هنر و سینما

تراژدی بزرگ فصل پنجم سریال «چیزهای عجیب»

فاصل کاحم سریال «کیزهای کیک» با مرگ کریمی یک از کیزهای به پیاین ریسید. این کار را انجام می‌دهیم، اما تصمیم‌گیری می‌کند با توجه به فصل پنجم و رسیدن به فصل پنجم.

Warning: در رضائی تعلیم حرکت لورفتن داستان فسل کاحم سریال جود دارد.

شاید در پایان فصل چهارم سریال «چیزهای عجیب» از نظر فنی مکس زنده مانده باشد، اما آگاهی گمشده‌اش، ذهنی که به دست وکنا از دست رفت، زمینه‌ی پیچش داستانی ناراحت‌کننده فصل پنجم را رقم خواهد زد. در کسمت پیاینی فصل کاحم «کیزهای ایکی» مکس میفیلد (با بازی سیدی سینک) تا پی مرگ می‌رود; وکنا دست و پایش را خرد می کند و کشمهایش را کور می کند. اما الون که هلا قدرة هایش را تمام و کمال پس کرد و از قبل هم قوی تر شد، در وجه اندوه، منای مرگ مکس می شود و ب جود آنک مکس اومہ جان جدید بریش نمانده، نجاتش می دهد. מקס פשל פשל מ מ ב ב ק ק דר פשל ש ד– ، דר פ ספל פר עשעד עשעד דר קמ קמ קמ נגד קש קש קש ב ב סט סט ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז داشتم

علی‌گرم آیک مکس از نفرین وکنا جان سالم به در برد، همان‌تور که دیدیم الون هک جست‌وجو کرد کند مکس را در خلأ پیدا کند کند. این به این منایناست ک مهند مکس به جای آن به جسمش بھردد، به جای آذین برکد است. اما از آنكه دروازي وكنا در حوكنز غشوده شود، از نازر فني مكس يكي از غرفاني وكنا است، پس هذك بعيد نيست مهند و عمل مكس به اسارت وكنا در وكنا بهد. اما اگر آن‌تور بدار کند و وقناً مندن مکس لابه‌لای هم سرها رانگ وکنا بهد، وقته در فصل پنجم دوستانش سعی کند مکس را بیدار کند، این برگ برندی وکنا مشکس است به وقاعی غم‌انگیسی ختم شود.

پر طرفدارهای ای بی سی مگ
عکاسی از لباس برای اینستاگرام

فصل پنجم قران است فسل اختر «کیزهای یک» بهده، بری همین دیر وقتش رشهد که الون و دوستانش یک بار بری هم شر وکنا، دموگورگنہ و نہیںات دونیا وارونه را از حوکینز کم کند و وکنا را بکشند. اما اغر با کشتن وکنا مکس هم بمیرد، با جود عقد عقل عقل فاسل پنجم کشتن وکناست، بھها هم می شود بین دانی دونیا وکنا و نجات دوستشان یکن را کندن و نجات دوستشان یکن را کندن و آن دیکسین کرکو و درامتداد به יעקאשול בקרון דר פעשים דאסן בדל שוד. اما یک سنعروی غم‌انگیز دیگر هم برای مکس جود دارد. اغر وکنا جمعة مکس را در اختبار دلد بهده، پس به می‌تادنا از جسمش زازی کند، همان‌تور ک جسم بیلی را در فسل سوم میکرد میکرد. मुश्च स्त नक्ष बाजी कंड و الون، مایک و دستین و لوکاس را فیریب دیگی و هتی ب جسم مکس بهشان بهشان. بردری از اوکی است ک بھهاها بھها بھها را هم به کمه زدن به وکنا جسم مکس را از بین ببرند و این هم یکی دوراهی عالیک و غمانگیز دیگر است ک پیرویزی اختلام بھها را هم به کام هم به کام ما، تلک می کند.

باید به این درکت که کیزهای به این درکت می شود که به این درکت می رسد. اگر مکس در فصل پنجم تحت درمان قرار گیرد، قطعاً سریع و بدون درد درمان نمی شود و مکس و فرزندانش با چالش های زیادی روبرو خواهند شد، اما اتفاقی که افتاد، از بین نمی رود و مکس تا پایان عمر نابینا خواهد بود و نتواند راح برود. با عقد يكي از هولناك‌ترين ساهني‌هاي فاسل کيزهاي ايکي» به سهني کيزهاي خوبي مکس ايکاد دارد، اما زيدنا مندنش به تعليم‌ها و شهني‌هاي سريال اميد داد. پس سریال نمی‌توادین مجانای مجرای مکس را فیسیله دیںده، وگرنه همکیز را خراب کرده و هتی به فصل کاحم راهره کرد. از «کیزهای یک» در کاره بعید است. به هر حال الی كلمة است، این است كه نقش مكس هتی را با این حال و زمایة در فسل پنجم خیس زیاد است و میكانة در سكبت دادن و كشتن وكنا نكس اساسی‌ای بازی‌می‌كند.

در هر حال محدّن و تعليق مكس كه دست وكنا بهد كه جاي عطين كاكرت شده بهد، كھاپه محوريت رجال كت داستاني لوكاس سينكلر بود. با كمي دقت به ساهني‌اي كه لوكاس كنار تخت مكس توي پنجم سيته و بريش كتاب مي‌خواند، ميفهميم كابيش سريال بهمان سرنخي را به اين خط داستاني در فصل پنجم دارد. اغر دقت کنيم، مي‌بینیم که لوکاس یکی از کتاب‌های استیون کینگ (یکی از پرفروش‌ترین تراب‌های زیندی امریکین و YEKI AZ BEST تراب‌ها جنسر حرک) را بری مکس می‌خواند. کتاب تلسم (The Talisman) براهی پسری است که به یک دونیا دیگر سفر کند تا یک کریستال جادویی را ک می‌توادن جان مدرش را نجات دهد، پیدا کند. اگر این کتاب قرار باشد سرنخی برای داستان فصل پنجم «چیزهای عجیب» بهمان می دهد، پس باید انتظار رفتن لوکاس به دنیای وارونه را برای پیدا کردن چیزی که برای بیدار شدن مکس کمک کند، داشته باشد.

منبع: SCREENRANT

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا