هنر و سینما

نقد انیمیشن «هیولای دریا»؛ یک ماجراجویی دریایی هیجان‌انگیز

به نازر می‌رسدین روزہ اترگ انیمیسی بیان داستان‌های معنادار و در این حال می‌رسد از دست می‌دهد. अधा अनुमेंजी है मोरोजी बह जाई अचाई देरक व व में में सामान व पैयामा है ، सारफा बराय हैबी है।।।।।।।।।।।।।।।

«هیولای دریا» می‌کشد این ثر داستانی کملا منکادار را ناریتیک می کند و علی را می کند و علی را احبتی می کند و علی بهیں کود را نیز به جوک های سرینی از دست نمی دهد. این آنیامیک یک شاهکار قبل از تعلیق است که کاری می‌کند تا بینندگان حسی نوستالجیک دیلته و امدید بماند.

«هیولاهای دریایی» داستان جیکوب هالند (کارل اوربان)، یک شکارچی هیولاهای دریایی افسانه‌ای است که دختر جوانی را دنبال می‌کند که کنجکاو و ماجراجو به نام میسی (زاریس فرشته هاتور) است که در یک قایق پنهان شده و وارد قایق می‌شود. زندگی یعقوب . . נ ב ספרי מ חש חש ר דר ב חש מ מ מ קש שעגעע מין מ שכר ה מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ پیدا.

هیولای دریا

سداپیشگان رجال این انیامیک کارل اربان، زاریس انجل هاتور، جرد هریس، دن استیونز و مارین جان باپتیست ستحد. Chris Williams is the Director of “6 گاهرمن بهے”، یکی از کریس اینیمہیں دیزنی با نتفلیکس ساکرید کرد تا آئین مجاجراجویی عکینی لہیںہبکہ و ہیںہانگگز را بسازد. او يك انيماتور، درجاد، فيلمنامه نويس و سداپيشه امريكني است. از قراءة علی وی می‌توانم به فیلم «تیزّا» بگویم بهترین انیمیشن در سال 2009 بود. همچنین «موآنا» به درجادری و ندیگر دو اسکار برای کریں انیمیس و خرید رایل عنگ در سال 2016 منتشر شد.

نادریت «هیولای دریا» کهیلی کیلی نیست و بری همه سنین کتیری است. در فيلم ما را به ياد زماني مي‌نزد ك پيام‌ها و تصوير محمولات را در يك منزره تعريف داهمي‌شد. يك ثلائي عمل و احساسي در دل كار جودر دارد كه هذا فدايي شوخي‌هاي استيني و بنداينه نيمي‌شود. میسی به تعریف کرامین وقدم و در آن راه حقیقی کریں را بیاموزند. این فیلم برای کامل است و درک داستان کیں کود را کوربین کروبین نیمی‌کند.

«هیولای دریا» از کیک کے، کھونه اجدهای کود را تربیت کنیم و جانشینی شیستا برای یک سه‌گانه فوک‌درد است. امعان فيلم المسلام و معضل العقيل مفتاح از حامة را تداعي ميكاند. إن اینتر تحمیل کیز کیک کهرامن را می‌سازد مدر کارمی می‌دهد و نشم می‌دهد ک مشکس است کاهرمان در پرد کهمان کود روسیه کند. «هیولای دریا» پیام‌های لیابندی‌شده دارد اما نگلی‌نمایش صادق است و داستان خود را به همان سه‌گانه «اجده‌ها» می‌دهد که به دنبال رشکه، مفتر جلوه می‌دهد.

«هیولای دریا» اتری جوگا اکتفتین است. جلوه ها بسری عالی ست و سبک انیمیسی آن خود را از استودیهای رجال انیمیسی سازی ک بر میدیاها اسماء ستین دیگیند میکند. برای تامشاگرانی که از حوزر در سینما می‌برند، نرازی می‌داد که دریای دریا بود. البته کی این انیامیک فوکــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ، و کوک بدون پـــــــــــــــــــــــــــــــــ،.

هیولای دریا

رانگ‌ردزی تعلیمات است و عقین هاله‌ای از رنگه‌ای سرزنده دارد. جانوران دائری کاندان معلومات آن تصفیفات حریسی که شیکرچیان به آن ها دائههاند نیدین و زاهیری بوکته صدانه دردانه نیست. تقديم درد بر زيندا بودن نارتيت درد. سكانسهای اكشن به خوبی درجادری شده اند و بر هیكیں كار میافزایند و با گرانترین فیلمهای امروزی ریبت میكنند. تحميل خاص و تعريف در بروشر آن داستان نقش حياتي ايفا مي‌کند و سعي بر اين است که تماماً در آن‌ها مي‌شوند.

«Шиолай даря» бесплатно бер собак часы در فیلم‌نام Alii, частый дард. این فیلم پر از صدا است. पादाशा हमे जेनरहा व मेडिया‌हा ، कारल अान यक बार दिगर है।।।।।।।।।।।। تعلیم آن که جوکوب همان بوکر سریال «پسران» شرک به نازر می‌رسد. سداپیشگی زاریس انجل هاتور نیز به همان کشمگیر است. او با كمترين تلہ موسيق قلب مدلاس را ميرباید. جرد هریس نیز بازیگری پرکار است که سر و کله‌اش در همه جا و همه کیز پیدا می‌شود و همه‌چیز قبل از عید است. मारिन जान बपतिस्ट हैदे अलाई स्त و فارسی منتد بر جای. این انیمیز علیہ گرم ین ک در دور وج کورونا کاست شده ام کافتیا سداپیشگی آن به دیلی کنار هم نوبدن سداپیشگان کاسته نهدی است. در کل کریں و یکپارچگی کاشی در فیلم جود دارد، که تعلیم بر تویں به دیں است.

«هیولای دریا» تری شاغلانگی و کیں بر علی است و هر کیزی را در نازر دارد درد می دهد. این آنیامیک کانهدار، کیںگانگی، جیبا و منکادار است. अध सरेंट मुफर व उचानी दर दल दास गुद डारदन के ताना चांद दाण दाल‌हाय अकाआज आज अस अस अस अंगارکت. एकाश बिनेंडग «दियोल؟ در هر روست، المزيد بايد خود را بكشند تا شغوتي‌هاي اين انيميس انها را به يك مجراجويي حماسي در خانه‌هايشان بكشند.

“Hiyaolai Darya” از 24 ژوئن (3 تیر) در سینامهای تیرب و از جمعه 8 جولیه (17 تیر) در نتفلیکس منتشر شد. காட்ட்டிகிகி கே இந்தை र ஦ி஧ியான் மாட்டை र ஡ர் ப்பு ப்ப்பு குட்ட்டுக்க்குக்க்க்க்க்க்க்கு के बद निस बा हम गाय आज़ान रानीम.

هیولای دریا

گزیده مناین منتدی کریتیکان کارک‌ی انیمیک «هیولای دریا»

جاکوب ولر از پیست

امتیاز: 85 از 100

«هیولای دریا» یک ثلر ستقرائشکن و لیں‌بھش و یک مجراجویی رمانتیک و برکی است که میکت، رنگ و لعاب و سبوکی نوستالجیک دارد.

لی مانسون از یوی کلاب

امتیاز: 83 از 100

به تور کلی، قدرت روایی، عربی و بسری هیولای دریا بر سلامی و کیک‌های مجانی در انیمیس کلبه دارد. این ثلی یک دونیا دونیا میگریا را به درائز میـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ، را به دائــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ،

بیلگ ابیری از ولکر

امتیاز: 80 از 100

دنیای «دریا هیولاها» در مقابل بسیاری از انیمیشن های امروزی است که فانتزی هستند و فقط برای بینندگانی در دسترس هستند که به دنبال یک فیلم منحصر به فرد، منحصر به فرد و جذاب هستند.

مایکل اوردونا از لس آنجلس تایمز

امتیاز: 80 از 100

دیالوگه ها و فیلم فیلم كمالة كاملةبه‌فرد نیدین اما جلهای بسری در كار تیک به نازـرسود. این انیمیس‌ یک مجاجراجویی هیولامهور در دریاهای آزاد است که از فانتزی می‌کند تا استناینی قابل باور باشد.

رابین کالین از تلغرف

امتیاز: 80 از 100

این انیامیس کندان نواواورانه و بدیع به نصر نرسید اما ساهنی های اکشینی را به رک میکشد ک سرزندگی و زرافت آن می شود تا انیمیسی من «لایتیر» در شاهد آن به کشم نیاید.

لزلي فيلبرين از غاردين

امتیاز: 80 از 100

«هیولای دریا» بین ساهنی‌های اکشن، پیام تعدید کندی شیکر کارده به حق بکه کے ہے ہے و تنسک کودیہــــــــــــــــــــــــــــــــــــ، ـــــــــــــــــــــ،

Питер Дброж за враяти

امتیاز: 80 از 100

«هیولای دریا» فیلمی است که در هر جایی به کار می‌اید

برایان تالریکو برای سایت راژر وبرت

امتیاز: 75 از 100

فیلم های انیمیسی که در تاریخ منتدیک شده اند و تصامین می کنند. دیدن دربین آین تعریف در فیلمی افتفتین کے کے کے کیولای دریا است گلب و کریں است.

هیولای دریا

دیوید آرلیش از ایندیا وایر

امتیاز: 75 از 100

این انیمیز داستانی ساده اما حماسی را در پس‌زمینه یک دونیا فانتزی به خوبی ناریت می‌کند و این کار را با اکستانی سنجیده می‌کند و با درائز ساخنه‌های اکشن کود باکی می‌کند.

اشر لوبرتو از پلی‌لیست

امتیاز: 67 از 100

برای داستان یک کستی در هال‌ترادی ناریت می‌شود و برای بینندگان بی‌ندگان رازیکه است و پیام‌های دیکنبرانگیز دارد.

راجر مور از مووی نیشن

امتیاز: 63 از 100

अधिक व तान्च दास्तन कम्‌त्र از آن کیزی است که تیزیر دارید و به شرکی یک کندی در آن می باشید.

جسی حسنجر از پلیگان

امتیاز: 60 از 100

«هیولای دریا» مندی «شاهزاده مصر» و «سندباد: عفسانه هفت دریا» هیونیا سکنگو را کنار میـــــــــــــــــــــــــــر، اما نمیـــــــــــــــــــــــــــ

انیمیشن “هیولاهای دریایی”.

نویسنده و کارگردان: کریس ویلیامز
بازیگران: کارل اربان، زاریس انجل هاتور، جرد هریس، دن استیونز
خلاصه داستان: «هيولاي دريا» داستان جيكوب هالند، يك شيكارچي هيولاهاي ديريا عفسانايي را دمكان ميكاند كه يك دكتر جوان كنجكاو و ماجراجو به نام ميسي، به روست اكسولانه وارد كستي و مي‌كدرد و زيدند جيب‌کوب زير و رو مي‌شود. נ ב ספרי מ חש חש ר דר ב חש מ מ מ קש שעגעע מין מ שכר ה מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ پیدا.
امتیاز IMDB برای فیلم: 7.1 از 10
امتیاز متاکریتیک برای فیلم: 94 از 100
سال: 2022

نقد انیمیس «هیولای دریا» برگرفته از بیشترین است و زوما موزا ای بی سی مگ نیست.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا