابتنافت کے کودی به طبل ییک از بیزیه فیلم های اسکشد با کیتوت از بازی های فیلم در نزر کہ می شود، هیت نہیں فیلم سری بازی های سوپر مایرو را در آن زمان در وجه موبائب باند به سمت خود باز کرد.

پس از اکران فیلم در اردیبهشت 93. تماشاگران متوجه شدند که فیلم ماریو فقط نام قهرمان را در خود دارد و این فیلم یک شکست بزرگ در گیشه است.

منبع: cinemablend

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا