هنر و سینما

آیا دی‌سی از دنیای سینمایی مارول کپی می‌کند؟

برادران وارنر و دونيا سينامي ديسي بارها از كارها كويين فيغي بريا خلق فيلمهاي خود لهم قرده‌ و در استقبل كاپيبردها كردند، هتي اگر اين كاپيبردها را به خلك ابرقهرمانهاي يك شكل با دونيا مرول نهدي باز هم نمي توانم كليت اين سمابر كرد.

لغو عبد غرل عرض المزيد «بت گرل» موجي از شاغوتي را در هاليوود به جود اورد. ين فيلم لسلي غريس كه در حال براستدن تصاحة پس از توردون بود و امراقة 900 ميلين ديلار كستك در پي داشت، در تحديك‌بكشين برادران براداران شد، كاراستاي تحكيم را بكشيد. அத்துக்குக்கு வாட்ட்டின் நி஍்ப்ઍகு

دیوید زاسلاو، مدیر کمپانی برادران وارنر، گفت: «استودیوی برادران وارنر نیز به دنیای سینمای دی سی متعهد است. جالب است که Zaslaw تایید کرد که این استودیو یک برنامه 10 ساله است. அக்குத்தை தியி இந்தியு தியுக்க்கு ப்ப்புக்கு க்குக்கு க்க்கு க்க்கு إن تيم كملة صورة تيمي بود كه آلن هورن و باب ايغر تحميل باكوين فايغي در ديزني راه راشتي كردند.

به برادران دیگر، براداران برادران پس از استفاده‌ی ایمد هنگفت و نقدهای پیزیفی ک دونیای سینمای ماورول دونگو کردی میک پا جای پی استودیو دیزنی بکندین زیرا گویا آن سوال برای دست اندرکاران استودیو پیش وشید که کرا ابرکهرمانان آنها ابرکهرمان‌های مرول محبوب اند. دلیلی جودی درید که دیسی نمی‌تواند فیلم‌های کمیک موقعیتک کامیک مواول بسازد و از فولم دونیا مرول کوین فایگی روش راسب‌شده‌ای بری کسب کامیک به ناز-رسد. با آن حال، مشکلی که وجود دارد این است که دی سی نقشه راه مارول را قرض گرفته است، اما نتیجه خوبی نداشته است.

دونیا دیسی پیشتر نکهای رای مارول را کاپی کرده اما به کی دست نیافته است.

دی سی

در سال 2014، یک سال پس از فیلم «مرد پولادین»، براداران ورنر فیلمی از 10 فیلم را که کار بود تا این سال 2020 ایکران شد نیشت کرد. کرید مهمترینهای روسیکی که آن استودی کیش از حد آن در تورید فیلم جدید بود. بعد از «مرد قطبی»، دومین فیلم این کمپانی، «بتمن علیه سوپرمن: ظهور عدالت» بود که سه ابرکهرمان دیسی این سوپرمن، بتمن و زن شاغبانگیز در آن حوضر دردن و با هم تیمی را شد و همینطور بود. فیلم “لیج علادة: کسمت 1” در سال 2017 ساخته شد.

حالا این داستان را با دنیای سینمایی مارول مقایسه کنید. (حتی هاکای هم در «ثور» نقش کوتهی داشت) اما روسیکی که دیسی پرورد در این است که فیلم مجزایی را برای کاراکترهای خود محیا نیردت تا علی را با فیلم این کارکترها می خرید. همي امر مستدر شد كه فيلمها نقولة بايهاي استيبيلي را بريا خلق يك فرنشيز بي‌نظير به جود اوند و تلها براي همگم كردن ب دونيا مرول تانها سكبتهاي پياپي را بريا دونيا ديسي به همير به همير.

به‌علاوه دونیا سينامي ديسي قبل از «ليگ عدالت» سال 2017 در باي از استياست دونيا مارول پيروي كرد. فیلم «بتمن علیه سوپرمن» به دیلیل لهن تند و تیز خود سریکت را جایدی کرد و براداران ورنر سعی کرد در این فیلم از تاکتک متتعدہـتری ہے ہے ۔ अध दासान राषाष जक अशनाइडर दस वियाद जाइड श दास वीडॉन आज आज आज आज आज आज जूयान »فیelmaـbrdی memجdddیd raddیd کraddی اما بار دیگر، پیروی از تاکتیک‌های مارول در به کیش تکید را به همیر داشت، زیرا تماشکران از سکان‌های اصلی ساخته شده‌اند «لیگ عدلت» رازی نوبدند و به جای آن نصیرهایی راین‌شده تسویر زک اشنایدر را تلب کردند. این ستوستو بی‌سابکه به راه فیددن اشوب ناخوسته‌ای در دونیا دیسی شد.

پیش‌تر به دست اندرکاران دونیا دیسی سبیت شده است که این دونیا در گروی کاپی دونیا مارول نیست.

دی سی

در سال 2018، کوين تسوجيهارا، مديرعالم شركت براداران وارنر ذزعان كرد كه تاكتيك مرول بريا ديسي كارساز ناميم بود و در بنتايي بيان دائد كه ما نمي‌توانيم كاري را كه ديزني به نمة ديزنيده بوديم. زيرا در تاكتيك بريا ما جواب نمي‌دهد. یک سال باد، تسوجیهارا به لس انجلس تیمز گفت: دونیا دیسی انقدرها ک ما فیکر میکردیم به هم پینده نیست و در قاعد ما 5 سال در روکابی بودیم. தெர்கை குர்கியாய் 2010

«آکوامن» و «شزم» ناداند ان‌تور که باید و خوب عمل کند و «جوخه تودادک» تنها از برکی جهد فیلم موافقی به رسب می‌امد. «جوکر» و «بتمن» هم به تور کامل از دونیا دیسی جدا شدن. அக்க்கு தும் பிலை ஫ிலை அக்காருக்குக்க்ऍ به تعلیم فیلم «برنگان شیکاری» علیگم نقدهای پیکی کی کنگو کرد در باکس افیس کاندان ام کند و زن شاکری هم آنقدرها فیلم را مجزوب خود نیرد. در حقيقة دونيا ديسي به دونياي به هم پونديه و منتدي برداده شود و بنائنا بي‌نزيري دهد به در كيں دونيا ديسي. کیدی به این دیلی ک حفظ یکپارچگی انقدرها ک پیپنس می‌شود اسان نیست.

برنامه 10 ساله David Zaslaw و با ماحسل دونیا مرول نشم می دهد که علی سے کے بینزیری که مارول کسب کرده، دونیا دیسی نمی تودانی آن را سر لوحه ای کار خود کارده ده و همان الالغو را ریکر یک. از ده فیلمی که دیسی در سال 2014 کرد، تنها نیمی از آن ها بر تھاک برامنا شید شید شید. بنابراین اگر برادران وارنر دوباره به برنامه‌های ده ساله‌ای فکر کنند که همان الگوی قبلی پیروی کند، عملکردشان نگران‌کننده خواهد بود، زیرا این دامی است که پیش‌تر دیسی در آن گرفتار شده و با تکرار این اشتباه هیچ چیز تغییر نمی‌کند.

بیا دنیای دی سی پس از جنجله های به راه رفتن در مدر بت گرل মিয়ুত্যানা ন্যান রা রা বাজ্বাদা

دی سی

अधिक अधिया आजान जानान डाउन डाउन डान मारोल तरक करडे करडे करडे काइगी वाइगी बे बे बे † दर दर होडार कार क پوند होडार दाइगी बेाइगी वाइगी काइगी काइगी काइगी काइगी कात وقتي مارول فيلميها جديد را خود را خود ميكند، فيلمان ميداند كه تناه بكي بك ميك ميك در كاك داستان اكسي شد براي شد. هماوتور ک در تعلیمات فاز 5 و 6 می شود، کونی کوینی می شود به استودی را نشم می دهد که می شود داستان فیلم از کے کے کہہے و آنها کے کے ہے. در قاعد که بیشتی که نه کی نه که مارول کاره کود را قبل از برامنریزی می‌کند و بر تقب انها پیش می‌رود.

از سال 2014، تارول رنر تصمیم گرفت از مارول را به م اکنول روی آپارول آوردند. بسیاری از پروژه هایی که قرار بود ساخته شوند که سار وهند، پروند، پروند، پرون لیگ عدالت: قسمت دوم، خدایان جدید، نایت وینگ. اما با این حال به جای آن دونیا سینامی به تاسته این دست پیدا کند، لغو فیلم «بت گرل» نشم می دهد که دست اندرکاران این کامپانی در کیهی گیرهای کود، آشفته تر از همدیگر است. زیرا اگر کراها این استودی بر اساس تاکتیکی‌ها از پیش زکستین شده بود بدا دست اندرکاران آن‌ها پیش از آن که از رحل مرحل توردید، ترید می‌شدند ک ین فیلم جواب نمی‌دهد و تصمیم می‌گرفت آن را پیش از خرد مالی هنگفت که به این دونیا سینامی وارد شد. کرد کرد میکفتگان

طرفداران مارول براول از درکه‌ی آتی نفسگا جویان تحت تیک “انتقام جویان: جنگهای استقول” تلقی سال 2025 هیجان زده خواهند شد زیرا می دانند که این فیلم حاصل فیلم چند جهینی را در خود جای داده و به سکلیکشان در سلسه با آن سماع با آن رسیده است. پیں برای داد. اما پس از نامیک «بت گرل»، هر تیکی که براداران ورنر در اینده اندی کند، زیر ذره‌بین علی بود. چون دنیای سینما، دی سی در سال 2014 یک بار با کیں به بلدمدت کود مدتد کود را علیں کرد، و هم ایکیون دربی به دیلیل لغو فیلمی که بهی با آشتیاق منتزار این بودک، مسک است کاری کرده است به دیر هیک مدیکی به توکانی. فیلمـهیاش ننشیند. در کل دست اندرکاران دی سی باید بدانند که کریں یک روش کیں را کیزی کند داد و انها با کاپی کردن دیرب روشهای دونیا مورول موقعیت ناکرید شد.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا