هنر و سینما

هر آنچه درباره‌ی فیلم «جوکر 2» با نام «جنون مشترک» می‌دانیم

يكي از جمع شده ترين فيلمها شرور فيلمها ابرقهرماني جوكر است; دیوانه‌ای که از کتاب‌های موسور از و متن‌فرند اما گهگاه با فیلمت شکت کورداش هم‌ذت‌پنداری می‌کند. از تعلمة قريمز نمادينش غرفت تا اذهمت تعانه‌عماز و نتفو و نقيض او، جوكر حمايه راحي بريا افتافت كردان دردة درد. این فیلمتی محمول دونیا دیسی لیاهت تسویر کند تن از اوائنی ترین حولیوود من هیئلجر، جاک نیکلسون و واکین فینیکس روی پرده سینما راهدا است.

हैत्य ज़क निक्लसोन के प्रभाष्टी भाष پاس از کسب این بیلیندی دیلاری در باک افیس جانیهی، تاد فیلیپس درابیر درجادری در فیلم را بر هریب و در سال 2019 فیلم «JOKER» را ساخت. اما هم اینگون برایتان برایتان بریتان مترک ترکی تحمیل رسمی علی و کرویه کاکھی دیگره‌ی این فیلم نیشتر شده است که از آن‌ها برایتان خلی از لتف بود.

فیلم “جوکر: جنون معمولی” زمانی که ایکران می‌شود؟

نوشته: जूनों मुद्धान

پس از مناذن با کوکر و نقیض و با کیدی که می خواستم به این فیلم بپردازم. अमा फिलीप दर मह जून ، दर यक प आसांगरी बा अचा भैसायी आज फिलेमनामे है खबा अधर करड करड. در این پست نه تنها عنوان رسمی فیلم یعنی «جوکر: جنون معمولی» منتشر شد، بلکه مشخص شد که فیلیپس دوباره آن را کارگردانی خواهد کرد و در واقع در کنار همکار نویسنده، اسکات است. سیلور، که شرور شخصیت است.

در 3 اگوست 2022، شرحة شد که آئین ترجمه در 4 اکتبر 2024 اکران برعة شد. அத்து திர்கை கெர்கை ஫ில் ، பான சால் பிர் அக்கை அக்க்கு ஫ில் வாட்டு வாட்டு. अगर चे हूण ह जादी ता जामान आत फिलेम दर पीश डारीम मा मीगीयोगे आज देखेली देखेली दा केा बा अं मीडानिम बा बा बा दा दर दर मियान अगान.

ایا تریلری برای فيلم «جوكر: جنود المسادين» شهد شده است؟

متاسفانه با تعليق به عند كار ساخت «جوكر: جنون المعادن» وارد شده و هنوز وارد تحميل نهديه نهديه، لياة هيك تريلر رسميالاي بريا در فيلم نيشة نهديه است. با آن حال، لیدی گاگ تیزری را در میدیاهای کود به شما می دهد که نام فیلمی او و فینیکس به روز پررگ بر روی آن به کشم میکورد و همین تیزر فاش کرد و به همور فینیکس جزور کوره فیلم کاکه بود.

چه چیزی در فیلم وجود دارد؟जोकर: जुनों बाज़ाद» नक्ष हार्ली कूा कूा कूा काद

نوشته: जूनों मुद्धान

همانـتور که در بالا به آن سماع قدم کیدمید، لیدی غاگ در آن آمیګه از جوکر هوزور داشت و به نازر میرسد ک و کار نقش حرلی کوین را در این فیلم ایفا یکہ دارد. این فیلتیا در اینده در كمیکها به تطبیل دکتر حرلین کوینزل شد، روانــــــــــــــــــــــر ک در کہہ در دام عشک بیرم رووی خود، آرتور فلک، کارتر می‌شود.

در ولين بار نيست كه جاغا نقش يك فيريبنده را در بر روي پردهي برد سينا ​​بر كيمي‌گرد. साल ग्रेष्टी، इन गुक्तर و बाज़ी सर्शना فیلمی که در آن ادام درایور هم به یفای نقش بود. تماشاگرانی که «خانه مد گوچی» را دیدند میداندان ک لیدی گاگ می تودانی به نکش یک زن مقتدر را یفا کند کے به نازر میرسد کے کے او برای نکش حرلی کویین دیکی پیم از سوی دست اندرکاران فیلم بهد.

«مطالعه: जूनों अधिक» चे दास्तान् रा वार

نوشته: जूनों मुद्धान

داستان علیگر آیک فیلم هنوز برملا نهدیه‌اند، خبرهای به کوش رشته نشم‌مید که داستان دیگه‌ای جوکر کیشتر در اسایشگاه آرخام رها به داد. هما‌تور که از تطبیق فیلم هم پیداست، جنون مسادید به زیاد نیشانی سلاس‌ای برای بین این دو نفر است، گویا در فیلم می‌باعره همراستا با کمیک‌ها پیش برود و داستانی را بر اساس آن‌ها بری علی‌ها نیشان نادریت کند. با تعلیق به آن هرلی کوین و آرتور فلک در اسایشگاه روان عشق می‌شوند، فیلم می‌توادن بر روی داستان عاشکنای آن‌ها ک به تعریف کوشونت بارشان در اینده خطم می‌شود. که کسی می‌داند، کید بد رومنس هم انگ اعشانگاه‌ای بهد ک بری این زوج کی‌شده است.

البته در مقابل نسخه قبلی «جوکر: جنون مستدیر» به تحمیل زیاد قاعد موسیقی متن غوتیک بود. کیدی به آن دیلی ک این درکه کار است یک درکه‌ی موزیکال بهد و همان‌طور که خوب می‌دانیم، جنر موزیکال همید داستانها را شادتر جلوه می‌دهد. از گاک که گاگ بریا بریای ترک «کم تورک» در فیلم «ستاره‌های برنامی‌شده» به کتره‌ای موقعیت می‌خورد و هتی اسکار را از آن خود کرده است، می‌توادید در یک فیلم موزیکال خودی نشم می‌کند و به. به کیمیکی کودی بیدا کند.

بیاجوكر: جنون المصماد» به فيلم بتمن ربط دارد؟

نوشته: जूनों मुद्धान

با تعليق به تريك منتدى كه ين ديشمن خونين بتمن در پيش قربت، مشقّب است اين سؤال برايتان پيش وشهد كه اي‌توان فيلمتا رابرت پتينسون را به فينيكس ربط داد. به هر حال در پیاین فیلم «بتمن»، مخاطبان ریدلر و جوکر را به کار بستن پشت میله های زدان کارتر شده بودند. اینی همان کاراکتری ک بری کیوگان به یفای نقشش به بود. هر کند مت ریوز دریل رایلای را ک باعث شد این شرور کرور و نمادین به فیلمش در تی نرکتیا ای کرد و گفت:

من در بدون ين فيلم نامه را بدون ين فيلمة تست كردما. اما وقتي در كاراكتر به فيلم‌نامه سداد شد، همه كيز رنگ و بوي تيز به خود كريب. அக்குக்கு பின் இன் ஆட் க்க்கு ம் புருக்கு அய் பியுக்கு இந்கார் மியார் மியார் در قاعد منتجان او در فيلم عرض المزيد مردو را نسبت به پياين آن كاميند داد. زیرا انها به درک رکیسیند ک گتهام دیوانه خانه‌ای بیش نیست و بتمن کاکہ کے کے کے کے அக்க்கு முத்தை ஆட்டை க்குரை र के बा बाश अशा शद देध देध.

بهعلاوه این حرف کملا درست است که جوکر به دونیا دونیا دیکسی کیں دیسی نیست. زیرا دیگر فیلم به جای کے کیں کرور کرور را به “لیگ عدالت” یا “جوخه تودادک” کند کند، می‌کشت فیلمی بسازد ک سرفا در داستان کرور کرور کرد. و هذا با براداران ورنر در مدر ساخت سلمه‌ای به نام دیسی بلک سابت کرد که در آن دیسی به نام دیسی به فرنکایز را می‌توانم یک کراکتر را به فرنگیز بزنم را ایکتین رادی را کیش را در مدر سلسه با اینترادی به نام دیسی به فرنگ. .

منبع: collider

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا