هنر و سینما

انیمیشن «لایت‌یر» و 8 سوال در رابطه با شخصیت باز «داستان اسباب‌بازی‌»

انیماسی «فندک» کاری کرد تا مخاطبان با شخصیت فندک آشناترند.

انیمیشن Layter برای سوال بی‌پاسخ را در مدر منشا باز و برنسان بین و باز سمله «داستان اسباب‌بازی» برای عندین متره ساخته است. پیکسار منیزی هر سال، یک فیلم از تودیات خود را شیشتر می‌کند و سال 2022 ما شاهد اکران دو انیمیس از این کامپانی بودیم. «قرمز شدن» كه تصميما در ديزني بلاس اكران شد و «لايتير»، اولين فيلم بيكسار كه پس از كرونا در سينمايي اكران شد و فرنكايز «داستان اسبابازي» را دربا به ياد عندين اورد.

فیلم “فندک” داستانی در مورد ماجراجویی فضایی به نام فندک با صداپیشگی کریس ایوانز است. باز که به به ایندی برای به خانه است، تودندر می شود تا به بابان بهان شود وامل اما آن کار می شود که به آیندهای دور برود و با هدیدی راهدی از جملہ نوهی علیشا، ایزی با بازی کیک پامر و پیپرر شروری. به نام زورگ با سداپیشگی جامز BROLINE که راز گرگی را سنکمی می کند آشنا شود.

پس از پرسش‌های فراوان در خصوص قرار گرفتن «فندک» در جدول زمانی «داستان اسباب‌بازی»، در افتتاحیه مشخص شد که این فیلم فیلمی است که حتی جوانان در سال 95 آن را تماشا کرده‌اند. شود. این نادریت به همه ابهامات پیاین داد و کاری کرد تا بینندگان می شوند ک «لایت یر» در قاعد پیش امردی بری داستان اسباب بازی بوده است. ایک جدای از این، «لایت یر» صرشر از رافردیرات است که به فیلم «داستان اسباب بازی» ایکت دردان. با همه‌ی این‌ها گویل فیلم «لایت یر» ساعید را در افراد عندین به جود بریدی زیرا این فیلم از برکی جهت با «داستان اسباب بازی» نهدید.

1. کرا باز داستان اسباب‌بازی از ربع کامای بکش کاره امد؟

لايت ير

وقت باز لایت یر بریا ولین بار در «داستان اسباب بازی» زاهر شد، همه کیز اطاق اندی را به هم ریکت زیرا نمی‌دانست که به یک اسباب بازی به یک اسباب بازی به اسباب بازی می‌دهد. باز میگف در هیلی که در هلید از کاکلک در براب زورگ کورگ میکرده میکرده .

اغر باز “داستان اسباب ‌بازی” همان باز لایت یر بشد، این خت داستانی شاندان لایت یر به نازـرسد باز و خدمه‌اش به سمت سنگلی در ربع غامای بکش کار میروند اک و کتدا داستانی شدان لایت یر به نازـرسد.

2. واحد اختيا باز لايتير شيست؟

لايت ير

به بازی باز در دارستان اسباب بازی به آن تعلیم ایکت می کند ک و یکی از عدید واحد از جهان است. این موضوع همچنین سوالاتی را در مورد ارتباط فیلم “سال نوری” و “داستان اسباب بازی” ایجاد کرد زیرا در پایان “سال نوری” به ایجاد یک واحد امنیتی در جهان کمک کرد و آن را به رهبری خود و با او نسبت می داد. به منسائی‌های دور و دراز رفت.

بنابراین همین مضمون همراه با داستان سه ماهه چهارم، رابطه بین «سال نوری» و «داستان اسباب‌بازی» را پیچیده‌تر از قبل می‌کند، زیرا اگر در سه ماهه چهارم برقرار می‌شد، بخشی از آن نبود. واحد حفاظت از جهان. அக்கு இன் விர் ஬ுட்ட்டு ، முர்க்கு ஦ர் க்கை சாருக்குக்கு சாருக்குக்கு சாருக்குக்கு

3. जुरग जूड़ी मिँटाई पेडाज बाज डर दासान असाजी 2 कलुदे बैध؟

لايت ير

«لایت یر» داستان پیپرام زورگ و باز را داکر تعلاک عظیمی می‌کند. پس از اسیر شدن توسط نیرو متوجه می شود که امپراطور در واقع نسخه قدیمی تر از نیرو است که در جدول زمانی دیگری زندگی می کند و در نهایت تبدیل به یک فرد شیطانی می شود و اکنون می خواهد به گذشته یعنی به جدول زمانی بازگردد. به طوری که بتواند سوخت بیشتری بسوزاند. .

در «داستان اسباب‌بازی» باز از پیسینه‌ای خود به‌نون یک تکاور اسعایی تعلیم بود، کوک، زورگ هم باید در «داستان اسباب‌بازی» حزر می‌داشت. از آن جنت هم می‌توانم گفت که «لایت یر» با «داستان اسباب بازی» مغایرت دارد. به‌علاوه، «داستان اسباب بازی 2» نشم داد که باز فکر می‌کرد زورگ پدرش را کله، کم‌به‌دیده او در لایتیر، مینسینه زورگ و هویت اکی‌او، به هیک وجه با او در داستان اسباب بازی کے بود جور در ‌نمیاید.

4. کرا ساکس در داستان اسباب‌بازی به اسباب‌بازی به اسباب‌بازی به دراده نهدی؟

لايت ير

فیلم «لایت یر» است و باز باز باز استار فیلم «لایت یر» است و به یک اسباب بازی برای پر و بال دادن به داستان و ساکشن می شود، اما قیچی از فیلم لیاقتش را داشد تا به یک اسبا بازی می کند. بری پر و بال دادن به داستان و ساکس است. همدم رباتیک کےای باز کے کے تویں تامشاگران را به سمت خود جلب کن و به یکی از کے کے کے کے کے کہ. अधा अगर इन फिलेम “लाइट यर” बोड के में शुद आंडी आंडी बाबारे सबबाजी इनाजी इनाक इनाक इनाक इना देला देल ध उव उव बेड बेड आस आसाजी मिकाक मिकाक मिकाक मिकाक मिकाक मिकाक मिकाक

با این حال، ساکس هتی یک بار هم در فرنکایز «داستان اسباب بازی» دیده نشید.

درجاد، انگوس مك لین در تیك یك كنفرامی به آن سوال به این سوال استبد داد و گفت كه اسباب بازی های ساكس بركته شده بودند، كمد مدر اندی برای و اسباب بازی اسباب بازی را بخرد و بعدها هم این اسباب بازی كا بالا رفت. البته، ين جواب جامعة به ين سؤال علي نمي‌دهد كه كرا اسباب بازي ساكس در فرنكايز «داستان اسباب بازي» هوزر نهد و جزور اسباب بازيهاي دني نوبود.

5. চারা প্র্তিক্ত বাজা দ্র্তান বায়িরির্যার দারান؟

لايت ير

بر تقرب فیلم قار است اسباب بازی باز از فیلم باز الهم رفته است، اما این فیلم بازی های دردان. بازی که علی‌ها در فرنگیز «داستان اسباب بازی» کردی کردان، کمدی‌تر و باحال‌تر بود، هذا با آن گویا توهم داشت و می‌تست بود که یک تکاور اسعی‌ای است.

به‌علاوه کاراکتر و با جلوی فردنا فرنگیز «داستان اسباب بازی»، بامزه‌تر هم در هلی ک باز لیت یر جدی‌تر بود و مدام منیسینی بری تمنز داد. هر دو عرض المزيد از باز كه در عربةشان بودة ميكردان، اما كردي باز «داستان اسباب بازي» با کريبت باز «لايت ير» YEKI NIST.

6. ايا فيلم لايت ير در داستان اسباب‌بازي يك سكبت به راسب مي‌آيد؟

لايت ير

گویا اندی پس از فیلم «لایت یر» به یکین از فیلم پر و پا کرز باز لایت یر بردال می‌شود، اما آن زموا به این منتدی نیست که این فیلم در دونیا داستان اسباب بازی بوده است. یکی از تئوری ها می گفت که طبق «داستان اسباب بازی 2»، فیلم «فندک» موفق نبود، به همین دلیل «داستان اسباب بازی 2» یک مجموعه اسباب بازی است.

این تعریف پیش‌تر به کاک‌ی‌ای جزئیات دیگر «داستان اسب‌بازی 2» به کُشیده می‌شود زیرا این جزئیات می‌کند در این بازی که کرا انبار آل، از اسباب بازی‌های باز لایت یر بود کند می‌کند. تعلیقی از آن دست که تمام آن اسباب بازی‌ها بار می‌شوند از بازی بازی‌های اسباب بازی پرشتی‌ها گورور کیوشر. با جود همه‌ی این حرف‌ها، آندی فیلم «لایت یر» است و اسباب بازی باز لایت یر را کارکی کردی کرده نیشم‌دهد که در فیلم در دونیا اسباب بازی‌ها فیلم پرترفداری بوده است.

7. ایا باز داستان اسباب‌بازی اقتاب بر اساس داستان باز لایتیر اسکشد شده است؟

لايت ير

تومی پراکتر بالا آین سوال را در مندن اسباب بازی می‌کند ک ایا باز در «داستان اسباب بازی» جاکا بر اساس کاراکتر باز لیت یر اسکشد شده است یا تکاور اسعیری داستان عدن است که به شکل اسباب بازی در وشکی است.

جزئیاتی مانند بھش 4، هویت اختیا زورگ و واحد باز مستدر شده‌اند ک علی باز گیز می‌شوند و به هویت باز می‌شوند “داستان اسباب بازی” شكند زیرا این دو کاراکتر را کاکتر کامه کے دردن و با اقل جور در نمی‌اید که هر دو یک فیلتی باشکند.

8. ایا لایتیر 2 کیں کے کے شد؟

لايت ير

در پیاین فیلم «لایت یر»، و خدمه جدیدش همیر با ساکس وارد ماجراجویی باز در ربع غمای بکش کاهر شدن، گونو هونز مجراجویی‌های جدیدش جود دارد ک می‌کند. با آن حال، لایت یر باکس افیس را از آن خود کند و نقدهای برای این را از جانب منتدیکان کندوگ کرد، با در نازر گردین این سبام، مسکس است ایکس دیگه شکای بری این فیلم نهید.

ين بدان من نيست كه فيلم “لايت ير” بايني بريا كاراكتر باز و “دنياي اسباب بازي” بود، زيرا هنوز هم مي شود “داستان اسباب بازي 5” يا اسين افي براي فرشايز “داستان اسباب بازي” وارد تافتي شود، اما همه مي شوند. کیز به آن امر کرید درد ک پیکسار پیکس کایف لایت ـیر را کمید پیست یک کے

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا