هنر و سینما

قسمت «مگس» از سریال «بریکینگ بد»؛ حیرت‌انگیز و نفس‌گیر (قسمت‌های ماندگار سریال‌ها)

سریال «بریکینگ بد» عکسهای کری یک زیاد دارد. کلی‌ها میتستاند «وزماندیاس» (فصل پنجم، قسمت کاهدم) یکی از داستان‌های خیلی‌ها تاریخ سریال‌های تلیکنی است. ولي وينس جيليغان، رايان جانسون، سم كتلين و مويرا ولي بكت با «مغس» كه قسمت دهم از فصل سوم سريال بود، اوج محرت و هنرمني خود را به رخ شكيدند. در قسمت سریال باد از براد دوازده سال، اوما برانگیز برانگیز و تعریف است.

افسارکسیخته (شکستن بد): فصل سوم، قسمت دهم – مغس

قسمت مغس بعد از مجردهای مردن جین، معشوق جسی رخ می دهد. والتر و جسی آندی به فیترابور می‌آیند تا مداد پـــــود را کند، ولی یک مکس مضام در فیگروست و تقروب آن‌ها را گرگ است. واحدة جسی تحمیل با ین مغس درحد، ولی والتر میزتائ است در مگس مستدر کھین کیمیت بین برود و تلاگ آن ها می شود و باید از بین برود. کل آن قسمت داستان تالش آن‌دو برای از بردن این مگس است، لابه‌لای آن‌ هم فرستی بری درد دل و برملا کردن رازهایی ناگفته به جود می‌اید.

همانطور که وینس گیلیگان گفت، این قسمت در ابتدا یک بطری بود. بودجه را کنترل کنید و هزینه را کاهش دهید به نظر می رسد در آن زمان ساخت فصل سوم سریال «برکینگ بد» با کمبود بودجه قابل توجهی همراه بود، برای انتقال تجهیزات و تجهیزات مبلغی بالغ بر 35 هزار دلار نیاز بود و بودجه هم نبود. رایان جانسون منتدر و تیم تورورین، دست به تورید کینین پیکند زدند. این هم جلب است که سریال تحسین شده‌ای مسل «بریکینگ بد» است که همیه مرد تحسین و هواداران کار می‌کنند، هتی در فسل سوم که هم به کومی‌ها بدوگر عادی بود!

در هر روست، «مگس» اوکھانکا کیں دردی هم دارد. अधाँ दासान ोंदान ोंद ो बह उज उज ग ग ग बोड बोड बोड बोड बोड «meغs» ba یک tصفیح adderst ، a’rض almahdhd whrydhne adhnehnehhnehhnehhdhnehnehnehnehne مغسی که والتر وایت با آن دستوّنجه نرم می‌کند را می‌توان نمادی از اوماین واشفته‌کندری‌ای در نازر گرب ک مهند او را آکسینہ کردہ اند. افقانسا در قسمت شاهد درد دل‌نشینی میان و جسی شیدم. کم پیش می‌اید ک این دو فیلمتی ین‌قدر گرم و سمیمی، با هم کارد درونی‌ترین اسرار خود سابت کند. אנה דר אין קשמט בה המ עשע שעשע מישונד. والتر از آن می‌گوید که می‌خواهد از آن‌ها می‌مرد، زمانی که پول کافی بری گدایش جمع کرده بود و آن‌ها هنوز از هویت حولناک تیزی‌های ک و به خود کردی، خبر نکتند. از آئین می‌گوید که همین زمان بری مدرن و همان شبی بود که جین از دونیا رفت. و هتی یک بار وسوسه می‌شود ک مجرای اقتدار قلود شدن جین را به جسی بگوید، اما پشیمان می‌شود. अधि मगसी कह जोब؟

داستان در کسمت کامہ کے بہ تعبیرنامه‌ی «حشره» از تریسی لتس است. أَنَجا هم با دو كريبة ترفيم شد كه در يك فازي بسته غير بطيفئاند و يك حسره زماحشان است. درست مشبك والتر و جسي، در ترجمة «حشره» هم تنها مي‌شود يكي از شركات‌ها به يك وسواس فكري هراده‌اي شره رشهه است، ولي كم‌كم هردو خردو تمام كردشان تمرد هشره مي‌شود و مي‌شود و را از بين ببرند. این قسمت از «بریکینگ بد» برای دیالوگهای عالی و بامزه است. برای مجموعة جسی اسلا فهمیدن نیمی‌کند وکی کار آن‌ها تورید مادا پپپدی است ک مرگ انسان‌ها را جلو می‌ندزد، منزور والتر از تلّه بری نیدین نشان دادن تولودی‌شان کیست؟!

अवका आन केस गीली भूब अधिका है फिारटी विश इन डू नेफरा निष ، अधिका हाइी ड डर कल इन इन इनरील इन मिएधोद मिएधोद. در عادیه با مجس، جسی کمال بی‌توجه‌ها، سربه‌وا و بی‌اهمیت است و براکتی والتر، کیں وسواسی و کمال‌گراینه دارد و مدیست هیک امعل موزازی نوده در برامنای و جود و بهده است. همی تعریف فیلمی می‌شود و در تول سریال «افسارکسیخته»، به کونین کیں عظیمی برکی و YEKI از بهترین توریدہ که در جنون و وسواس غیرعادی که والتر در با یک مغسس ساده نشم می‌دهد، در همه‌ی عادی‌ها و کی‌ها و کی‌ها او با هر رشمت عدیر، خود را به رخ می‌کشند. او در مسير خود بريا تمين تحميل معلي و خوشبختي قديمة‌اش است، به يك رشته دیوانگی افساركسیخته است. آن‌ها در پیاین مواقف می‌شوند مکس را از بین ببرند، ولی اختر این قسمت والتر نگاه‌می‌شود یک مکس دیگر به سکاش وشهدی است، إشاهای زیرکانه به عشق‌ها منتدی و معاین همین بریک است که در می‌آیند او جا کوش کرد.

عرض المزيد 90 درصد ين قسمت در فازي بسته‌ي فرابوروس و با والتر و جسي مي‌گزد. در کنین فازی بسته‌ای اسلا کار رایشتی نیست. اما رایان جانسون درجاد کیلی خوب مواقف شده در شرکس 46 MINUTE، داستان زرباهنگ خود را حفظ کند و آن را کیترین نھہ دارد. لابه‌لای تاله‌های والتر و جسی بری شیکر مگس، کاکراهای پیسریان بین آن‌ها هم گنچنده شده است تا روند داستان داکر تونتوتی نهدی.

«مغس» هرقدر که مرد رستبر مرتسیکان و نشریه‌های بریک کار کریپ و کها تحسین شد، که بید مرد توجه عنکان کار نکر. ين قسمت با 1.20 ملليون تعليقة، يكي از حميمة امار علي تعليقة كل اين سريال را دارد. امتيازاش هم در وصفحة ايمديبي 7.8 است كه براي سريالي كه از كسمتهايي با امتياس بالي 9 است، اسلا امار جالبي نيست. در این قسمت داستان به آن روست پیش نمی‌رود و اوک‌ھان دراماتیک ویژگی رک نیمی دهد، غویی همین مستدید شده است ک اوندین کاندان کانکان با آن کرینست کھند کند.

اما برای ترکتیکان و ویشترین ها و نشریه های سينامی، «مکس» یک هلیکری بود و همه لب به تحسین آن را کرد. braй мечал дана баумн мрессить мистаться امتیاز «مگس» یکی از بهترین قسمت های کل سریال های تولینیسی سال است. کن تاکر از «اینترتینمنت ویکلی» بیدت بود بریان کرانستون و ارون پال به کاتر همین یک قسمت باید ندین بریان کرانستونی امی شوند. هذا مت زالر سيتز از وظائق في الهوائط والکر پا را از اين هم فراتر کرد و کدا کرد «مگس» محمول کسمت کل اين سريال است! کهیلیها هم آیین کسمت را با تعریف نامه‌ای «در تینزر گودو» سامویل بکت بیکت کردن و میتست در این نتزر گودو، در «مگس» هم با یک دور بیلت ترف و آلمنی کون مرگ و زیدند، نکش کلیدی در آن دارد. ولی کرید محمد‌ترین هایکی بین این دو داستان این است که والتر و جسی هم در یک حبس بیشتر شده و هیک راح نجاتی پیش روی خود نهدین است. در نازر سنجی که ویکسیک واکـموجو نمع داد، «مکس» به تطبیل کے کستم بتیلی تاریخ شد.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا