هنر و سینما

10 شخصیت سینمایی‌ با نقاط ضعف بسیار احمقانه

در فيلم «ثور: عشق و تندر»، غور قصاب خوديان (كريستين بيل) يك شرور باورنكردني و قادر به کشتن خوديان سبره جهان است. با آين هال، و يك تنقة واسعة بروز دارد و در عمل به سلاح خود است. گور بدون نكروسورد و استوفان‌شكن قادر به تنمر كارها خود نيست و از نازر بركي از فيلم، كونين دوشنم بودي نوده اين‌قدر كريں هدا بهده.

در سینمای تول تاریخ، به از کربتهای دیگر نیز دعای کنکهای بوده است. 이 ششکاری ض شکاری به اهداف را برور المقاران تبدیل تر می کند که به ورستی با قادر به انجام کارها می شود.

10. تیـرکس و ناتوانی در کیه ایندر اسکان

شخصیت فیلم

در هذه فیلمهای جوراسیک، کرینتها با کتاب مندن از چنگال تیترکس (یا هر دیناسور عدین) در امان می‌مانند. این فوکس در «دنیای جوراسیک: سلته» نیز ریکر می‌شود و یکی از شرکت‌های خود را در یک حوزکه کم‌مکد در آن جنگل غوطه‌ور می‌کند و بی‌رکت می‌ماند و تیرکس تیرک و نیمی‌شود.

هندة فرانگیز این است که در فواسیل بینایی درهد. با این حال، تمام حواس دیر آن تعریف شده و قادر به بوییدن هر کسی و هر کیزی است، از جمالة فردی ک در یک حوزچه کمـی شده است. به بر آیین، تیـرکس در اقبل بها به کاکر کیں هم که ساکن می‌مانند می‌شود و هم می‌توادن به آن‌ها به اینها می‌شود. به هر حال، هذه انسان‌های آئین سری معدی کریل داستان این اوون گریدی سینه رام کردن یا این دیناسورها را نیمی‌داناند.

9. فرانکلین و انفجار در مواجهه با خوردن کیک

شخصیت فیلم

هر یک از شرکت های «جومانجی: به جنگل کوش ادرد» به تطبیل اوتار یک بازی ویدیویی، کوکت واسکی به فردی دارد اما فرکلین فینبار ایکی‌ترین پیک کوک را دارد. او جدا از ثلاث و قدرة تحميل خود، اغر كيك بخورد منتفور مي‌شود.

این تعریف یک تنکت واسعاد کانهداراست و کیزی به کیه وی که نیمی کند. अधिक है। ين فيلم است و جديد كردن يك مرد استفاده و ثلاثانه دير كمي فرقة به نظر ميرسد.

8. מגאטרון ו מעשים תערב סרמה

شخصیت فیلم

در اولين قسمت از سلمه فيلم‌هاي «تبديل‌شوندگان»، مجاترون، رحبر شرور دسپتيكانها، ب جود آين كه YEKI AZ تبديل مي‌شوند در بارب سرماي باد مشكل درد.

قرآة إلی مجاترون، سیبرترون، منظمة قاهر سال نوری با زیمین فیلترون دارد. این بدان منایناست که از خورشید دورتر و کومین سردتر است. به همین دیلیل، مجاترون باید تا به حال به دماهای سرد اعداد کرده و از انجایی که و به تور کلی کم بادی است، بادهای سرد نوده بری او املیھ کند کند.

7. هنكاك و تعريف قدرة و در روست به همنوعان

شخصیت فیلم

هنكاك من سوپرمن، يك ابرقهرمان خاصة المعادن است. با آين هال، عرض المزيد وي هر زماني كه به يكي دير از عندة نژاد مافوك بسهرا خود ميشود، تعريف ميابدا. با آين حال، و عشق مري، زني از نژاد هنا مي‌شود كه در نوع خود يك خلفت جلب مي‌شود.

فیلم به لوقاء لوگیک این واسبک را تعلیم می‌دهد. ین نژاد به جود نمی‌امد و هیک یک از عرض المزید قادر به رنگ نسل و به دنیا بریند اردان ابرگردی فیلمین هنکاک و مری نوبدند آخرین بازماندگان این نژاد هستند.

6. پو و شرکی بالا بردنا از پلہہ۔۔

شخصیت فیلم

पु बह ल अगरीय हैनाय जमीाय मी‌तोईा माज शेका बडूड ونسبت be yك پlah کیleی araحt araکm کnd. با آين حال، وقتي نوبت به بالا بردان از پله ها مي‌رسد، و به نفس نفس مي‌افتد و براي ريکس به بالاي آنها تقلا مي‌کند.

این واسعد منتدی همدلی علیه با پو می‌شود اما باید گفت که کی و مزخرف است، زیرا و کارها شرکتر از این را نیز نمی‌دهد. هم‌چینین این پاندا قدرت کدید دارد و کومی او نوده از پله‌های ک هیت شیبدار نیز نیست، به شرکی بالا برود.

5. بیگانه و حساسیت به اب

شخصیت فیلم

در فیلم «نشانه‌ها»، یکی از پرفروش‌ترین امنایت شیامالان، یک بیگانه به خانه‌های همه می‌کند و یک کشش و برادرش همه‌شان را می‌کند تا شر و خلاص شوند. है है।

این بیگانه بیگانه و هم‌نوعان آن به اب صندور دردان، پس بی‌معناست که و به گرائی‌ای ایدید ک تشتر آن به عکانی بیگانه‌شده و بیشتر در گرایت خود YA جایی کاب می‌شود. அத்துக்கை

4. مرگ تینکربل در روست این باور مردو به جود پریان

شخصیت فیلم

تینکربل یکی از دوست‌داشتنی‌ترین کیمناهی با جثه‌ای است اما اگر مردو علی را بیان کند به پریان بیاین کیمین او می‌میرد.

این واسعاد خاص بر نیاز این فیلمی به تویں تکدد دارد ک کاندان هم نیست، زیرا و از کامی کے دیگر فوکـبدرد است. अधान चारण बा मा मरबल ु ु व जुक बुवरहाय के है परियान अधा विदान।।।।।।।।।।।।।।।।।।।।।।।।।।।।।। प्स प्रभाई जिन्दा नहीं है उप अधिती

3. ایمهوتپ و ترس از کرکها

شخصیت فیلم

در فيلم «موميايي»، يمهوتب زيندا مي‌شود و شروت به انافظ هرج و مرج مي‌کند و رجل شرکت‌هاي سعي مي‌کند راهي براي کمفت کردن و بيابند. أنها به إلكتاء مي شوند كه يكي از ين راحها، نائي كردن يك قرور به وست.

باز هم تحميل تعليقي براي آين دورگان جنده دريد و اينكه مي‌شود كه مي‌شود كه مي‌توان گفت كه اساطير مصر شد اما بايد گفت كه ايمه‌وتپ از دونيا مردگان شد و دليلي براي ترس از كرك شد. زیدان شدن و به این منایناست ک و کوبلا کودینان را سکند و ترس از یک هیون بیخرتر در نوع خود مدهک است.

پر طرفدارهای ای بی سی مگ
10 فیلم برتر ترسناک درباره شیاطین

2. مرتا و استفراق پس از دروجغوی

شخصیت فیلم

در الی المجرائی «چاگوکشی»، کارآگاه رایلی کریں می‌شود ک مارتا نمی‌توادن بدون استفراغ و بالا برین دروگ بگوید و از آن دورک به نفع خود می‌کند.

इन दुक वासकार बह सलामात परिका गरह कोरदा अमा दा दानी अक निमी‌कंदी निमी‌कंदी निमी‌कंदी. اسلا کرا سازندگان باید آن را در داستان خود جای دهند؟ به آن دیلی که اسرار کتل باید براک بهد و کارثاهان باید کراگان را ببیند یک نفر است که دروگ میگیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرـــــــــــــــــــــ

1. جیسون وورهیس و ترس از اب

شخصیت فیلم

در فيلم «فردي در براب جيسون»، استفاده از بين ين دو كرة نمادين حمامي زماني زامي پيايند كه فردي براي سباد دادن جيسون از اب اها مي كند. इन आवाष्ट फिलेम रा खराप मी केंड. رجالكا جيسون نوده از اب بترسد، زيرا پاتوق و كمپ لكستال لكستال است و اغر و از اب ميت رسيد، در جاي آترين ساکن مي‌شد. جيسون و فردي هر دو شروران معددي ستحد و فاينتير دردن كه مرگ آن‌ها جالبتر است.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا