هنر و سینما

10 فیلم هیجان‌انگیز شبیه «ارباب و فرمانده» برای آن‌ها که عاشق اکشن و ماجراجویی هستند

«أرباب و كمبادة» فيلم نير زير ذره‌بين قرام‌شده است به درجادري پيتر وير است كه بدليل كومينسي نسبي با آنتاش YEKI AZ نصيحہ۔۔ «ارباب قره‌ها» موفگيتش تحت تاسير كار كريپت است. 11 شاهکار مجراجویانه‌ و اکشن تاریخ سینما با همان هال و فیلم آگاگی ویر را با هم در آئین نموتاة مرور کرد. فیلمهای که برای عشاک مجراجویی اتره جلیب بریندی شرید و ادرنالین خونتان را بالا میبرند.

استاد و فرمانده: سمت دور دنیا. رحمد و بردال خارق-بدرهی پیتر ویر از سری رمانهای پیتر ویر به ترز ایکی بالی لیست فیلمهای ناوبری و جنگی تاریخ کار گرپت. بت بیشاخ غول وجود داشت ک وانست از آن جان سالم بههت «اراهها: بازگشت پادشاه»: The Return of the King). كه يك ماه از اين فيلم نيشر شد. رحمد حماسی عالی اگاگی پیتر جاکسون فیلم ارباب و کمداد را در اکادیمی اکادیمی مغلوب کرد.
अगर चे के के लिए लिए के लिए ब फिलेम चीली के ब ब बोद विली विली ब बेखें बेजेजी अजी अजी अजी डेल डेलारी ، शानस साथ सक 2 फिलेम कहील कम बोद. و نذائی نامراء این است که فیلم، جاکا با توجه به کاکتیری من راسل کرو در نکس «جاک ابری» یا پل بتانی در نکس «استفن ماروتین» بود و می‌شد کلی سورپایز و ماجراجویی جدید را با آن دیگر کرد. ولی کب شاهکاری بود که هیک‌وقت روازید داه نشانید.

البته کار نکرد. باد از سالـها آنتزـــــــــــــــــــــــر، که فیلمنامه نویس یک هیولا تماس با گرپت «A monster calls» پاتریک نس روی پرویکی هست در همان دونیا کار می کند. جزییات البته مشخص است خاص امار باشایید امیاجراجویی ماجراجویی فوقالعاده خوقاهظارمان خواهد بود. .

1. عملیات گوشت چرخ کرده

يكي از ربابي كه ارباب و كومادة خيلي دوست لادني شده جاكلائراينه بدون جنگهاي ناوبري فيلم است. با آن کیلی راحت می‌شود زمان جنگ را سردرگم و بی‌منتقی نشم داد، ارباب و فیلمی‌ست که استرجیت، دقت و شجات ابری و مردانش را به تعریف می‌کود. अगर दिलेम जीडी दिलेम के के के के स व व जैंगी जैंगी जैंगी बह जैजी बहे शुदा शुद बैदे बैदे बुद ، परच (عملیات mincemeat) فیلم دو افسر اطلاعات بریتانیا به نام‌های ایون مونتاگو (colin firth) و چارلز کولموندلی (Matthew Macfadyen) را نشان می‌دهد که از یک سرباز کشته‌شده برای فریب دشمن استفاده می‌کنند که به آنها بقبولانند متحدین در صد حمله در یونان و ساردینیا هستند.

2. سگ تازی

ارباب و كمباد از خيرة فيلمهاي بزرك استوديهاي فيلمـسازي در كسمت جنگهاي مريگا كاكيگراينه تر است. با آين جودة فيلم كامباني اپل متسور شده است अग निस के त؟ او ذهب نقش كمبادة ارنست كروز «Ernest Krause» را در آن فيلم به تطبيق ناخدايي كه به جنگ زيردريايي‌هاي علمي در در در در درين اوست كروز جنگ مي‌رود، بازي مي‌كنند.

3. عملیات نهایی (Operation Finale)

אגר קה ארבאב ו מודעה יק פילם «اَکْسَن» בה השעב מי‎איד. اما کاملاء وائلة علی و «میانه‌روی» رایکند می‌کند. ابری «اوبری» می‌داند نوده شولمگیری را بری دوشمانش بری اینگام محل اتراقشان اسان کند.
a عرض المزيد فيلم با ويرتي‌ها در سالهاي اخير است كه در كينر شده است. فیلم بر اساس داستانی اختیی‌ است ک که جوسوسان يسریلی تحت بازیک را به تعریف می‌کود ک دیگر یک مامور نازی فراری به نام آدولف ایشمن شود ک نکشش توست بن کینگزلی بازی‌می‌شود. मि‌वाराई बे जनायात्ष डर जंग अग्याय कय. אישמן את איש אז איז אז משורה האי פילם ראחל אחשל אותם “راه حل نهایی” ניז אסט.

4. جزر و مد خونين (Crimson Tide)

«ارباب و كمبادة» (استاد و فرمانده) برای یک فیلم جونگی جیریا علی علی کند کند، اما اغر دیگر فیلم منتدی با مکوریت زیردریای می‌گردید جزر و مد خونین همت کونین بود. شاهكار سال 1995 توني اسكات (Tony scott) با درخشش جين هكمن (Gene Hackman) و دنزل واشتون (Denzel Washington) در سالهاي وج كاري اين دو بازيگر بود. هكمن در نقش افسر بازي با نام فرنك رمزي با ستوان جديد جنگنده به نام ران هانتر كه نكشش تسوير اگاگي واشتان بازي مي شود، بهيں در كنش بازي مي شود با نام فرنك رمزي با ستوان جديد جنگنده به نام ران هانتر كه نكشش تسوير اقاي واشتان بازي مي شود.

5. در قلب دریا (در دل دریا)

متاسفانه «در قلب دريا» هم به استرام عرباب و كومادة (Master and Commander) در غيشه داخر شد، وقتي فيلمتان يك فيلمتان يك فيلمتان قبل از جنگ استارگان مي‌شود اين مشكل پيش مي‌آيد. اگر داستان موبی‌دیک بینهایت بار مورد قیمت کرید باشد، شاهکار جنگی ران هاوارد (ران هاوارد) اما توجه تیریک کرده به پیک پیپومانی رھیده است. فیلم بر اساس فلش-بک نادر، به توری ک توامس نیکرسون (Thomas Nickerson) بازی می‌کند از یام جوانی‌اش که نکش آن را تام هالند (Tom Holland) بازی‌می‌کند، ناکشش را برندن گلیسن (brendan gleeson) بازی‌می‌کند. از موقعیتی که روی کستی اسکس (Essex) برای ناخدا اون کیس «Owen chase» با بازی کریس همسورت (Chris Hemsworth) کیمت می‌کرده است.

6. مسیرهای شکوه

بین تمام سکانسهای شاهکار جنگی در ارباب و کوماندا (استاد و فرمانده) پیتر ویر کینده بود تبعات جنگ را نشم دهد. این عرض المزید به کاری شده باند و تبعات امعسانشان را هم باید قوبول میکدان. استنلی کوبریک اما در فیلم راه‌های افتیکر به اسماواتی از جنگ‌جهانی اول‌می‌دیگر به به‌وجود به‌وجود وشید به جنگ اخطاد می‌پردازد.

کرک داړلاس در نکش کلنل دکس (Dax) در آداک از مردانش دفع می‌کند در اداکی که آنها را به جرم خیستان در جنگ دارد دیکا می‌کند. جنگی که به عقدی‌ای کلنل اگر وارد آن می‌شد باختش پیش رفت.

7. پل روی رودخانه کوای

«ارباب و كمبادة» نقط روي خدمه‌اي كستي سورپايز نيست، فهميدن پرسپكتيو و حدفشان كه همان ناوكي فريگيت (فريگات) است، كمي زمانبراست. برندهای وحدین فیلم سال 1957 که «پل رمیںی کوای» است، در مدر مدرکیات استوستو کے دارد. فیلم در مدر نورید سرباز بریتانیرایی‌ها و تسویر جابونی‌ها اسیر شده‌اند و به ساخت پل ستراکتی شده‌اند. وقت سروده به شورش و فرار می‌کند، بومدادی بریتانیرایی کلنل نیکلسون (Sir Alex Guinness) می‌شود که خیر از آن باشد، با زدان‌بان‌ها همدرد و همسو است.

8. ملکه آفریقایی

«Капитан Филипс» начать брай образование испальный бех дриановерди коми длягир в тарык боще. اگر از قاطعة مجراجویی ارباب و کمداد رازی بودید اینه بید فیلم كلاسیک “ملكه‌ی عفریكی” آتر جان هیوستون (john huston) را تکیں. حمفری بوغارت برای بازی در نکش کارلی آلنات (charlie allnut) اکادیمی را برد، جایی ک در نکش ناخدای کستی ملک‌ی آفریقایی بازی کرد. चारली बा अकराह परभाजी बाजी बह नाम नाम बाजी काजी پوند (kathrine hepburn) ara جa جa umی‌کnd.

9. دانکرک

شاهکار تجسم کریستوفر نولان از تعلیق دانکرک، 3 خت داستانی دارد ک بری هر کادم باید اسعی جدا در نزر کرک شود. یکی از تکان‌دین‌های داستان انجایی‌ها به کمک سودین در هال فرار برای پیدا کردن مکانی امن می‌آیند. מא דר אינזה ב האחריםני נאמטארפ פרפים, דריאנורדי בה نام נאמ דאוסسونوون דאונססונממ דאוסسونوون بازیر (باباوگانی) مردی که بازیارری (بازاری و بههان بازی) مردی (بازیار) مردی (بازیار) مردی باهان بازیار (بازیار) مرد.

10. 1917

«ارباب و كوماندا» يكي از بروبترين فيلمهاي جونگي تاريخ است. سام مندز (سم مندز) به لتف نبوغ مدير تحبلبدري فيلم راجر ديكينز (Roger Deakins) مندس فيلم را توري سكه ك انگ يك پلن كلي بلند است. فیلم در مورد دو سربازبی نارت می‌شود که باید پیام به کلنل مکنزی با بازی‌بندی کامبربچ (Benedict Camberbatch) بسیار خوب و در مورد تله‌های جرمن‌ها عرض المزید دین باشد.

منبع: collider

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا