تکنولوژی

شرکت های وارد کننده تلفن همراه 45 میلیارد تومان تخلف کرده‌اند!

گزارش به دست آمده حاکی از تخلف 45 میلیاردی شرکت های واردکننده تلفن همراه است. این شرکت ها علیرغم دریافت وجوه دولتی به قیمت های بالایی فروختند.

به گزارش ای بی سی مگ، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت تهران از شناسایی 24 واردکننده تلفن همراه از مجموع 40 شرکت فعال در این بخش خبر داد.

نوامبر تتر

یدالله صادقی از انجام تحقیقات در زمینه تخلفات واردات تلفن همراه خبر داد. بسیاری از شرکت های واردکننده تلفن همراه برای واردات یارانه دولتی دریافت می کردند، اما با وجود این تلاش کردند محصولات خود را به صورت رایگان به فروش برسانند.

رسیدگی به تخلفات واردکنندگان تلفن همراه

تحقیقات از چند واردکننده تلفن همراه که 4200 تومان دریافت کرده اند اما محصولات خود را با قیمت های متورم به فروش رسانده اند در جریان است. پرونده 24 شرکت مرتکب 450 میلیارد و 102 میلیون و 669 هزار و 527 ریال تخلف به اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران ارسال شد.

لازم به ذکر است با بازرسی مشترک نمایندگان سازمان تعزیرات حکومتی، نیروی انتظامی، مرکز مبارزه با قاچاق کالا و ارز، بانک مرکزی و نهادهای حمایتی این مراسم برگزار شد.

از 40 شرکت مورد بررسی، اسناد 24 شرکت به تعزیرات ارسال شده، 3 شرکت از تخلفات مربوطه پاک شده و 4 شرکت نیز هنوز کالای خود را خارج نکرده اند.

تحقیقات در این زمینه ادامه دارد و متخلفان تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

.

منبع:میزان آنلاین

آیا در زمینه خاصی مهارت و تجربه کافی دارید؟ دانش خود را با کاربران ای بی سی مگ به اشتراک بگذارید. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا